Начало Bulgarian Форумни конкурси и игри

Форумен конкурс - Огледални разлики

Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
редактирано 21.04.2016 в Форумни конкурси и игри
Весело посрещане на Великден!!!

Разгледайте огледалните картинки, за да видите, дали ще откриете всичките разлики.



НАТИСНЕТЕ ТУК ЗА ПО-ГОЛЯМО ИЗОБРАЖЕНИЕ

Ще има 5-ма победители в този конкурс. Всеки победител ще получи 1 000 злато и лиценз за минен добив на злато! Всеки участник в този конкурс ще получи изцяло новата значка Великден 2016!


Можете да дадете Вашият отговор, като изпратите лично съобщение към мен. Вашият отговор трябва да бъде броят (цифрата) на разликите, които сте открили. Само един отговор на човек е позволен. Ако изпратите повече от един отговор, то само Вашият пръв отговор ще бъде зачетен. Моля Ви, не публикувайте отговори в тази тема. Този конкурс ще приключи в Сряда, 27-ми Април в 14:00 БГ време.  

Наградите за конкурса ще бъдат раздадени в Четвъртък, 28-ми Април. Благодаря Ви!


П.П. Конкурсът е същият, като в Английския форум, НО картинката е променена (т.е. отговорите не са едни и същи) :wink: 



Поздрави,
Virginy

«1

Коментари

  • dido111 (BG1)dido111 (BG1) Публикации: 10
    редактирано 21.04.2016
    къде да публикуваме отговорите?

    Да разбрах.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравейте,

    тъй като получих доста съобщения в самата игра, както и постове на стената на профила си (всички тези отговори няма да се зачетат, тъй като ясно е написано в описанието на конкурса, че съобщенията трябва да са лични и то тук във форума, тъй като конкурса е във форума), прикачам снимка, на която е показано откъде се създава лично съобщение тук, във форума, към мен, след като влезнете на моя профил.

    Когато влезнете на моя профил, в дясно на екрана има следните две опции:

    Ще помоля, всички, които не са изпратили отговорите си чрез лично съобщение към мен, да го направят, за да може да запиша отговорите им и съответно да участват по този начин в конкурса.
    Благодаря Ви предварително за разбирането. :smile: 


    Поздрави,
    Virginy
  • Petia2379 (BG1)Petia2379 (BG1) BG1 Публикации: 15
    Аз никъде не видях опция "Съобщение"
  • Penka.semovaPla (BG1)Penka.semovaPla (BG1) Публикации: 2
    натисни харесва ми и  ще ти излезе бутончето съобщения

  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 25.04.2016
    Здравей @Petia2379 (BG1) ,

    От дясно на снимката се вижда бутонът Вход, което означава, че не си влезнала във форума с Потребителско име и парола, за това не виждаш 
    опцията съобщение.

    Редактирах коментара си, за да допълня пропуските си. Извинявам се, за което. :wink: 



    Поздрави,
    Virginy
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • Petia2379 (BG1)Petia2379 (BG1) BG1 Публикации: 15
    Virginy каза:
    Здравей @Petia2379 (BG1) ,

    От дясно на снимката се вижда бутонът Вход, което означава, че влезнала във форума с Потребителско име и парола, за то не виждаш опцията съобщение.


    Поздрави,
    Virginy
    Благодаря ви!
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Този конкурс приключи. Имаше 10 разлики в картинките.


    НАТИСНЕТЕ ТУК ЗА ПО-ГОЛЯМО ИЗОБРАЖЕНИЕ

    Тъй като има общо 19 участника, които са открили всички разлики, а наградите са само 5, ще Ви помоля 5-ма от Вас да кажат по едно число от 1 до 19. Благодаря Ви!



  • pipco (BG1)pipco (BG1) BG1 Публикации: 6
    5
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    3
  • dorito (BG1)dorito (BG1) Публикации: 3
    19
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    14

  • cvete1 (BG1)cvete1 (BG1) BG1 Публикации: 40
    4
  • doroteq777 (BG1)doroteq777 (BG1) BG1 Публикации: 16
    18
  • aleksa232 (BG1)aleksa232 (BG1) Публикации: 25
    1
  • ivan.k (BG1)ivan.k (BG1) Публикации: 5
    18
  • aleksa232 (BG1)aleksa232 (BG1) Публикации: 25
    защо не дадете на всички 19 които са познали така ще е най - честно
  • ani4164 (BG1)ani4164 (BG1) BG1 Публикации: 208
    14
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей @aleksa232 (BG1) ,

    много бих искала да дам награда на всички участници, но няма как. Както във всяка игра и тук има ограничен брой победители.
    Сега ще погледна победителите, които отговарят съответно на първите 5 неповтарящи се висла и ще пиша отново. :smile: 



    Поздрави,
    Virginy
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    И кои печелят???
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Благодаря на всички Ви, че участвахте в конкурса! :)

    Честито на всички победители!
    Победителите са изписани отдолу, подредени по реда на избиране (5, 3, 19, 14 и 4)...
    Мона Бонбона (BG1)
    lodisi (BG1)
    doroteq777 (BG1)

    Darena2 (BG1)
    Allis (BG1)


    Наградите ще бъдат преведени утре, Четвъртък 28.04.2016. Благодаря Ви! Очаквайте скоро нови конкурси! :)


    Поздрави,
    Virginy
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Офффф, сърбят ме пръстите, ама... ще го спестя на всички ни.

    Честито на всички спечелили и от двата конкурса. :smiley:  
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Честито на 5 мата спечелили
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    Честито!!! :)
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Интересно... защо ли сега няма мрънкане за ''прозрачност''.  >:)
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    Чувствам се късметлия,обещавам да почерпя всеки,който дойде до Пловдив.Честито на всички късметлии.Но все пак,за да няма и капка съмнение в честността на конкурса,нека след края му бъдат публикувани всички отговорили вярно,както и редът на получаване на отговора.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Ох, силно се надявах спокойното ми Аз да надвие над импулсивното, но явно няма да стане...
    Ако Вержи е искала да манипулира печелившите, вярвам че е напълно в състояние да подмени ако не списъка, то реда на получаване на отговорите със сигурност. Вярвам в нейната безпристрастност и за пореден път я поздравявам за такта, който проявява.
    Ставате смешни с вашите претенции, конспирации и мрънканици.
    Винаги съм се възхищавала на модераторите ни и на КП за безкрайното търпение, което проявяват към екземпляри като вас. Ай, вземете се в ръце, засрамете се малко и спрете да опявате. Тогава форумът ще стане доста по-приятно място!
  • Darena2 (BG1)Darena2 (BG1) Публикации: 111
    Самият смисъл на един форум е да се излагат различни мнения.Всеки от нас мисли различно и е нормално колкото хора се изказват във форума,толкова и различни мнения да има.Именно за това се казва ФОРУМ-тук е мястото за сблъсък на мнения,оценки и предложения.ФОРУМЪТ в никакъв случай не е тихо,спокойно и безоблачно място,напротив-ФОРУМЪТ е сблъсък на мнения,много често противоположни,като истината се ражда в спора,различните гледни точки,критиките и дискусиите.Времето,в което всички имаха еднакво мнение по всички въпроси,следваха единствено правилната партийна линия и гласуваха 99.99% на изборите-ЗА РАДОСТ ОСТАНА ДАЛЕЧ В МИНАЛОТО.Комунистическото мракобесие е само лош спомен.Така че си пожелавам никога във форума да няма единомислие-това ще е пагубно.Приятна вечер на всички.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Нямам нищо против различните мнения. Но нека са конструктивни предложения, а не обидни квалификации. Защото и без ни една лоша дума, само с контекст може да нараниш някого. А не бива.
    Форумът е място за дискусии, не за нападки. А от теб само това съм видяла- нападки, оплаквания и доста често завоалирани обвинения. Аман от конспирации. За N-ти път ще ти го кажа- смени тона. Никой не ти е длъжен с нищо- ни да те чете, ни да те търпи. Вчера орева света, щото нямаше награда за теб. Днес що не ревеш? Щото спечели. Малко е детинско, не мислиш ли? И говори за двойни стандарти.
    Айде, хубава вечер от мен. Спирам да ти обръщам внимание, не си заслужава.
Sign In to comment.