Начало Bulgarian Представяне на съвместните игри

Списък на нелоялните съвместни игри

2

Коментари

  • Just_meJust_me Публикации: 7
    редактирано 01.07.2014
    СИ Борците - некоректни не влизайте там
  • rutsa (BG1)rutsa (BG1) BG1 Публикации: 15
    редактирано 22.07.2014
    ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ ГРУПАТА НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ - БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ - или от един техен член ,несинаправих труда да запомня никнейма му ,преди време имах група ,изключително приятелски настроена ,но така се случи .че 2 месеца не влизах в играта ,дори когато прочетох съобщението им 2 месеца по-късно вежливо ме увдомиха ,че ме изтриват,преди 2-3 дни отново влезнах в играта и попаднах на тях ,БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ,приеха ме ,след 1 ден стартираха проект за краве мляко ,преди това обясних .че имам възможност да влизам вечер в играта .когато се прибрах от работа и влезнах виграта ,прочетох гневно предупреждение ,че не ги интересува кога влизам и ще ме изключат ,защото не съм участвала в проекта им ,ами като нямам краварник ,как да давам мляко .а освен това искат членски внос -кинти ,това регламентирано ли е .много нетърпеливи тези фермери ,не се ПРИСЪЕДИНЯВАЙТЕ КЪМ ГРУПА .НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ -БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ -
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 22.07.2014
    rutsa написа: »
    ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ ГРУПАТА НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ - БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ - или от един техен член ,несинаправих труда да запомня никнейма му ,преди време имах група ,изключително приятелски настроена ,но така се случи .че 2 месеца не влизах в играта ,дори когато прочетох съобщението им 2 месеца по-късно вежливо ме увдомиха ,че ме изтриват,преди 2-3 дни отново влезнах в играта и попаднах на тях ,БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ,приеха ме ,след 1 ден стартираха проект за краве мляко ,преди това обясних .че имам възможност да влизам вечер в играта .когато се прибрах от работа и влезнах виграта ,прочетох гневно предупреждение ,че не ги интересува кога влизам и ще ме изключат ,защото не съм участвала в проекта им ,ами като нямам краварник ,как да давам мляко .а освен това искат членски внос -кинти ,това регламентирано ли е .много нетърпеливи тези фермери ,не се ПРИСЪЕДИНЯВАЙТЕ КЪМ ГРУПА .НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ -БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ -
    Според мен не е нормално да си 19то ниво и да нямаш краварник. Той се строи още на 14то ниво. Като не можеш да им допринасяш за проектите и изследванията, всъщност за какво си им на тях? :) Пари естествено, че ще ти искат. С тях се развиват изследванията, от които печелиш. Не може само да пълниш бройката в играта, те да дават пари за изследвания, ти да печелиш от тях и да си правят сами проектите. Е и аз да съм, ще те ритна, сори. :) Имам много често такива играчи. Преди се стараех да пускам предупреждения, да им обяснявам защо ще ги изгоня и т.н., ама вече нещо не ми се занимава и са чао.
  • Tedi702 (BG1)Tedi702 (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 22.07.2014
    rutsa написа: »
    ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ ГРУПАТА НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ - БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ - или от един техен член ,несинаправих труда да запомня никнейма му ,преди време имах група ,изключително приятелски настроена ,но така се случи .че 2 месеца не влизах в играта ,дори когато прочетох съобщението им 2 месеца по-късно вежливо ме увдомиха ,че ме изтриват,преди 2-3 дни отново влезнах в играта и попаднах на тях ,БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ,приеха ме ,след 1 ден стартираха проект за краве мляко ,преди това обясних .че имам възможност да влизам вечер в играта .когато се прибрах от работа и влезнах виграта ,прочетох гневно предупреждение ,че не ги интересува кога влизам и ще ме изключат ,защото не съм участвала в проекта им ,ами като нямам краварник ,как да давам мляко .а освен това искат членски внос -кинти ,това регламентирано ли е .много нетърпеливи тези фермери ,не се ПРИСЪЕДИНЯВАЙТЕ КЪМ ГРУПА .НАРИЧАЩА СЕБЕ СИ -БУРГАСКИ ВЕЧЕРИ -
    Аз съм въпросния техен член и искам да хвърля малко светлина по въпроса .Още с влизането в играта изпратих съобщение на rutsa да прочете правилата на СИ със следния текст:
    "Правилата в нашата съвместна игра можеш да прочетеш като отвориш общия чат и отидеш на преглед(ръчичките).Такива правила има във всички съвместни игри.Ако нещо не ти е ясно можеш да попиташ в чата.Приятна игра!"И като нямаше никаква реакция изпратих предупреждение:
    -"Всеки,който НЕ се съобразява с правилата на съвместната игра се отстранява!Явно не липсата на компютър е причина за отстраняването ти от предишната игра.Предупреждението е последно! " Не мисля ,че съм била нито груба ,нито гневна.
    На това съобщение получих следния любезен отговор:
    -"не съм без работа ,та да чета ,ако не ви харесвам ме изтрий ,а още нещо ,нямам още краварник ,ни мляко тка ,че по леко ходя на работа 70часа седмично .едва ли ми пука какво мислиш .нямам време за простотии ,сметките текат ,децата трябва да ядът ,влизам само вечер ,ясно ли е ,ако не ти изнася ме изтрий от групата ви има много такива".
    Не е ставало въпрос нито за краварник ,нито за мляко.В края на краищата четеш правилата и ако не ти изнася напускаш.Не може само да получаваш - трябва и да дадеш.Въпросната особа обаче не желае да инвестира в СИ и при това положение незнам какво търси в нея и съответно й отговорих:
    -"На мен още по-малко ми пука кога и за колко време влизаш.Ако искаш и въобще не влизай,а даже що не вземеш направо да излезеш сама от групата и без това си пътник.И знай ,че групи много ,ама паразити никой не търпи-пък после се чуди що са те изгонили".
    Ето това е хронологията -всеки да прецени сам за себе си кой крив и кой прав.
  • марин8 (BG1)марин8 (BG1) Публикации: 5
    редактирано 22.07.2014
    Аз съм ръководителят на тази СИ ,,БуРГАСКИ ВЕЧЕРИ,,и искам да изкажа възмущението си от тази особа наричаща себе си rutsa и наглостта с която е писала.Моето момичиче знаеш ли че един човек е казал ,,трябва да имаш много малко за да разбереш колко много нямаш,,!Ти си точно от този род
    същества наричащи себе си човеци.Отностно таксата трябва да ти кажа че във почти всички СИ има такива условия.Неможе да не участваш в проектите и не внасяш вноската си и да си траеш че ще ти се размине.Ние сме сериозна група и такива като теб човеченце малко не ги търпим много.Досега от създаването на СИ съм изгонил немалък брой играчи с начин на мислене като твоето.На такива като теб трябва да знаете че
    е процес който не ви се отдава, следователно не го практикувайте!Членовете ни които останаха са само сериозни и коректни играчи с главно И !Такава ни е групата и ще бъде такава докато ни има.И тези които идват при нас трябва да знаят това.Иначе следва позорно изритване.Пожелавам на всички СИ и играчи успех!

    Постът е редактиран от dOgi: Моля, не нарушавай правилата на форума!

    Съобразявайте се с останалите – „Не прави на другите това, което не искаш те да ти правят“
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 22.07.2014
    Хайде вече да спрете, и да се разберете на лични съобщения. Относно таксата, само по-малките отбори имат такава, така че не казвай нещо в което не си сигурен. И чесно казано като ти гледам държанието ще бъде по-позорно да бъда в такъв отбор отколкото да ме ''изритате''.
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 22.07.2014
    Намесвам се и ви моля да спазим добрия тон и правилата на форума! Дали една СИ е лоялна или не е субективно понятие, което всеки си го тълкува от своята камбанария! Обяснихте, за какво иде реч! Ако има да се изяснява още нещо, моля направете го в лична кореспонденция!

    Искам да кажа нещо и като играч!
    rutsa, съвместната игра е социум, който трябва да се задоволява, а не само да се използва! Представи си ситуация в реалния живот: Постъпваш на работа, скатаваш се, не ти се прави това, не ти се прави онова... Какво се случва? На всички ни е ясно!Не само, че СИ има право да изисква вноски от теб, а ти си длъжна да ги внасяш без покана! Ако това не ти харесва, напускаш СИ, без да я заклеймяваш, като некоректна!:) Надявам се да ме разбираш, какво искам да ти кажа!

    Поздрави, dOgi!

    Всеки пост след моя, по щекотливата тема ще бъде изтриван!
  • user1232user1232 Публикации: 153
    редактирано 22.07.2014
    Изискавам пълното затваряне на тази тема, защото само вреди на форума!
    Драги модератори!
    НЕ разбрахте ли, че тази и другата тема за нелоялните играчи носи само нерви и лошо отношение, а по-точно тази тема за какво служи?!
    Защо трябва да се оплюват имената на съвместни игри?!
    Дали една СИ е лоялна или не е субективно понятие, което всеки си го тълкува от своята камбанария!
    поредното доказателство на моята теза!
    Не ми се слушат "кирливите ризи" на играчи-готованци, които плюят СИ-та без причина!
    СПРЕТЕ!
  • user1232user1232 Публикации: 153
    редактирано 22.07.2014
    марин8 написа: »
    Щом искаш да го изтриеш догчо добре но преди това, това нещо- кингчо да прочете че позорно е неговото съществуване въобще,и говоря неща в които напълно съм сигурен.И нашата СИ не е малка ,в класацията е доста напред и за малкото време откакто я има е най-бързо равиващата се.И трябва да разберете нещо-без такса или невнасяне няма развитие никоя СИ , освен ако това не е целта което я прави безсмисълна!!!
    А колкото до теб догчо,искош да изтриеш постчето,но като трябва да се поправи някой ваш обир или гаф си траеш?!като така наречения архитикт.А и още помня златото което ми откраднахте и не ми го върнахте.Все едно щеше да ми го дадеш от джоба си.И накрая след горенаписаното сети се коя думата сам която исках да напиша като определение за вас.............!

    Така-още едно доказателство на моята теза!!!
    ТАзи тема носи само допълнителни разпалвания на конфликти, а ти Доги-като правите такава тема, не можете да триете постове по самата тема!
  • Норич (BG1)Норич (BG1) Публикации: 2
    редактирано 04.11.2014
    Здравейте от мен аз няма да се оплаквам от група, но искам да предопредя за ръководителя на една група.
    Групата се казва Златна есен и нейния ръководител е Езел, тя има още една ферма която се казва "ezel" тези две ферми обикалят из всичките групи, също така беше и в нашата група, но съвсем случайно ние я разкрих ме. Не знаем каква е целта, но искаме да предопредиме другите групи, да не им се случи нещо лошо. Обърнете внимание и се пазете!!!!
  • Ccc.1993RunnerCcc.1993Runner Публикации: 1
    редактирано 27.11.2014
    Здравейте,снощи се присъединих към Си Фермата на Отис,разпитаха ме за житието,битието на 17 мин. поискаха да си внеса дневна такса и да се запиша за изследване по здрави свине ниво 3,направих го,сутринта като се включих бях отстранен от групата,мислите ли че е коректно?



    Редактиран от Magika: Моля пиши на кирилица!
  • nasko angelov1nasko angelov1 Публикации: 1
    редактирано 21.12.2014
    Помогнете ми моля


    Постът е редактиран от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 21.12.2014
    nasko angelov1 написа: »
    pomognete mi molq

    Как да ти помогнем? :)
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 24.12.2014
    Наско angelov1 написа: »
    Помогнете ми Моля Постът Е редактиран От Virginy: Моля, пиши на кирилица [/ QUOTE]

    Темата е за нелоялните съвместни игри, да не са те пленили от някоя и да викаш отчаяно за помощ, то че има нелоялни игри има, но пак не смятам че са нелоялни а така си играят, такъв им е стила на игра, обаче ако са те пленили лоша работа, предлагам ти помощ но само срещу заплащане - каруца злато теглена от две магарета и една касетка ябълки за да подкупя пазачите на СИ
  • kleo1 (BG1)kleo1 (BG1) Публикации: 8
    СИ Kris_ns пуска обява за хора във форума
    Като влезеш поставя някакви луди условия за вноски пари и злато,не изчакват 1-2 часа за отговор и гонят

  • kleo1 (BG1)kleo1 (BG1) Публикации: 8
    И плашат :)

  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    kleo1 () said:
    СИ Kris_ns пуска обява за хора във форума
    Като влезеш поставя някакви луди условия за вноски пари и злато,не изчакват 1-2 часа за отговор и гонят

    Всяка СИ си има или не условия.
    Като си ги приел ще ги спазваш.
    Ако ли не си отиваш.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313

    kleo1 () said:
    И плашат :)

    ако на това казваш заплаха БРАВО
    това че играта предоставя номера от събитието Добър или Лош 
    аз не съм виновен
  • kleo1 (BG1)kleo1 (BG1) Публикации: 8
    Аз нямах възможност да ги спазвам
    Бях изгонен 1-2 часа след като бях приет
    И условията на СИ научих след приемането си

  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    kleo1 () said:
    Аз нямах възможност да ги спазвам
    Бях изгонен 1-2 часа след като бях приет
    И условията на СИ научих след приемането си

    условията ги има при подаване на заявка
    първо чети и после се оправдавай
    колко СИ игри смени вече
  • kleo1 (BG1)kleo1 (BG1) Публикации: 8
    Точно тези,които ви копирах в другата тема ги няма
    Вие бяхте второто СИ,други въпроси?

  • ROZETA58 (BG1)ROZETA58 (BG1) BG1 Публикации: 7

    Здравейте,

    Чета и невярвам на очите си!

    Какво значи нелоялна СИ?

    Скъпи „приятелю” запомни,че „под вола,теле няма никога”!

    Аз играя от 2год. с този екип и немога да кажа такова нещо за отбора си.

    Всички в групата ни са много мили хора.Играта при нас е забавление,разтоварване и много настроение.А относно вноските,които споменаваш, ДА внасяме си ги и от сърце,дори и много повече,за общото ни БЛАГО Е!Тук е момента да БЛАГОДАРЯ на ръководителя на СИ kris_ns,за приятната атмосфера,която ни предлага всеки ден,за умението му да сплотява колектива,екип от 35членове,единни сме и затова заедно ще вървим напред.БЛАГОДАРЯ ШЕФЕ!

    Желая успех на всички!




  • kleo1 (BG1)kleo1 (BG1) Публикации: 8
    Да,много мило СИ сте.Затова всички се нахвърлихте на играч 15 ниво да правите лоши номера :)

  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    Какво да правим нали са за това номерата.
    Кой както си е послал :)
  • Elleonora (BG1)Elleonora (BG1) Публикации: 66
    Е чак и на мен ми стана забавно :))

  • YAKKAY (BG1)YAKKAY (BG1) Публикации: 9
    Здравейте аз съм ръководител на най нелоялната съвместна игра  правя дъмпинг от червени точки в момента като не ги изритвам вече втори месец защото нямам време да  набирам нови играчи на които да обяснявам. че до 45=то ниво са освободени от вноски в долари единственото задължително към СИ е участие на изследовател и  да развиват собствените си ферми...

    Така, че искам компетентен съвет да ги чакам ли още за да ги предупредя, че ги подменя или направо да ги подменям червените точки...
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    YAKKAY (BG1) каза:
    Здравейте аз съм ръководител на най нелоялната съвместна игра  правя дъмпинг от червени точки в момента като не ги изритвам вече втори месец защото нямам време да  набирам нови играчи на които да обяснявам. че до 45=то ниво са освободени от вноски в долари единственото задължително към СИ е участие на изследовател и  да развиват собствените си ферми...

    Така, че искам компетентен съвет да ги чакам ли още за да ги предупредя, че ги подменя или направо да ги подменям червените точки...
    Здравей.
    Пускаш им по едно мило писъмце, за да обясниш защо ги гониш и ги изпращаш на чист въздух. И уточняваш, че ако отново решат да играят редовно, са добре дошли да се върнат (евентуално и по желание). И толкова. Не си длъжен на никого с нищо. А и ако желаеш да развиваш кооператива си, са ти нужни активни играчи, а не червени лампи. :smiley: 
    А относно набирането- в мисии се срещат всякакви хора. Има доста свободни играчи. Играй мисии и оглеждай противниците си. От там е най-лесно.

  • YAKKAY (BG1)YAKKAY (BG1) Публикации: 9
    Ivakriva (BG1) каза:
    YAKKAY (BG1) каза:
    Здравейте аз съм ръководител на най нелоялната съвместна игра  правя дъмпинг от червени точки в момента като не ги изритвам вече втори месец защото нямам време да  набирам нови играчи на които да обяснявам. че до 45=то ниво са освободени от вноски в долари единственото задължително към СИ е участие на изследовател и  да развиват собствените си ферми...

    Така, че искам компетентен съвет да ги чакам ли още за да ги предупредя, че ги подменя или направо да ги подменям червените точки...
    Здравей.
    Пускаш им по едно мило писъмце, за да обясниш защо ги гониш и ги изпращаш на чист въздух. И уточняваш, че ако отново решат да играят редовно, са добре дошли да се върнат (евентуално и по желание). И толкова. Не си длъжен на никого с нищо. А и ако желаеш да развиваш кооператива си, са ти нужни активни играчи, а не червени лампи. :smiley: 
    А относно набирането- в мисии се срещат всякакви хора. Има доста свободни играчи. Играй мисии и оглеждай противниците си. От там е най-лесно.
    Здравеи колежке,

    Благодаря за загриженоста ти към мен.

    Смисълът на поста ми беше насочен към модераторите на играта и постоянно мрънкащите играчи не даващи нищо от себе си а искащи да се катерят по главите на коректните и трудлюбиви играчи...

    Започнах да ги подменям един по един а ме боли, че се отказаха заради СМС-ите това са повече от половината ми играчи които съм отгледал от 8-9-то ниво до над 50-то и тъкмо започваха да допринасят за играта за това ме боли за тях,и те вложиха много труд да израстат и тъкмо да почнат да виждат резултатите от собствените си усилия менижърите на играта ги принудиха да  напуснат...

    Аз ще се справя ще отгледам нови, нямаше да ме е яд ако бяха отишли в в някоя друга по развита съвместна игра и да продължат да растат в нивата си...Тъй като имаха хъс за игра ги бях научил да бъдат трудолюбиви коректни и  задружни...така задружно и коректно се отказаха 12 от играчите ми да играят по свирката на монополиста променил им едностранно и без предизвестие правилата за плащане със СМС...

    В нашата СИ се отстраняват само светещи в червено с милото писъмце , че винаги са добре дошли ако решат да се върнат и да бъдат редовни...
  • YAKKAY (BG1)YAKKAY (BG1) Публикации: 9
    YAKKAY (BG1) каза:
    Ivakriva (BG1) каза:
    YAKKAY (BG1) каза:
    Здравейте аз съм ръководител на най нелоялната съвместна игра  правя дъмпинг от червени точки в момента като не ги изритвам вече втори месец защото нямам време да  набирам нови играчи на които да обяснявам. че до 45=то ниво са освободени от вноски в долари единственото задължително към СИ е участие на изследовател и  да развиват собствените си ферми...

    Така, че искам компетентен съвет да ги чакам ли още за да ги предупредя, че ги подменя или направо да ги подменям червените точки...
    Здравей.
    Пускаш им по едно мило писъмце, за да обясниш защо ги гониш и ги изпращаш на чист въздух. И уточняваш, че ако отново решат да играят редовно, са добре дошли да се върнат (евентуално и по желание). И толкова. Не си длъжен на никого с нищо. А и ако желаеш да развиваш кооператива си, са ти нужни активни играчи, а не червени лампи. :smiley: 
    А относно набирането- в мисии се срещат всякакви хора. Има доста свободни играчи. Играй мисии и оглеждай противниците си. От там е най-лесно.
    Здравеи колежке,

    Благодаря за загриженоста ти към мен.

    Смисълът на поста ми беше насочен към модераторите на играта и постоянно мрънкащите играчи не даващи нищо от себе си а искащи да се катерят по главите на коректните и трудлюбиви играчи...

    Започнах да ги подменям един по един а ме боли, че се отказаха заради СМС-ите това са повече от половината ми играчи които съм отгледал от 8-9-то ниво до над 50-то и тъкмо започваха да допринасят за играта за това ме боли за тях,и те вложиха много труд да израстат и тъкмо да почнат да виждат резултатите от собствените си усилия менижърите на играта ги принудиха да  напуснат...

    Аз ще се справя ще отгледам нови, нямаше да ме е яд ако бяха отишли в в някоя друга по развита съвместна игра и да продължат да растат в нивата си...Тъй като имаха хъс за игра ги бях научил да бъдат трудолюбиви коректни и  задружни...така задружно и коректно се отказаха 12 от играчите ми да играят по свирката на монополиста променил им едностранно и без предизвестие правилата за плащане със СМС...

    В нашата СИ се отстраняват само светещи в червено с милото писъмце , че винаги са добре дошли ако решат да се върнат и да бъдат редовни...
    Е вече имам 11 нови члена 10 са от старите и 2 червени точки който ще задържа още малко, а ето и текста на писъмцето което им пускам преди да ги отстраня....

    /..Съжалявам колега, че трябва да те отстраня но от дълго време не влизаш, ...


    Когато решиш отново да играеш редовно се чустваи поканен при нас като стар боен другар..../
  • alfi_eli (BG1)alfi_eli (BG1) Публикации: 4
    Какво става тука защо няма дискусии за СИ
    аз предлагам да се въведе правило от организаторите на играта
    играч да не може да сменя СИ ПОВЕЧЕ ОТ 2 ПЪТИ ЗА ГОДИНА
    ХАЙДЕ ДА ВИДИМ ТОГАВА КОЙ КАК ЗАЩО И КЪДЕ ХОДИ:)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл