Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Турнирно предизвикателство

moranmoran Публикации: 14
Определено не съм доволна няма никъде нищо разяснено - готов надграден кон ставам да размножавам и той изчезва.Нямам избор за конкуренция ща - не ща трябва да се боря с тези трима които вие избирате . Да не говоря за наградите на база труда и доларите които влагаме - накрая нищо!!!!!!
Post edited by moran on

Коментари

  • MihaelaNBMihaelaNB Публикации: 3
    редактирано 02.02.2015
    Да не говорим за горивото!! Плащаме 48 000$ за увеличение с 1 единица гориво на час и 300 златни монети за увеличение с 2 ед/час за период от 24 часа и в следващия момент си минус 32 единици гориво. Как става това?! Като пускате нещо, за което искате да плащаме с пари( реални), поне го направете да е качествено и да си заслужава. В момента само ни разочаровате от играта и ни предизвиквате да се откажем да я играем.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 02.02.2015
    MihaelaNB написа: »
    Да не говорим за горивото!! Плащаме 48 000$ за увеличение с 1 единица гориво на час и 300 златни монети за увеличение с 2 ед/час за период от 24 часа и в следващия момент си минус 32 единици гориво. Как става това?! Като пускате нещо, за което искате да плащаме с пари( реални), поне го направете да е качествено и да си заслужава. В момента само ни разочаровате от играта и ни предизвиквате да се откажем да я играем.

    Явно доста си се ядосала.Да стоиш до 02.49 будна....
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 03.02.2015
    Stefany6 написа: »
    Явно доста си се ядосала.Да стоиш до 02.49 будна....

    Ами то си е за ядосване!Не престават с глупостите!Бъг след бъг докога ще е така?Не може след всеки бъг да минават само с едно извинете!Да компенсират нервите на хората!
  • doroteq777 (BG1)doroteq777 (BG1) BG1 Публикации: 16
    редактирано 04.02.2015
    Моите коне също излетяха , имах задача развъждане,
    имах два коня единия на 46 другия на 32 и дим да ги няма, и мисията не изпълнена, нито се развъдиха нито коне има, сега давай пак отначало и ако пак изчезнат какво????
    Гледам другата задача, и се чудя какво иска, и дали това което иска ще стане????
    Ако някои знае какво значи:
    Имайте 1 кон с ниво качество за развъждане 2, ????
    нека да каже,
    едно пише друго става, тренирам конете на макс и ни връща в първи клас, за горивото изобщо няма и да споменавам...
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 04.02.2015
    много сте зле напрегнете си малко сивото вещество а не да ревете само тук така е много лесно ;)
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 05.02.2015
    ivanfudulski написа: »
    много сте зле напрегнете си малко сивото вещество а не да ревете само тук така е много лесно ;)

    Къде видя реване?За разлика от теб аз имам мнение и не правя мили очички като теб!След като вината е в тях няма да мълча и да се съгласявам покорнически като теб!А за сивото вещество май ти имаш нужда от напрягането му!
  • doroteq777 (BG1)doroteq777 (BG1) BG1 Публикации: 16
    редактирано 05.02.2015
    На някои ако му липсва сивото да си го търси другаде. щом съм стигнала до тук си го имам, проблема и бъга не е само при мен, че да рева, дано не ревнеш и ти скоро, с това темпо може и догодина да ревеш!!!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 06.02.2015
    doroteq777 написа: »
    Моите коне също излетяха , имах задача развъждане,
    имах два коня единия на 46 другия на 32 и дим да ги няма, и мисията не изпълнена, нито се развъдиха нито коне има, сега давай пак отначало и ако пак изчезнат какво????
    Гледам другата задача, и се чудя какво иска, и дали това което иска ще стане????
    Ако някои знае какво значи:
    Имайте 1 кон с ниво качество за развъждане 2, ????
    нека да каже,
    едно пише друго става, тренирам конете на макс и ни връща в първи клас, за горивото изобщо няма и да споменавам...

    Много ясно беше написано, че при селекция родителите изчезват. Четете де!
  • doroteq777 (BG1)doroteq777 (BG1) BG1 Публикации: 16
    редактирано 06.02.2015
    Знам, че изчезват, проблема не е в това, че са изчезнали, а че не са се развъдили,
    за пореден път се убеждавам, че тук в тоя форум няма кои с какво да ти помогне,
    или ти вика някои или те обижда!!!
  • ЕЗЕЛ (BG1)ЕЗЕЛ (BG1) Публикации: 19
    редактирано 07.02.2015
    ЗДРАВЕИТЕ МОИТЕ КОНЕ СЕ РАЗВЪДИХА НО ИЗНИКВА ДРУГ ВЪПРОС -КОН С НИВО 14 БРОНЗОВА ЛИГА СЕ ПУЩА В ТУРНИР С 3 ИГРА4И ОТ СРЕБЪРНАТА ЛИГА С НИВА 28, 39 ,26-ШАНС ДА СПЕ4ЕЛИ СРЕЩУ ТЯХ?-НИКАКЪВ -АМА ТАКА Е НАИСТИНА КАТО МЪЛ4ИМ СИ ДАВАМЕ ПАРИТЕ И ТРУДА А ЕФЕКТ НИКАКЪВ -ЗА ТОВА МОИТЕ ВСЕ СА НА ТРЕНИРОВКИ:0 АМА И ТОГАВА -НЕ ЗНАМ КАК СТАВА ТОЗИ НОМЕР ВСЕ СА НА ТУРНИРИ -ПОЛУ4АВАМ ПИСМА 4Е ИАМТ ЗАГУБИ БЕЗ 1 ПОБЕДА-А МИ ОБЯСНЕТЕ-КОН КОИТО В МОМЕНТА СЕ ТРЕНИРА 4 4АСА В ЕСЪЩОТО ВРЕМЕ Е ПУСНАТ НА ТУРНИР-И САМО НА ЗАГУБИ В ТЕЗ 4 ЧАСА-Big Farm СЛПЖЕТЕ СИ О4ИЛА АКО НЕ ВИЖДАТЕ :)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 16.02.2015
    doroteq777 написа: »
    Знам, че изчезват, проблема не е в това, че са изчезнали, а че не са се развъдили,
    за пореден път се убеждавам, че тук в тоя форум няма кои с какво да ти помогне,
    или ти вика някои или те обижда!!!

    МИ ЗАЩО НА МЕН НЕ МИ ИЗЧЕЗВАТ КОНЕТЕ ,ЗАЩО СЪМ СИ НАПРАВИЛ КОН 63 НИВО И РАБОТЯ ЗА ПО ВИСОКО НИВО ,А ЛИЧНО СЪМ 98 НИВО ФЕРМА ТОЕСТ НЕ СЪМ МНОГО ГОЛЯМ И ИГРАЯ БЕЗ ЗЛАТО ЗНАЕТЕ ЛИ ЗАЩО ЗАЩОТО МИ РАБОТИ СИВОТО ВЕЩЕСТВО И ГО ИЗПОЛЗВАМ И ВИЕ САМО РЕВЕТЕ И ПАК ПОВТАРЯМ РЕВЕТЕ В ФОРУМА ВМЕСТО ДА ИЗПРАВИТЕ ГЪНКИТЕ НА МОЗЪКА СИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО НО МНОГО СТЕ ЗЛЕ;)
    doroteq777 написа: »
    На някои ако му липсва сивото да си го търси другаде. щом съм стигнала до тук си го имам, проблема и бъга не е само при мен, че да рева, дано не ревнеш и ти скоро, с това темпо може и догодина да ревеш!!!

    аз не рева а знам къде и как да пиша за да ми се обърне внимание а доколкото до сивото нещо мисля че е доста малко в красивата ти глава имах бъг с горивото но не напълних форума със сълзи а си реших проблема



    Постовете са обединени от Virginy : Моля, не пиши два поста един след друг, използвай функцията "Редактиране"!
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 16.02.2015
    Браво похвали се с коня 63 ниво!Без злато друг път но това си е твой проблем!Ако ти работеше сивото вещество щеше да знаеш че тук играят и деца!И определенията дето даде да си изправят гънките на мозъка и че са много зле не ти правят чест!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 16.02.2015
    doroteq777 и аз не разбрах, че проблема в изчезването на конете е друг, а не това, че родителите са изчезнали. Ти да не би да си объркала бутоните и да си ги пуснала на свобода?

    Ако все пак си сигурна, че проблема е кине изчезнали просто така, се обърни към поддръжка. При липси няма как да помогнем тук във форума.


    Моля ви не е нужно да се заяждате, това не е от полза на никого!

    Поздрави,
    Magika
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 16.02.2015
    Magika написа: »
    doroteq777 и аз не разбрах, че проблема в изчезването на конете е друг, а не това, че родителите са изчезнали. Ти да не би да си объркала бутоните и да си ги пуснала на свобода?

    Ако все пак си сигурна, че проблема е кине изчезнали просто така, се обърни към поддръжка. При липси няма как да помогнем тук във форума.


    Моля ви не е нужно да се заяждате, това не е от полза на никого!

    Поздрави,
    Magika

    Аз не се заяждам с никого!Но къде сте когато трябва да се намесите за кфалификациите на господина който си позволи да даде?
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 16.02.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Аз не се заяждам с никого!Но къде сте когато трябва да се намесите за кфалификациите на господина който си позволи да даде?

    Както винаги появявате се и взимате отношение избирателно!(((
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 17.02.2015
    Rum.75_74Player написа: »
    Браво похвали се с коня 63 ниво!Без злато друг път но това си е твой проблем!Ако ти работеше сивото вещество щеше да знаеш че тук играят и деца!И определенията дето даде да си изправят гънките на мозъка и че са много зле не ти правят чест![/QUOT ми проблем аз нямам и държа да отбележа че играя без злато ако не вярваш пиши на супорта да ме провери ,но не ми пука дали ми вярваш за теб си е а колкото до доротея777 не вярвам че е дете като съдя по цветущия и език и думите които тя използва даже се опитва и да кълне като стара бабичка но това си е за нея и все пак да ви пожелая успех с конете 2020 може би ще успеете да ги разгадаете
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 17.02.2015
    Благодаря ти Фудулски! Какво да се прави, не можем всички да сме умни, но това не ти дава право да обиждаш. И 2040 да стане, какво от това? Като вляза в диамантената лига какво ще се промени? Ще стана по-красива, по-богата, по-добра или по-млада? Мога да продължа в същия дух, но се страхувам да не причислиш и мен към кълнящите стари бабички. :p
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 17.02.2015
    Здравейте,

    ще Ви помоля да се придържате към темата, която все пак е свързана с Турнирното предизвикателство.
    Ако искате нещо да обсъдите помежду си, което не е свързано с темата, ще Ви помоля да използвате Личните съобщения.
    Всеки следващ пост, след моя, който не е по темата, ще бъде изтриван.



    Поздрави,
    Virginy
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 01.04.2015
    При някого почнал ли е турнира? Рефрешнах няколко пъти, но ми пише сезонна почивка.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 01.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    При някого почнал ли е турнира? Рефрешнах няколко пъти, но ми пише сезонна почивка.

    Не, таймера изтече, но турнира не започна......
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 01.04.2015
    Това е прекалено вече. :)
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 01.04.2015
    Вивиан5 написа: »
    Това е прекалено вече. :)

    Първо го отложиха, сега не започва. Утре пак ще ни фиксват. :(
  • soonik (BG1)soonik (BG1) Публикации: 20
    редактирано 02.04.2015
    и аз рефрешвах и рестартирах но нищо не се получи

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл