Начало Bulgarian Представяне на съвместните игри

СИ amara - ВЕСЕЛА КОМПАНИЯ :)

13»

Коментари

  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 11.08.2014
    Имаме две свободни места за активни весели и комукативни фермери, нивото е без значение. Подавайте заявки или пишете лично.Побързайте местата свършват бързо.Заповядайте,очакваме ви.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 30.08.2014
    Имаме едно свободно място. Заповядайте. :)
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 09.09.2014
    Имаме три свободни места за активни и комукативни играчи нивото е без значение.Нямаме дневни такси. Условието е: влизане в играта всеки ден и участие в изследвания и проекти.Желаещите да ми пишат лично или да подават заявки.Очакваме ви.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 11.10.2014
    СИ amara очаква активни фермери,нивото е без значение.Подавайте заявка или пишете на ЛС.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 23.11.2014
    СИ amara е на 64 ниво с много направени разработки, без дневни такси.Очакваме трима активни и комуникативни играчи. Нивото е без значение. Пишете на ЛС или подавайте заявка.Заповядайте!
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 22.12.2014
    Имаме две свободни места за активни и комукативни играчи нивото е без значение.Нямаме дневни такси. Условието е: влизане в играта всеки ден и участие в изследвания и проекти.Желаещите да ми пишат лично или да подават заявки.Очакваме ви.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 04.03.2015
    Ние сме активен, весел и здружен колектив, търсим активни фермери.Нямаме дневни такси.Нивото е без значение.Подавайте заявки или пишете на ЛС.Очакваме ви.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 20.04.2015
    СИ amara търси активни играчи.Подавайте заявки или пишете на ЛС.Очакваме ви.
  • Vanio1991Vanio1991 Публикации: 2
    редактирано 30.04.2015
    ;););)СИ amara търси своите нови съотборници, нивото нее важно само и единствено ако сте момичета до 22 години умни интелигентни ......... и с много свободно време за кафе изпращайте заявки аз ще ги прегледам всички до една.Търсим още мъже до 40+ за моите съотборнички нивото все пак дае прилично все пак не сте на 22години изпращайте заявки и ръководителката на СИ ще ве одобри по един или друг начин!!!!!!!!!!!!!
    МОЛЯ започвайте да се записвате да се забавляваме заедно!!!!!!!!!!!!
    ;););)
  • Vanio1991Vanio1991 Публикации: 2
    редактирано 03.05.2015
    :D:D:DБандата na amara все още търси нови попълнения в редиците си очакваме млади девойки със желание за работа в екип желателно да са необвързани хубави и винаги усмихнати ако се познахте от написаното тук значи това е твоята група не се замисляй и изпрати запитване веднага ще бъдете обслужена !!!!!!!!!!!
    Моля само да не казвате какво сам написал тук на главния ръководител Ванчето щот ще ми откъсне кратуната благодаря предварително, и ако не пиша пак тук значи е разбрала и вече сам критично състояние МЕРСИ !!!!!!!
    :D:D:D
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 03.05.2015
    Хахахахаха. Уникално представяне. БРАВО!!! Чак се изкушавам, на съм далеко от възрастовата група. :rolleyes:
    Дано си добре- Ванчето не е лошава... много. ;););)
  • XIPERION (BG1)XIPERION (BG1) Публикации: 78
    редактирано 13.05.2015
    Vanio1991 - Накара ме да се усмихна в ранни зори :D Успех с новите попълнения :o
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 21.06.2015
    СИ АМАРА предлага свободни места само за активни фермери.Предлагаме обединение и на по малки групи.Ако има желаещи ръководителите да пишат на ЛС. Очакваме ви, заповядайте.
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 31.07.2015
    Здравейте, фермери и фермерки. СИ АМАРА има едно сводобно място за активен играч. Подавайте заявки или пишете на ЛС. Елате при нас за да се забавляваме заедно! :)
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 24.08.2015
    Здравейте, фермери и фермерки. СИ АМАРА има две сводобни места за активни играчи. Подавайте заявки или пишете на ЛС. Елате при нас за да се забавляваме заедно! :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл