Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Отглеждане на коне - 11.12.2014

2»

Коментари

  • teleca7 (BG1)teleca7 (BG1) BG1 Публикации: 23
    редактирано 12.12.2014
    Здравейте и от мен.
    И на мен не ми харесва това, че ми изчезна кончето след чифтосването но така са го решили господата.
    Друго което видях в инвентара --оборудване-- на 2 страница имаме Рунически камъни може да ги намерите в Викингската ферма така, че не мрънкай те за загубите и чакай те нови изненади:)
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 12.12.2014
    petiape написа: »
    пиги1022, в нашата родна България всеки ден ми се обяснява, как всичко е наред и как ставаме все по-добре. И в същото време хората, имащи власт продължават да си правят каквото си искат. Вчера, след като написах един достатъчно гневен пост, ми се обясни как така всъщност ми било по-хубаво. Е, за вас господа модератори - може би, но това ви е работата. И също така е част от работата ви е да четете негативните постове и да ги предавате на разработчиците. Така че, господа играчи, модератори и програмисти, ако искате играта да се развива, всеки да прави това, което се очаква от него. Играчите играят и си плащат (къде с пари, къде с време, къде и с двете). Дават си мнението, ако не тук, то с парите, похарчени за играта. Модераторите предават техните мнения на програмистите, а последните си оправят кашите. От мен толкова. Надявам се мнението ми да стигне до хората, за които е предназначено.
    Приятен ден!

    petiape, предполагам знаеш, че играта е немска и програмистите са германци-т.е. те нямат нищо общо с България и обстановката тук. Това, оето е направено в играта е направено за всички държави.
    След като си толкова недоволна и нещата не ти харесват, пиши на поддръжка и се оплачи на тях. Те са най-близо до програмистите!
    И на мен някои неща в играта не ми харесват и когато те станат повече от тези които ми харесват ще спра да я играя.
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    редактирано 15.12.2014
    :) ами поне да ни питат, кой от родителите искаме да пуснем на свобода
    Освен това дори и когато се чифтосват животни не е добра идея да се чифтосва родител с поколението си. Просто не е добра селекция, ама както са го направили така ще бъде, за съжаление нищо не зависи от нас играчите.
    А някой може ли да ми обясни, какво е това фалшиво родословие след като не мога да напиша имената на родителите на новото конче, а ми излизат Пати и Ябълка :) това не са ли женски имена?
  • RosdimRosdim Публикации: 261
    редактирано 16.12.2014
    koleva2 написа: »
    Хах, идеално....И за какво отидоха толкова много подкови?! :) Благодаря за отговора. Спираме с чифтосването :)))

    а защо бързате с чифтосването, първо си надградете конюшните до трето ниво, да ви се отвори и трети слот, при чифтосването конете стават три като на родителите изчезват само имената, но пак си им давате имена и вече имате три коня, и се запазват звездичките на конете, а при големи разлики в нивата на родителите, поколението получава осреднен брой. В нашата съвместна имаме двама играча с трето ниво конюшни и са си развъдили конете и си имат по три, обаче за четвърто ниво конюшня им иска по 2500 златни подкови това е проблем вече. тренировките на трите коня също са затруднени поради липсата на толкова обикновенни подкови, три коня по 4000 това си е здрава бройка,и това по три четири пъти на ден, така че не бързайте да развъждате.
  • fifi_9fifi_9 Публикации: 8
    редактирано 24.12.2014
    Защо изобщо беше нужно да размествате местата на семената???? Години наред са по един начин,всеки свиква и сега садейки по инерция правим грешки.... Направете ги като преди!!!!
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 25.12.2014
    Години наред особено : ))))))))
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 30.01.2015
    Моля за помощ от публиката.Наш съотборник има задача от конюшнята да изпълнява и не знаем как да я изпълни.Някой ако е напред с материала моля да сподели.Задачата е следната;
    Естествен подбор - Имайте 1 кон с ниво на качество за развъждане 1
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 30.01.2015
    трябва да има 2 коня не 1
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 30.01.2015
    preslav94 написа: »
    трябва да има 2 коня не 1

    И да допълня, че конете са общо четири
    22, 20, 3 и 2 са им нивата.Конюшнята е надградена 4-то ниво.
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    редактирано 30.01.2015
    vancheto1 написа: »
    Моля за помощ от публиката.Наш съотборник има задача от конюшнята да изпълнява и не знаем как да я изпълни.Някой ако е напред с материала моля да сподели.Задачата е следната;
    Естествен подбор - Имайте 1 кон с ниво на качество за развъждане 1
    Да кръстоса два коня със стойност на развъждане 20 и повече и ще се получи
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 30.01.2015
    anabelll написа: »
    Да кръстоса два коня със стойност на развъждане 20 и повече и ще се получи

    Огромно благодаря :D
  • jomaster (BG1)jomaster (BG1) Публикации: 2
    редактирано 01.02.2015
    Един въпрос относно развъждането. След като изчезнат конете-родители, ако имам задача да имам два коня на 30-то ниво, а имам само един над това ниво, които искам да използвам за селекция, ще ми отчита ли този кон, след като изчезне като родител, или отново ще трябва да надграждам още един кон до това ниво. Т.е. изчеза родителя и задачата отново ли ще стане да имам 2 коня на 30-то ниво.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 02.02.2015
    Здравей,

    Би трябвало да имаш 2 коня 30-то ниво (тоест ако използваш един за развъждане, ще трябва отново да направиш още 2).

    Поздрави,
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 12.02.2015
    Може ли да ми обясни някой, защо ми е да имам 6 коня, след като мога да имам 1, който постоянно да тренирам, да е на добро ниво и да печеля състезания с него? Нямаше ме 2-3 седмици и може да ми убягва нещо. Ще съм благодарна някой да ми сподели каква е идеята в това да имаме нови коне и наново да ги тренираме. Мерси!
  • boika2boika2 Публикации: 1
    редактирано 15.02.2015
    Защо не мога да развъдя конете? Какво да направя?


    Постът е редактиран от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 15.02.2015
    Вивиан5 написа: »
    Може ли да ми обясни някой, защо ми е да имам 6 коня, след като мога да имам 1, който постоянно да тренирам, да е на добро ниво и да печеля състезания с него? Нямаше ме 2-3 седмици и може да ми убягва нещо. Ще съм благодарна някой да ми сподели каква е идеята в това да имаме нови коне и наново да ги тренираме. Мерси!


    Конете, които развъждаме се тренират по - лесно, искат по - малко подкови, излиза по - изгодно. :rolleyes:
  • nadqandrnadqandr Публикации: 1
    редактирано 18.02.2015
    Не! Не е истина! След като вложих толкова труд не мога да получа кон 2-ро ниво на разплождане! Току що "чифтосах" кон 52-ро ниво с друг 49-то. И 2-та коня имаха по три допълнителни качества единият : пъргавост +2; сила +2; Отскок +10, а другият : пъргавост +3; елегантност +10; скорост +9 и получих нов кон 50-то ниво (напълно нормално) но отново с ниво за развъждане 1 и с 4 качества : отскок +10; пъргавост +3; елегантност +10; скорост +9. Ето и доказателствата :
    http://prntscr.com/66sfqv
    и 2-рото :
    http://prntscr.com/66sgw1
    На кого да пиша за да се оплача и да бъда КОМПЕНСИРАН!
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 18.02.2015
    На арменския поп,само той ни остана в тази игра.
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 19.02.2015
    Vereja написа: »
    На арменския поп,само той ни остана в тази игра.[/QUНе стана, писах му :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 19.02.2015
    Да пиша и аз, а? Че все куци кончета ми се раждат на мен. Па си нямам златце, че да си купя ново... Може някой да се смили и да ми подари едно породисто. ;)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 19.02.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Да пиша и аз, а? Че все куци кончета ми се раждат на мен. Па си нямам златце, че да си купя ново... Може някой да се смили и да ми подари едно породисто. ;)

    ми направо дилижанс ще ти подарим хихи;)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 19.02.2015
    Ааааа, каляска искам. Кралица съм- не може с дилижанс. ;)
  • pepati (BG1)pepati (BG1) Публикации: 4
    редактирано 12.03.2015
    Здравейте! А з имам два коня в конюшнята!Е диния ми е на 20 ниво и иска по 25 точки за да вдигна нивото на всяка от тренировките му. А другия е на 14 ниво и ми иска по 250 точки за да премина тренировката , което е супер много. едва събирам подкови.Защо този кон се тренира с толкова много подкови?На какво се дължи?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 12.03.2015
    pepati написа: »
    Здравейте! А з имам два коня в конюшнята!Е диния ми е на 20 ниво и иска по 25 точки за да вдигна нивото на всяка от тренировките му. А другия е на 14 ниво и ми иска по 250 точки за да премина тренировката , което е супер много. едва събирам подкови.Защо този кон се тренира с толкова много подкови?На какво се дължи?

    Това става така, защото конят, който ти е на 20 ниво, е развъден, тоест е съставен от 2 коня над ниво 0 (или поне единия). Този, който ти е на ниво 14, е започнал от ниво 0 и затова колкото по-високи нива вдига, ще иска повече подкови.
    Можеш да си направиш трети кон, който да вдигнеш на 13 ниво, след което да го развъдиш с този на 14 и новия кон ще вдига по-високи нива с по-малко подкови.
  • pepati (BG1)pepati (BG1) Публикации: 4
    редактирано 12.03.2015
    Благодаря!:)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл