Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

За мисиите и компота а.к.а. коопа

Viktor K (BG1)Viktor K (BG1) Публикации: 32
редактирано 22.06.2016 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте, 
да поиграем на "открийте приликите". Зная, че на всички вече писна от тази тема, ама то бива бива...Акаунт karina59 снощи игра с мен две поредни мисии, като разликата беше, че аз излязох от първата, за да почна втората, а тя си остана зелена и в двете мисии в продължение на поне 6-7 минути. Първо реших, че не съм видяла добре и след като няколко пъти погледнах едната и другата, се зачудих дали аз съм луда или трябва да направя принтскрийни. Факт беше, че акаунтът играе активно и в двете мисии. Разликата м/у двата принтскрийна е по-малко от 2 мин., времето което ми отне да ги сейвна. За да не каже някой, че времето стига играча да събере междувременно продукцията си и да влезе с мен в новата мисия, ще поясня: на първия шот играча има 0 събрана ряпа, няма засадена такава, а за ниво 603 са необходими поне няколко хиляди, за да се задели мисията, след което да се излезе от нея, да се пусне търсене на нова и тя да стартира. На втория шот се предполага не само, че всичко това е направено, ами и вече е събрана 830 люцерна. Дори да си представим, че това е физически възможно и аз съм изфабрикувала всичко това, защо ми е вместо да си гледам мисията и да си печеля точки, да правя принтскрийни на мисия, в която въпросния играч е на 0 и не дава никакви признаци, че ще събира нещо (пак казвам, ряпа не беше засята, когато аз излязох от мисията). Сигурно съм врачка и знам, че минута и половина по-късно същия играч ще е в мисия с мен и мога да си спретна една чудна конспирация, така за удоволствие. Малко по-късно, разбира се играчът спечели и двете мисии, тъй като в първата си събираше необезпокояван (нали другите са червени точки), а във втората аз вместо да играя, се занимавах с така наречените доказателства. Ами, ето ги доказателствата. Как става не знам, но фактите говорят сами. Ако все още не сте убедени, погледнете колко време остава от втората мисия - 26.54 мин, при разлика от под 2 минути между двата принтскрийна, втората мисия е почнала преди повече от 3 минути - тогава, когато първата е все още активна. А ако смятате, че съм манипулирала часовника на компютъра, погледнете времето на строежа на къща долу, това няма как да се манипулира. Имейл до съпорт пуснах още снощи, но тикет и до момента не е отворен, ни звук, ни стон... Тъй като нямам никакви очаквания проверка да бъде направена, предоставям снимките и изводите на всички вас. Моля модераторите да ме баннат, ако смятат, че нарушавам някакво правило и ги моля да не трият поста, защото това е единствената трибуна, очевадно.

Много злато и бърз нет, а?...
Post edited by Freyja on

Коментари

  • jokoev (BG1)jokoev (BG1) BG1 Публикации: 56
    Освен всичко, от 2 часа снощи до сега, въпросния играч е вдигнал 2 нива. Ама карай ..... Много бърз компютър има сигурно.

    P.S. Някой може ли да ми каже колко точки се изисква за преминаване на 603-то и 604-то ниво?
  • suzana7 (BG1)suzana7 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Моите правнуци ще кажат, ако наследят от мен играта и играят всеки ден по 10 часа :)
  • Viktor K (BG1)Viktor K (BG1) Публикации: 32
    Очевидно принтскрийновете не са много удобни, защото съдържат личната ми информация, която сама съм споделила... ако някой иска да ги види в цялата им прелест, нека ми пише в играта 
  • Tigrain (BG1)Tigrain (BG1) BG1 Публикации: 170
    Аз може ли да попитам защо бяха орязани  оригиналните снимки на ViktorK? Там където се виждаха таимерите и ясно си личеше че карина е била ПОНЕ 1 минута и 12 секунди АКТИВНА
    (зелена точка) в две мисии?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Споделянето на лична информация е нарушение на правилата на форума. Тук съм, за да следя спазването им.
  • Viktor K (BG1)Viktor K (BG1) Публикации: 32
    Надявам се така да е приемливо, заличих личната си информация :) 
    Ако се налага пак да се ореже, ще е достатъчно да се вижда големия прозорец с ряпата от първия файл и малкото прозорче долу вдясно, на което карина си събира безгрижно люцерна, докато все още е на 0 и зелена на големия прозорец :)


  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 22.06.2016
    Защо не цъкнеш на онази зелена стрелкичка, наречена refresh да се актуализира инфото в мисията????
  • Viktor K (BG1)Viktor K (BG1) Публикации: 32
    хахаха какъв рефреш, това ли успя да измислиш, очаквах някой по-самоотвержен опит за отговор ;) 

    Между другото, тутакси ми пратиха мейл от съпорта, след като писах тук. Вече съм горд собственик на тикет :)
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    редактирано 23.06.2016
    Viktor K (BG1) каза:
    хахаха какъв рефреш, това ли успя да измислиш, очаквах някой по-самоотвержен опит за отговор ;) 

    Между другото, тутакси ми пратиха мейл от съпорта, след като писах тук. Вече съм горд собственик на тикет :)
    То не си заслужава да ти се отговаря. Писала си на съпорта - каквото кажат това е. Стискай палци да ти отговорят :smile:
    Не за първи път някой свети зелено в две мисии. И друг път се е случвало. 
    Да вметна, че количеството продукция, нужна да превъртиш мисия не зависи от нивото на играча :wink:

    Хубав ден на всички и не се впрягайте за глупости :smile:
  • Viktor K (BG1)Viktor K (BG1) Публикации: 32
    Как в никой друг отбор няма такива щастливи случайности? Пак повтарям, това не е просто безобидно "светене в зелено", играчът събираше продукция едновременно в две мисии, а останалите играчи нямаха равен шанс - пък ако ще и тонове злато да имат, и ако ще и да изтрият зелената стрелка от натискане на рефреш. За заделянето си прав донякъде, зависи не само от, но и от нивото. 
    Преди ругаехте и казвахте, че няма доказателства, а когато те са пред очите ви, вече се впрягаме за глупости... Това отношение е безочливо, като се има предвид колко хора се отказват от играта именно заради такива "глупости". Хубав ден :)
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    Замислих се дали не е някъв бъг това ?!?!?!?
    Ама не... не е възможно, БигФарм кога са имали бъгове ???
    Ами остава очеизвадното...  хак !!!
    Не е честно обаче, нейния е по-хубав от моя :(

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    На този етап няма да се включа с мнение по темата.
    Но ще спомена, че количеството минимална продукция, необходимо за напускане на мисията, е обвързано само с  броя и нивото на нивите/плодовитите полета. С нищо друго.

    Отделно искам да благодаря на всички, включили се в темата, за добрия тон, с който водят дискусията. Благодаря! :smile:  
  • Viktor K (BG1)Viktor K (BG1) Публикации: 32
    Иве, как тогава на двама души с еднакъв брой и нива ниви и различно ниво ферма им се иска различно количество от даден вид насаждения? При всеки случай, това е ирелевантно тук. Количеството с което се излиза от мисия не би променило по никакъв начин това, което се вижда по-горе.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Точно затова подчертах, че моят пост е само върху количеството продукция. Не съм 100% сигурна каква е формулата, която определя минимума, но в разговори с други играчи, установих, че водещи са броя и нивото на полетата/нивите. Предполагам, че има и други критерии, но не смятам, че нивото на играча е сред тях или поне не е определящо. Играч с едно поле по-малко от мен, но на по-високо ниво (полетата), прави почти същия минимум като моя. :)
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    Viktor K (BG1) каза:
    Иве, как тогава на двама души с еднакъв брой и нива ниви и различно ниво ферма им се иска различно количество от даден вид насаждения? При всеки случай, това е ирелевантно тук. Количеството с което се излиза от мисия не би променило по никакъв начин това, което се вижда по-горе.
    Вижда се това, което не си направила - именно да рефрешнеш мисията. Специално заради теб опитах да засеча някой играч (не конкретен, а случаен) с който ме пуска няколко мисии подред. В един от случаите светеше в 2 мисии зелено. Като рефрешнах по-старата мисия, всичко си дойде на мястото. Просто аз съм излязал преди него и не съм поглеждал какво се случва със старата мисия. Опитай следващия път и ще видиш че случая е точно такъв :smile:
  • Viktor K (BG1)Viktor K (BG1) Публикации: 32
    Значи в продължение на поне 6-7 минути и многократно отваряне и на двете мисии, ерго - рефреш - информацията не се регистрира? Какъв е тогава смисъла да се играе изобщо... Нямам намерение да се занимавам повече. Извинявам се на играч karina59 и пожелавам на всички приятна игра. 
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 23.06.2016
    Viktor K (BG1) каза:
    хахаха какъв рефреш, това ли успя да измислиш, очаквах някой по-самоотвержен опит за отговор ;) 

    Между другото, тутакси ми пратиха мейл от съпорта, след като писах тук. Вече съм горд собственик на тикет :)
    Ще го получиш, няма проблем! Предлагам ти да създадеш тикет за всеки един от групата?! Да ни проверят, та да се успокоите! Как се минавали две нива, ами с мерак! Докато вие тук си чешете езиците, някои играят! Ако сметнете и какви екстри предоставя играта, ще разберете, че не е толкова трудно да вдигаш нивo, ама хайде няма да ви отварям очите! Останалите играчи нямали равен шанс, боже, какви умозаключения! 
    Направо сте уникални! Забавлявате ме с търсенето на теле под вола! Останалите играчи нямали равен шанс, боже, какви умозаключения! 
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Преди няколко часа благодарих за добрия тон на обсъжданията. Сега искам да помоля да се върнем към него.
    Градивната критика е едно, откритите обиди са друго. Искам и да припомня, че мултиакаунтът е забранен, дори и да е направен само с цел писане във форума. Няма да толерирам подобни писания.
    Нека се забавляваме. Когато видим нередности, трябва да се обърнем към съпорт. Да, хубаво е да споделяме видяното, но нека не се нападаме дин друг. Моля ви.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл