Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Ранчото за коне - Играч срещу играч - 29.01.2015

13»

Коментари

  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 23.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Ако се замислиш ще видиш че това няма как да стане. Ако при всяко състезание трябва да чакам дадения играч да влезе в играта и да приеме, вероятно няма да спечеля и една точка. Освен това ако всеки който мога да победя ми отказва дуелите какво ще се получи? Единственото което признавам че не е правилно, е загубата на точки. След като се губят точки при загуба на състезанието, то би следвало да се печелят такива при победа.
    Ами просто е-показват ти се играещите онлайн и ти си избираш да играеш -без да се показват стойностите на конете-много по-удачно е-като имаш право да речем на 2 отказа-и при третия губиш автоматично.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 23.02.2015
    Darena2 написа: »
    Ами просто е-показват ти се играещите онлайн и ти си избираш да играеш -без да се показват стойностите на конете-много по-удачно е-като имаш право да речем на 2 отказа-и при третия губиш автоматично.

    Ако показва само онлайн играчи, избора ще е доста ограничен. А предпочитам да се пробвам да спечеля отколкото да имам автоматични загуби. Така или иначе всички имаме право на мнение, но пък то в случая не е от значение. :)
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 23.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Ако показва само онлайн играчи, избора ще е доста ограничен. А предпочитам да се пробвам да спечеля отколкото да имам автоматични загуби. Така или иначе всички имаме право на мнение, но пък то в случая не е от значение. :)
    Карай-лафа да върви.
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 24.02.2015
    Не е справедливо и да ми се падат почти постоянно хора с 10-15 нива над моето. И да ме предизвикват такива и да ми се падат за избор. С по 20-25% шанс за победа..
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 01.03.2015
    Добре бе,..............-как става така,че конят ми е в тренировъчна сесия,и аз не мога да играя с него,а в същото това време някой си ми предизвиква коня,правят си състезание и естествено конят ми губи и аз губя точки.Кой е тоя болен мозък,който е измислил,че по време на тренировъчна сесия,конят ми може да бъде предизвикан за състезание.Моля-обяснете ми как в едно и също време конят хем тренира,хем участва в състезание?Акълът ми не го побира това.



    Постът е редактиран от Virginy: Неприличен език!
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 01.03.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Ако се замислиш ще видиш че това няма как да стане. Ако при всяко състезание трябва да чакам дадения играч да влезе в играта и да приеме, вероятно няма да спечеля и една точка. Освен това ако всеки който мога да победя ми отказва дуелите какво ще се получи? Единственото което признавам че не е правилно, е загубата на точки. След като се губят точки при загуба на състезанието, то би следвало да се печелят такива при победа.

    извинявай ама кое ниво ти е коня и каде се намираш в класирането че не те виждам нещо така че не изказвай мнения като не си на ти с конете моля те ............


    Постът е редактиран от Virginy: Неприличен език!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 01.03.2015
    ivanfudulski написа: »
    извинявай ама кое ниво ти е коня и каде се намираш в класирането че не те виждам нещо така че не изказвай мнения като не си на ти с конете моля те ..................

    Добре де, изкажи се ти. Нали твоят е развит? Хайде, помогни, вместо да се дракаш.
    Защо все се нападаме един друг? Не може ли да обменяме идеи кротко и възпитано?



    Цитатът е редактиран от Virginy: Неприличен език!
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 01.03.2015
    Пак питам-как може хем конят ми де е в тренировъчна сесия,хем да бъде предизвикван и да участва в състезание,или организаторите са достатъчно безскрупулни,за да допуснат тази гавра?
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 01.03.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Добре де, изкажи се ти. Нали твоят е развит? Хайде, помогни, вместо да се дракаш.
    Защо все се нападаме един друг? Не може ли да обменяме идеи кротко и възпитано?

    ми според мен конете са направени доста сполучливо ,още малко им трябва и ще са перфектни единствено не ми харесва пазара но това е друга тема ,трябва да им дадем време на екипа за да ги изпипа конете май забравяме че са ново нещо и трябва малко време за да се види какво им липсва и поправи
    Darena2 написа: »
    Пак питам-как може хем конят ми де е в тренировъчна сесия,хем да бъде предизвикван и да участва в състезание,или организаторите са достатъчно безскрупулни,за да допуснат тази гавра?

    ти си си избрала кон с който да се състезаваш когато те предизвикат ,това е за всички еднакво и никой не е длъжен да те пита дали искаш да се състезаваш,колкото до това че коня ти е в тренировка няма значение според мен защото той се състезава със способностите които има преди тренировката а като завърши тя ще се състезава с нови способности,разбери няма как да направят така че коня да не ти се състезава когато тренира единствения начин е да вместо него ти сложат по слаб кон от твоите но това мисля че няма да ти хареса нали


    Постовете са обединени от Virginy : Моля, не пиши два поста един след друг, използвай функцията "Редактиране"!
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 01.03.2015
    Въпросът ми е принципен-щом конят ми тренира-аз не мога да го ползвам за състезания,а защо другите да могат да го ползват?Това е голямо недомислие.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 01.03.2015
    Darena2 написа: »
    Въпросът ми е принципен-щом конят ми тренира-аз не мога да го ползвам за състезания,а защо другите да могат да го ползват?Това е голямо недомислие.

    ако направят така както искаш , след като ти не го използваш и другите да не го използват ще ни слагат следващия кон по сила а това няма да ни хареса затова да си мълчим по добре хихи
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    редактирано 01.03.2015
    ivanfudulski написа: »
    ако направят така както искаш , след като ти не го използваш и другите да не го използват ще ни слагат следващия кон по сила а това няма да ни хареса затова да си мълчим по добре хихи

    Аз пак питам,как е възможно кон,който тренира да участва в състезание?Може ли примерно футболист,който тренира във фитнеса за сила ,едновременно с това и да участва в мач?wtf
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 01.03.2015
    Darena2 написа: »
    Аз пак питам,как е възможно кон,който тренира да участва в състезание?Може ли примерно футболист,който тренира във фитнеса за сила ,едновременно с това и да участва в мач?wtf

    за това съм съгласен с теб но така е направено за всички
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 01.03.2015
    Е то по тая логика никога няма да могат да предизвикват конете ни... Аз моите коне ги тренирам постоянно и имам там едни 5 минути на ден, в които са свободни докато правя състезанията.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 01.03.2015
    Вивиан5 написа: »
    Е то по тая логика никога няма да могат да предизвикват конете ни... Аз моите коне ги тренирам постоянно и имам там едни 5 минути на ден, в които са свободни докато правя състезанията.

    ми съмнявам се че основния кон го тренираш нон стоп ако го правиш това означава или че си малко ниво на конете или хабиш подкови за нищо
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 01.03.2015
    Имам 3 коня и трите ги тренирам постоянно. Малко ниво не знам какво значи, 32,20 и 15 ниво са ми конете. А какво друго мога да правя с подковите, че ги хабя?
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 02.03.2015
    Вивиан5 написа: »
    Имам 3 коня и трите ги тренирам постоянно. Малко ниво не знам какво значи, 32,20 и 15 ниво са ми конете. А какво друго мога да правя с подковите, че ги хабя?

    ми моите са 63,39,33,25,14,14,9 и първия не го тренирам защото е загуба на подкови да го тренирам повечеа вдигам останалите
  • iovana87 (BG1)iovana87 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 09.03.2015
    здр-те играя надбягжането с конете и минах първо място в златната лига кога дават титлите?благодаря
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 09.03.2015
    iovana87 написа: »
    здр-те играя надбягжането с конете и минах първо място в златната лига кога дават титлите?благодаря

    Подозирам, че титлите ще ги раздават в края на сезона, т. е. след около 11 дни. :)
  • iovana87 (BG1)iovana87 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 11.03.2015
    Здр-те искам да попитам за награйдаването на турнира с конете сега съм на 1 място в златната лига,но не ми се отключи никаква награда!!!
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 18.03.2015
    Ей хора, писна ми да падам от нива, които са по-слаби от моето. Направо някой път адски здраво се нервя! От 10 битки, немалко пъти печеля 3,4 и то губят примерно 1,2 битки от по-силни. Останалите 4 губя от по-слаби и какво излиза? губят 8, печеля 4... какво е това? Писна ми, сериозно. Преди малко пак се беше заредило, загубих 4 битки от 4 от по-слаби. Идва ми да чупя нещо понякога, особено като се боря за някоя награда, която е близо, а тъпча на едно място от дни, точно заради тия нелепи загуби. Да не говорим, че остава 2 дена до края на сезона. Да не говорим, че понякога печеля битки срещу по-силни коне, но в пъти, пъти, пъти по-малко, отколкото губя от коне,които са по-слаби от моя. За какво са тия статистики, примерно 370 прескачане на препятствия, срещу 350 прескачане, като редовно губя от такива?

    Имам чувството, че е нагласено, да не стигна дадено ниво. Не може 4,5 поредни битки срещу коне с 5,6,7 по-малки стойности, аз да губя. Зареди се после отново губя. Не намирам логиката в тая статистика, щом се получават тия неща и то много често!


    Постът е преместен от Virginy: Грешна тема!
  • mirelchenceeemirelchenceee Публикации: 20
    редактирано 19.03.2015
    лъжовните състезания ! по слаби играчи бият както казва trevata и после ако решиш да се състезаваш гориво пък нямаш хахах ... смешна работа
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 19.03.2015
    Състезанията не са просто сравнение на точки. Всеки има някакъв шанс за победа. Очевидно е, че по-силният кон ще има повече проценти, но дори другият да има 10% пак може да спечели.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 22.03.2015
    тук съм съгласен с кинга колкото и да е странно това и няма за какво да се сърдите а просто се стягайте и играйте аз как се справям и не се оплаквам както е за теб така е и за всички останали процента си е процент и тук както във футбола стават изненади не всеки път БАРСА и РЕАЛ побеждават понякога и те падат от по слаби отбори с много малки проценти шанс да ги победят
  • silverio (BG1)silverio (BG1) BG1 Публикации: 13
    редактирано 17.04.2015
    здравейте колеги ... не зная къде да потърся наградата златен пионер - пише че сам я спечелил --- бихте ли ми помогнали и упътили как да я получа
    табло за известия - призове - златен пионер ... и сега накъде и какво следва.....
    моля за помощ
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 17.04.2015
    silverio написа: »
    здравейте колеги ... не зная къде да потърся наградата златен пионер - пише че сам я спечелил --- бихте ли ми помогнали и упътили как да я получа
    табло за известия - призове - златен пионер ... и сега накъде и какво следва.....
    моля за помощ

    Въпросният трофей има стойка, която е точно пред таблото. Не може да бъде взет като декорация за фермите.
  • silverio (BG1)silverio (BG1) BG1 Публикации: 13
    редактирано 18.04.2015
    сърдечни благодарности
    забравих да попитам - когато други ме предизвикват точките от състезанията добавят ли се автоматично или трябва да отварям всяко състезание /всеки ред /
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 18.04.2015
    Всичко е автоматично. От теб се иска само да тренираш коня и да го състезаваш.
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 19.04.2015
    Не е задължително да са ти високи нивата на конете. На мен ми се получи 2ро ниво от два коня 37 ниво.
  • danson (BG1)danson (BG1) Публикации: 15
    редактирано 23.04.2015
    но аз питам какво трябва да направя

    моля за стъпка след стъпка ако е възможно

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл