Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Обещаното събитие с награди - Музика през пролетта

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Можете да обсъждате новото предизвикателство тук.


Поздрави,
Post edited by Cleo on
«13

Коментари

  • Petja IlievaPetja Ilieva Публикации: 129
    редактирано 20.03.2014
    Много хубава и приятна идея. И при нас започва да идва пролетното настроение :)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 20.03.2014
    Един съвет. Нека са скрити постовете в темата за публикуване на текста.
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 20.03.2014
    Благодарим за съвета. След известно обсъждане в екипа решихме, че постовете ще бъдат скривани до края на събитието.

    Поздрави,
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 20.03.2014
    Cleo написа: »
    Благодарим за съвета. След известно обсъждане в екипа решихме, че постовете ще бъдат скривани до края на събитието.

    Поздрави,


    ;) Ако са скрити както първият път аз всичките ги изчетох преди да бъдат скрити,някой от тях стояха и с часове.:p
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 20.03.2014
    Не и сега - моя пост го скриха на минутата. :)
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 20.03.2014
    Постовете се крият от модераторите ръчно, няма функция за автоматично действие, за това ще помоля за разбиране. Също така би било чудесно, ако не публикувате текстове през нощта, тъй като някои от нас спят по това време :).

    Поздрави,
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 20.03.2014
    Cleo написа: »
    Постовете се крият от модераторите ръчно, няма функция за автоматично действие, за това ще помоля за разбиране. Също така би било чудесно, ако не публикувате текстове през нощта, тъй като някои от нас спят по това време :).

    Поздрави,

    Обещаваме да не е през нощта! Наистина ли спите? кикикикики
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 20.03.2014
    dogi1372 написа: »
    Обещаваме да не е през нощта! Наистина ли спите? кикикикики

    Хм, това е хубаво :)
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 20.03.2014
    dogi1372 написа: »
    Обещаваме да не е през нощта! Наистина ли спите? кикикикики

    Очаквам и ти да се включиш. Знам, че можеш. :)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 20.03.2014
    пиги1022 написа: »
    Очаквам и ти да се включиш. Знам, че можеш. :)

    Обещавам!............ Май доста обещания дадах, сега трябва и да ги изпълня!:)
  • DerekDerek Публикации: 132
    редактирано 20.03.2014
    Съгласен съм с последния пост. Дали няма да е по-добре на лични или нещо такова, ддз... или като в онзи форум, където писахме "Добре дошла, Клео" и още с публикуването излизаше съобщение че поста трябва да бъде одобрен от модератор или нещо такова.... смисъл, нали има опции самия форум/секция, раздел или както щете го наречете/ да е така, че постовете да трябва да бъдат одобрени... или нещо подобно. Абе още по-засекретено и от миналия път. :d
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 20.03.2014
    Derek написа: »
    Съгласен съм с последния пост. Дали няма да е по-добре на лични или нещо такова, ддз... или като в онзи форум, където писахме "Добре дошла, Клео" и още с публикуването излизаше съобщение че поста трябва да бъде одобрен от модератор или нещо такова.... смисъл, нали има опции самия форум/секция, раздел или както щете го наречете/ да е така, че постовете да трябва да бъдат одобрени... или нещо подобно. Абе още по-засекретено и от миналия път. :d

    Доста умно, браво на теб!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 20.03.2014
    dogi1372 написа: »
    Обещавам!............ Май доста обещания дадах, сега трябва и да ги изпълня!:)

    Пожелавам ти успех! :)
  • DerekDerek Публикации: 132
    редактирано 20.03.2014
    Аз докато го напиша тва "умното" хората що постове изписаха... и видях поста на Клео:
    Постовете се крият от модераторите ръчно, няма функция за автоматично действие, за това ще помоля за разбиране.
    Си-и-и-игурна ли си, защото съм убеден, че може :d Не знам, консултирайте се пак, помня че писах в темата и Маги беше писала, че получават епостовете ни, но ние не ги виждаме и т.н. Все нещо трябва да има... хич да не е пак се повтарям - на съобщения?
    А аз още не съм сигурен дали ще се включа, но тва е че при мен музата идва късно. Ето онази вечер като си пуснах картинката беше 23... ако не се лъжа? Не мога да изтърпя да чакам до другия ден, иначе ако наистина няма друг вариант ще се съобразя с това, разбира се... но съм сигурен, че може да се измисли нещо.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 20.03.2014
    Здравей Derek, имам следното предложение към теб, ако все пак музата те сполети в късните часове на вечерта или ранните часове на деня - напиши твоето творение и го запази на компютъра си, сутринта го пусни и все някой от екипа ще го скрие.
    Ще се радваме всеки с творчески наклоности да участва, а и самия конкурс е до 31.03.2014г., т.е. имаш доста време. :)


    Поздрави,
    Virginy
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 20.03.2014
    Успех на всички! Може и аз да врътно едно стихче.Попринцип правя всичко в последната минута, така че моето сигурно ще се появи някъде към 31 март;)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 20.03.2014
    Gamen2 написа: »
    Успех на всички! Може и аз да врътно едно стихче.Попринцип правя всичко в последната минута, така че моето сигурно ще се появи някъде към 31 март;)

    В 23,59 кикикикики
  • ElektrikaElektrika Публикации: 60
    редактирано 20.03.2014
    Аз имам въпрос, дали трябва да е точно песничка или може да е стихче? :confused:
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 20.03.2014
    Elektrika написа: »
    Аз имам въпрос, дали трябва да е точно песничка или може да е стихче? :confused:
    Всичко може да е:)
  • ElektrikaElektrika Публикации: 60
    редактирано 20.03.2014
    "НАПИШЕТЕ ТЕКСТ ЗА ПЕСЕН

    - Не държа на римата, зависи си изцяло от вас дали сте в настроение за римуване.
    - Това, на което държа обаче, е в текста на песента да са включени елементи от нашата любима ферма."

    Това обаче не ми звучи така :(

    .......................
  • DerekDerek Публикации: 132
    редактирано 20.03.2014
    Е то текстовете на песни и стихчетата... не е като да има голяма разлика :)
    Може да сложиш един припев, макар че има и песни, в които такъв липсва, така че и без припев пак става, според мен. Ако греша, нека някой ме коригира.
    Virginy, благодаря за съвета, аз това го казах във връзка че миналия път го пуснах късно, поради тези причини. След като Клео помоли да не е вечерта, както казах - ще се съобразя. Ама и аз сега се намесих в дискусията, а още не съм сигурен дали ще участвам. :)
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 20.03.2014
    Здравей Derek, дали ще вземеш участие в конкурса или не, не те ограничава да изкажеш мнението си. :)
    Все пак, пак призовавам всички творчески натури да вземат участие в него. Нека така да го кажа - пишете текстове и ги пускайте, направете така, че избора на победители да е по-труден. ;)


    Поздрави,
    Virginy
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 20.03.2014
    Много хубава идея, създава настроение и зарежда с хубави емоции.

    Аз имам въпрос: Имам две идеи, а не е възможно да ги слея в една.
    Може ли да пишем по два текста? И в отделни постове ли да ги пускаме?
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 21.03.2014
    baba50 написа: »
    Много хубава идея, създава настроение и зарежда с хубави емоции.

    Аз имам въпрос: Имам две идеи, а не е възможно да ги слея в една.
    Може ли да пишем по два текста? И в отделни постове ли да ги пускаме?

    Няма ограничение за броя на текстовете, които ще публикувате. Щом имате муза, това само може да ни радва. Да, бих ви помолила да гу публикувате в отделни постове.

    Поздрави,
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 21.03.2014
    Благодаря Клио, за бързия и точен отговор!
  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70
    редактирано 21.03.2014
    Ако си засадил поне 1 нива в своята градина
    ако си участвал поне в 1 изследване
    ако си дарил поне 1 долар за съвместна игра
    ако си намерил поне 1 пчела на ФЛОРА

    не си играл не си играл напразно

    ако си получил безплатен ваучер
    от приятел и го забравиш

    дали е трябвало дали е трябвало
    изобщо в играта да се регнеш
  • хихи3хихи3 Публикации: 4
    редактирано 21.03.2014
    BIGNIKI2 написа: »
    Ако си засадил поне 1 нива в своята градина
    ако си участвал поне в 1 изследване
    ако си дарил поне 1 долар за съвместна игра
    ако си намерил поне 1 пчела на ФЛОРА

    не си играл не си играл напразно

    ако си получил безплатен ваучер
    от приятел и го забравиш

    дали е трябвало дали е трябвало
    изобщо в играта да се регнеш

    Емил Димитров :)
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 21.03.2014
    BIGNIKI2 написа: »
    Ако си засадил поне 1 нива в своята градина
    ако си участвал поне в 1 изследване
    ако си дарил поне 1 долар за съвместна игра
    ако си намерил поне 1 пчела на ФЛОРА

    не си играл не си играл напразно

    ако си получил безплатен ваучер
    от приятел и го забравиш

    дали е трябвало дали е трябвало
    изобщо в играта да се регнеш

    Здравей,

    Това твоят текст за песен ли е? Ако е така, ще трябва да ну уведомиш, за да го преместим в правилната тема. :)

    Поздрави,
  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70
    редактирано 21.03.2014
    аз оригиналите си пращам където трябва тук просто са черновите за идеи на конкуренцията


    значи мога да напиша около 10-20 текста но се затруднявам в какъв жанр да са понеже не знам кой ще ги изпълнява може ли подробности за певеца или певицата
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 21.03.2014
    BIGNIKI2 написа: »
    аз оригиналите си пращам където трябва тук просто са черновите за идеи на конкуренцията

    Хехе, харесва ми начина ти на мислене. Дано по този начин да активизираш играчите, които още не са се включили. :) Желая ти успех в предизвикателството.


    Поздрави,

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл