Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Пазар за коне - 12.02.2015

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Очакваме мнението ви за новите промени в тази тема.


Поздрави,
Post edited by Cleo on

Коментари

  • inka70inka70 Публикации: 39
    редактирано 12.02.2015
    А какво е "обичайното време"? Не са длъжни всички да знаят предполагам...
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 12.02.2015
    Здравей inka70,

    обичайното време е между 10:00 и 12:00 БГ време. :)


    Поздрави,
    Virginy
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 12.02.2015
    Вече дори не се старая да схвана идеята,но много се повтаря една думичка злато.Просто очаквам с нетърпение поредния бъг и нищо интересно.
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 12.02.2015
    Започна се...отидох на пазар за коне...реших да купя един ...избрах една кранта...дадох име и хоп "ерор"...
    Започнах да правя ревизия....състезателни(златни) подкови имам в наличност....долари има и злато имам....името е със шест букЛи...и къде е грешката....познайте отговора....?!!!
    В актуализацията...поредния БЪГ-шоу!

    П.П. Един въпрос:...
    Ако някой балама се изръси и пропусне офертата, (която е 24 часа на линия) срещу 290златни гроша, дали следващата оферта е по-добра???
    Случаен принцип...никой не знае!!!!!
  • Ангелина7 (BG1)Ангелина7 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 12.02.2015
    Отново искате да се ръси златоооо.....не проумявате ли че доста играчи се отказаха и спряха да играят именно заради това, че навсякъде искате безбожно много злато ....осъзнайте се малко или поне намалете бройката им!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 12.02.2015
    "Конният пазар ще сбъде отключен веднага щом станете собственик на кон със стойност на развъждане 40." ??? пуу...
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 12.02.2015
    Вивиан5 написа: »
    "Конният пазар ще сбъде отключен веднага щом станете собственик на кон със стойност на развъждане 40." ??? пуу...
    Ами давай с злато - вдигни нивото бързо!Това име целта злато злато злато!
  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70
    редактирано 12.02.2015
    Бях се зарекъл повече да не поствам във форума но днешната актуализация ме напъна като циганче преяло боб с кисело зеле. Най-вече искам да благодаря на програмистите за по разчупеното им мислене и концепция за играта. Едва ли някой би си помислил че може да се купи кон със злато но ето че благодарение на някой гении и това е възможно . Имам само една забележка малко се е изхвърлил за кон 20 ниво 63 000 злато то за същите пари вчера си купих жив кон и изкарахме от него 60 килограма суджуци . Най-вече съм доволен че към магазина за коне са го вързали със бензиностанцията само не мога да разбера колко гори транспортьора че нещо май е по евтино да го зареждаме на ШЕЛ.
    И накрая имам едно предложение вместо да дават по 30 злато за всеки 5 пореден ден да ги взимат така играта ще стане по интересна и по-увлекателна.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 27.02.2015
    пахахахахахахах bigniki пръсваш брат хахахаххахаха стабилна ирония, особено последното ме изкефи... :d

    Иначе определено има неща, които са мааалко прекални... като например, кой ще даде десетки хиляди злато заааа 5 милиона долари в играта? Чудя се, наистина ли има хора, които биха дали 70 000 злато за 8, 9 милиона долари? Както казваш това с конете... отново изцепка. Все още не съм стигнал 40-та стойност на развъждане, скоро ще стане, но ясно за какво става въпрос. А аз си мислих, че ще купуваме със златни подкови, ама доста така съм се объркал явно.
    Разбирам, че играта трябва да се издръжа, но има някои неща, които са прекалени.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл