Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Конкурс: Любимо ястие на Big Farm

1235»

Коментари

  • pasiflora (BG1)pasiflora (BG1) Публикации: 21
    редактирано 06.02.2014
    Честито и от мен на baba50 и Мила Милушева!

    Благодаря за поздравленията!
    Няколко дни нямах достъп до форума. Въпреки че анкетата беше анулирана, макар и със закъснение, искам да благодаря на всички, които ме подкрепиха!:)
  • TEDI82TEDI82 Публикации: 55
    редактирано 07.02.2014
    Честито на всички победители.:)
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 07.02.2014
    Изпитвам страшно неудобство да коментирам отделни изказвания.
    Благодаря на всеки, който от сърце ни е поздравил и е на мнение, че наистина сме заслужили наградите си!
    pasiflora и Мила, честито и успех!
    Дано в следващия конкурс има по голям брой учасници.Забавно е и приятно-пробвайте.
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 07.02.2014
    Честито на победителите!
  • shirin999shirin999 Публикации: 123
    редактирано 07.02.2014
    Честито на победителите :)
  • katia12katia12 Публикации: 24
    редактирано 07.02.2014
    честито на победителите и на всички участвали в конкурса.Мисля че няма значение наградата а участието .
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 07.02.2014
    Честито и от мен на победителите.С нетърпение чакаме слеващия конкурс.Приятна игра на всички.
  • byrborinabyrborina Публикации: 1
    редактирано 08.02.2014
    Във фейсбук са излязли всички най-добри неща от конкурса "Любимо ястие на Big Farm"И pasiflora e там напълно заслужено.Има обаче един Argo чието ястие е поразително еднакво с това на eser.
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 08.02.2014
    byrborina написа: »
    Във фейсбук са излязли всички най-добри неща от конкурса "Любимо ястие на Big Farm"И pasiflora e там напълно заслужено.Има обаче един Argo чието ястие е поразително еднакво с това на eser.

    Е и! На Argo и Еser си приличат с малки изключения,може и те да са го видяли в нета и да са го направили както и на pasiflora последните три произведения са видяни и направени.А може и да е едно и също лице което има профил и на друг сървър с друг ник.Така,че незнам какво искаш да кажеш с това за приликите,ако искат и поръчка може да си направят при някой майстор готвач или сладкар и да си направят снимка и да я качът във форума.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл