Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

КРАЖБИ

албиалби Публикации: 5
КРАДЪТ МИ ФЕРМИТЕ А НЕ СЪМ СИ ДАВАЛ ПАРОЛАТА НА НИКОЙ
НАПРАВЕТЕ НЕЩО
Post edited by алби on

Коментари

  • албиалби Публикации: 5
    редактирано 18.02.2015
    как може така
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 19.02.2015
    алби написа: »
    КРАДЪТ МИ ФЕРМИТЕ А НЕ СЪМ СИ ДАВАЛ ПАРОЛАТА НА НИКОЙ
    НАПРАВЕТЕ НЕЩО
    А те са колко на брой?;)

    1.На теория нямаме право на повече от една ферма.Така е по правилата.
    2.Не виждам как някой ще влезе в чужда ферма без парола,освен ако не е някой универсален код като 0000(четири нули).Никакъв проблем за любител хакер.
    3.Не бих те съветвал/а да се оплакваш на поддръжката ако имаш повечко ферми.Защото ще ти отговорят като мен.А може и да решат,че се преработваш хората от goodgamestudios и да са ти приберат и основната.
  • plamen04 (BG1)plamen04 (BG1) Публикации: 44
    редактирано 19.02.2015
    Attachment not found.

    Твойте ферми ли крадът?
  • Rumjna (BG1)Rumjna (BG1) BG1 Публикации: 27
    редактирано 19.02.2015
    хахахах този кой е създал темата сам предлага да му дадат паролата;)
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 19.02.2015
    Леле, това си е доста нагло. За това писмо би следвало да ти вземат главната и да я занулят.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 19.02.2015
    И този господин с ник алби да каже през колко СИ мина днес и на колко хора поиска паролите?А да не се оплаква.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 19.02.2015
    Боже, верно ли? Трябва да си доста .... (извинявам се за силната дума), за да се "оплакваш тук.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 19.02.2015
    Крадеца вика ''дръжте крадеца''... ;)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 19.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Крадеца вика ''дръжте крадеца''... ;)

    7557492s.jpg
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 20.02.2015
    Може наистина да са му я откраднали и да пишат от неговата ферма. :confused::confused::confused:
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 20.02.2015
    Вивиан5 написа: »
    Може наистина да са му я откраднали и да пишат от неговата ферма. :confused::confused::confused:

    Да, и после влизат тук от неговата за да кажат че са я откраднали?!?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 20.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Да, и после влизат тук от неговата за да кажат че са я откраднали?!?

    7589391Y.jpg
  • Olympbg2Olympbg2 Публикации: 8
    редактирано 21.02.2015
    Искам да предупредя всички играчи и групи да не приемат играч : Marki. Снощи се присъедини към моята ферма и още не е казал здравей и веднага без предупреждение пусна царевицата без да попита дали има възможност да се отговори! Сутринта когато влезнах във фермата той беше напуснал и заради него не се събра царевицата.Също така внимавайте с играч на име: djordjia!Преди 10 минути влезна само за три минути и веднага изчезна.Явно е шпионин на някоя друга ферма и сега докладва отново там!Внимавайте за този играч!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 21.02.2015
    Не, той да си влиза. Нали освен директна връзка през фермата имаме име и парола тук?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 21.02.2015
    Възможно, но малко вероятно. По-скоро е взимал ферми и собствениците им са си сменили паролите. Така или иначе няма какво да направим.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 22.02.2015
    Olympbg2 написа: »
    Искам да предупредя всички играчи и групи да не приемат играч : Marki. Снощи се присъедини към моята ферма и още не е казал здравей и веднага без предупреждение пусна царевицата без да попита дали има възможност да се отговори! Сутринта когато влезнах във фермата той беше напуснал и заради него не се събра царевицата.Също така внимавайте с играч на име: djordjia!Преди 10 минути влезна само за три минути и веднага изчезна.Явно е шпионин на някоя друга ферма и сега докладва отново там!Внимавайте за този играч!

    Не им давай права на заместници и няма да могат да стартират проекти.Нека първо си спечелят доверие,така е правилното мисля аз.
    djordjia не е в си,така че едва ли е вербуван агент:)
    Вие сте в малка си,какво има толкова тайно,играем все пак,не сме дилъри на човешки органи.
    Като поиграеш малко ще видиш колко ...меко казано "странни" елементи ще срещнеш.И не разбират,и обиждат,или пък те самите се обиждат без основателна причина.Та така.Аз съм се нагледала и вече не се впечатлявам от странни човечета.
  • албиалби Публикации: 5
    редактирано 07.03.2015
    Изкам да предупредя за играч на име Stefany6
    много е ... и е ... с извинение
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 07.03.2015
    Считаме се за предупредени вече!

    Искаш нещо да ми кажеш? Беден ти е речника,та не кажеш в прав текст кое ми е нахалното и глупавото или само си чешеш езика? Не те зная кой си,за първи път те чувам,как проявих нахалство,че не си спомням???
  • албиалби Публикации: 5
    редактирано 07.03.2015
    :mad: че ме коментираш така мръсно ...
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 07.03.2015
    Разбрах кой/коя си.Това дето ти дадох съвет как да постъпиш.Схванах кое ми е нахалството.
    Е,ти вече се изложи достатъчно.Само се обърни и виж в колко поста и страници ти се подиграват хората.
    Определено не си заслужаваш труда и отделеното ми време.Не позволявам на интелекта си да страда
    като комуникирам с "индивиди" като теб.Аз бях до тук.Започвай да си говориш сама ако искаш,смешна си.
    Stefany6 написа: »
    А те са колко на брой?;)

    1.На теория нямаме право на повече от една ферма.Така е по правилата.
    2.Не виждам как някой ще влезе в чужда ферма без парола,освен ако не е някой универсален код като 0000(четири нули).Никакъв проблем за любител хакер.
    3.Не бих те съветвал/а да се оплакваш на поддръжката ако имаш повечко ферми.Защото ще ти отговорят като мен.А може и да решат,че се преработваш хората от goodgamestudios и да са ти приберат и основната.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 07.03.2015
    алби написа: »
    Изкам да предупредя за играч на име Stefany6
    много е ... и е ... с извинение
    алби написа: »
    :mad: че ме коментираш така мръсно ...

    Хм... Добре, че беше ти, че да ни предупредиш за НЕЯ! От толкова време играем заедно, че чак си се чудя на акъла как не я усетих колко е нахална и глупава...
    Айде, спри да се излагаш, а? Всички вече разбрахме що за стока си. Бъди умен/ умна и замълчи от тук нататък...
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 07.03.2015
    ИЗкам да ви предупредя за играч на име Ivakriva3. Много е нахална, пише във всяка тема, която види и откача за всяко нещо. Освен това вечер обикаля да сменя табелките по улиците, за да си ги слага като профилни. :rolleyes:
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 07.03.2015
    Mr. KiNg написа: »
    ИЗкам да ви предупредя за играч на име Ivakriva3. Много е нахална, пише във всяка тема, която види и откача за всяко нещо. Освен това вечер обикаля да сменя табелките по улиците, за да си ги слага като профилни. :rolleyes:

    7584670e.jpg
    Ужас!!! И аз иЗкам да ви кажа да Фнимавате много с нея. Освен всичко друго е и проклета. ;)
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 07.03.2015
    Ооооо Ивче вече и до табелките ли я опря.А номерата на вратите обираш ли ги да си заваря моя утре че ме достраша :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 07.03.2015
    Magi85 написа: »
    Ооооо Ивче вече и до табелките ли я опря.А номерата на вратите обираш ли ги да си заваря моя утре че ме достраша :)

    7554322y.jpg
    Невинна съм. Това са клевети, целящи да очернят доброто ми име. :rolleyes:
    Не го слушайте Краля, той просто злослови по мой адрес. :p Ма ти за всеки случай си завари табелката, че не се знае знае ли се. Хихихих ;)
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 09.03.2015
    Здравейте,

    виждам, че темата за откраднатите ферми е изчерпана, така че я затварям!


    Поздрави,
    Virginy
Тази дискусия е била затворена.