Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Конкурс: Любимо ястие на Big Farm

245

Коментари

  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 01.02.2014
    Тъй като ще оплескаме темата за конкурса, предлагам да го сторим тук!:)
    Изказвайте всичко позитивно и негативно!
    На всички да им олекне:)
  • shirin999shirin999 Публикации: 123
    редактирано 01.02.2014
    само ще кажа,че никой не съм карала насила да гласува за мен...в крайна сметка има къде къде по-добри...ако щете ме дисквалифицирайте,не съм нито за декорацията нито за нещо друго...просто се включих за да се забавлявам,а не да създаван създавам дразги :)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 01.02.2014
    За да не плескаме тази тема, направих друга:)
    "Честно ли ще бъде избран победителя от играта?"
    Заповядайте там!:)
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 01.02.2014
    ...........................
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 01.02.2014
    ...........................
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 01.02.2014
    shirin999 написа: »
    само ще кажа,че никой не съм карала насила да гласува за мен...в крайна сметка има къде къде по-добри...ако щете ме дисквалифицирайте,не съм нито за декорацията нито за нещо друго...просто се включих за да се забавлявам,а не да създаван създавам дразги :)
    скъпа, нали ти казах да не пишеш! знам, че анито написа провокиращ пост, но трай си, моля те...
    :cool:
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 01.02.2014
    ани777 бих те посъветвал да се усмихнеш, да си вземеш една лъжица спокойствие и да си кажеш: Я колко съм готина и пак ще участвам:)
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 01.02.2014
    ...........................
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 01.02.2014
    dogi137 извинявай, но ще станат много теми, едни ще пишат тук, други в твоята тема, а може да се пише и в тази с анкетата. Преместих постовете от твоята тема тук. Става въпрос за конкурса така, че спокойно можете да дискутирате тук.
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 01.02.2014
    Magika написа: »
    dogi137 извинявай, но ще станат много теми, едни ще пишат тук, други в твоята тема, а може да се пише и в тази с анкетата. Преместих постовете от твоята тема тук. Става въпрос за конкурса, така че спокойно можете да дискутирате тук.
    Съгласен съм!:)
    Затвори другата!
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 01.02.2014
    ани777 написа: »
    ооо аз съм си винаги усмихната, дори и сега, както и спокойно, не благодаря не мисля да участвам, ако правилата на игрите не са други.. :)

    Какви?
    Давай предложение!:)
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 01.02.2014
    Хора няма място за ядосване.
    Лично на мен ми харесват произведенията на pasiflora и гласувах само за нея, защото от останалите ми харесват още 3 даже 4 и не успях да реша за кои двама още да гласувам.
    Беше забавно, ангажиращо приятно.Пак бих участвала, наградата не е толкова важна, а удоволствието от това, че си участвал.Спортистите с години тренират с амбиции за Олимпийски медали, ако не спечелят не зарязват спорта:).
    А нали баба все нещо криво разбира...та мислех трима за награда от цял свят няма да е от нас Българчетата....затова не съм се и старала, участвах защото ми хареса като идея.
    Хайде слагайте розови очила и по весело:):):)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 02.02.2014
    baba50 написа: »
    Хора няма място за ядосване.
    Лично на мен ми харесват произведенията на pasiflora и гласувах само за нея, защото от останалите ми харесват още 3 даже 4 и не успях да реша за кои двама още да гласувам.
    Беше забавно, ангажиращо приятно.Пак бих участвала, наградата не е толкова важна, а удоволствието от това, че си участвал.Спортистите с години тренират с амбиции за Олимпийски медали, ако не спечелят не зарязват спорта:).
    А нали баба все нещо криво разбира...та мислех трима за награда от цял свят няма да е от нас Българчетата....затова не съм се и старала, участвах защото ми хареса като идея.
    Хайде слагайте розови очила и по весело:):):)

    Бабче много си права!:)
    Ама, защо и българче да не спечели? Ние да не сме гърбави?
    Я питай дядо, какво ще каже!:p
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 02.02.2014
    dogi1372 написа: »
    Бабче много си права!:)
    Ама, защо и българче да не спечели? Ние да не сме гърбави?
    Я питай дядо, какво ще каже!:p

    like-button1-e1305003822353.jpg
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 02.02.2014
    Ако знаех че така ще се оценяват нещата нямаше въобще а участвам,успех на всички! Пасифлора е беспорния победител!
  • baba50 (BG1)baba50 (BG1) Публикации: 473
    редактирано 02.02.2014
    dogi1372 написа: »
    Бабче много си права!:)
    Ама, защо и българче да не спечели? Ние да не сме гърбави?
    Я питай дядо, какво ще каже!:p

    Eх ...dogi, много кадърна нация сме...ама знам ли, който умее - няма възможности и му се убива желанието, кйто не умее - прави нещо като да се отчете....все някакви такива се случват....:)
    Разгледах малко другите форуми....не отстъпваме - има много по лоши от нашите!!!!:cool:
  • blitzcrieg (BG1)blitzcrieg (BG1) Публикации: 42
    редактирано 02.02.2014
    И моето мнение е, че Пасифлора ни води на всички с няколко обиколки. Ще се радвам и ако след приключване на гласуването води също толкова убедително с гласовете. Колкото до участието в други конкурси, ако са свързани с готвене винаги ще намеря да отделя някой час, колкото и да съм натоварен. За мен е важно удоволствието от изработката и възможността да си покажа творението. Наградата не е определяща. Все пак е добре да се гласува по съвест.
  • Мила_МилушеваМила_Милушева Публикации: 102
    редактирано 02.02.2014
    Всеки път като отворя темичката със снимките излизам гладна от форума :)
    Аз нямам шанс, тъй като не съм особено активна във форума и не мисля, че някой би гласувал за мен. А и нашето ястие не изглежда особено апетитно.

    Тъй като не ви познавам толкова добре, с чисто сърце гласувах за трите ястия, които най-много ми харесаха :)
    Успех на всички!
  • hotwindhotwind Публикации: 494
    редактирано 02.02.2014
    Все си мисля, че гласуването ще е "политическо", някои хора, които са омръзнали на хората с постовете си, показаха предпочитанията си, и това направи мечешка услуга на действително добрите неща, просто хората ще гласуват против тях - както стана с Кулата.
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 02.02.2014
    hotwind написа: »
    Все си мисля, че гласуването ще е "политическо", някои хора, които са омръзнали на хората с постовете си, показаха предпочитанията си, и това направи мечешка услуга на действително добрите неща, просто хората ще гласуват против тях - както стана с Кулата.

    за съжаление така е!
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 02.02.2014
    baba50 написа: »
    eх ...dogi, много кадърна нация сме...ама знам ли, който умее - няма възможности и му се убива желанието, кйто не умее - прави нещо като да се отчете....все някакви такива се случват....:)
    Разгледах малко другите форуми....не отстъпваме - има много по лоши от нашите!!!!:cool:

    Значи дядо каза, че печеливши дал бог?:d;)
    И кажи на дядо, че има един вятър, който може да ни отвее, защото му е омръзнало да седи мирен!

    Поздрав най-сърдечен патиланчо dogi!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 02.02.2014
    hotwind написа: »
    Все си мисля, че гласуването ще е "политическо", някои хора, които са омръзнали на хората с постовете си, показаха предпочитанията си, и това направи мечешка услуга на действително добрите неща, просто хората ще гласуват против тях - както стана с Кулата.

    Толкова ли е трудно да се гласува по съвест? Докога емоциите трябва да са решаващ фактор за всяко решение, което вземаме?
  • shirin999shirin999 Публикации: 123
    редактирано 02.02.2014
    Mили хора,конкурсът все още не е приключил и все още не се знае кой ще е победител.
    Честно казано съжалявам,че участвах и то с "най-обикновено руло".Нека се гласува по съвест,за да сме доволни всички.А също така мисля,че е безсмислено да злепоставяме други играчи,цитирайки имената им и то заради някакъв конкурс......
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 02.02.2014
    ем реклама си правят хората...
    не бях виждал друг подобен конкурс, в който да се цитират имена с цел подтикване на публиката да гласуват за едни и ДА НЕ ГЛАСУВАТ за други
    кой както иска така да го разбере. ако искат да гласуват , ако искат да не гласуват , но не искам , пак казвам ( особено на ани ), името ми да се цитира никъде.

    срам и позор!
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 02.02.2014
    shirin999 написа: »
    Mили хора,конкурсът все още не е приключил и все още не се знае кой ще е победител.
    Честно казано съжалявам,че участвах и то с "най-обикновено руло".Нека се гласува по съвест,за да сме доволни всички.А също така мисля,че е безсмислено да злепоставяме други играчи,цитирайки имената им и то заради някакъв конкурс......

    Откога наричаме поздрав към някого за добре свършена работа злепоставяне? Бях напълно искрена за това, което написах тогава и действително гласувах по съвест - не съм гласувала за себе си при толкова по-добри участници! :)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 02.02.2014
    Леле за едно огнище ще направим пожар.:)
    Дайте го по весело, нали уж всички сме тук да се забавляваме.:)
    Политически, злепоставяне, гласуване... все едно сме в сградата на която пише: "Съединението прави силата!"
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 02.02.2014
    пиги1022 написа: »
    Откога наричаме поздрав към някого за добре свършена работа злепоставяне? Бях напълно искрена за това, което написах тогава и действително гласувах по съвест - не съм гласувала за себе си при толкова по-добри участници! :)
    я малко да надникнем през редовете.. та...
    ширин пише:
    Нека се гласува по съвест,за да сме доволни всички.А също така мисля,че е безсмислено да злепоставяме други играчи,цитирайки имената им и то заради някакъв конкурс......

    там някъде след първото изречение има точица. следва ново изказване - безсмислено е да злепоставяме играчи, ЦИТИРАЙКИ ИМЕНА.... това поздрав ли е...
    бъркаш поздрава с цитиране на имена. прочети го пак
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 02.02.2014
    dogi1372 написа: »
    Леле за едно огнище ще направим пожар.:)
    Дайте го по весело, нали уж всички сме тук да се забавляваме.:)
    Политически, злепоставяне, гласуване... все едно сме в сградата на която пише: "Съединението прави силата!"

    Точно, то да не смееш да поздравиш някой - непременно ще се изтълкува с обратен знак и задни мисли.:(
  • shirin999shirin999 Публикации: 123
    редактирано 02.02.2014
    пиги1022 написа: »
    Откога наричаме поздрав към някого за добре свършена работа злепоставяне? Бях напълно искрена за това, което написах тогава и действително гласувах по съвест - не съм гласувала за себе си при толкова по-добри участници! :)

    Нищо лошо не съм казала за това.Напротив-опитвам се по някакъв начин да кажа на хората да гласуват по съвест,както си предложила и ти...Проблема е там,че аз просто не искам да ми се цитира името,не искам да оставя лоши впечатления у хората :) .Пак казвам не държа да се гласува за мен по никакъв начин,има много добри участници,но никъде не споменавам имена...както правят останалите
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 02.02.2014
    ще спра да коментирам повече конкурса (засега), че явно нямаме общ език с някои. а трябва ли се питам сега...

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл