Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

1524

Коментари

  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.12.2013
    Вече може да се влезе в играта.:)
  • Bacila12 (BG1)Bacila12 (BG1) BG1 Публикации: 285
    редактирано 11.12.2013
    Благодаря много проблема се оправи
  • koleda2koleda2 Публикации: 1
    редактирано 11.12.2013
    Здравейте,след актуализацията има проблем с бутона за продажба на цялото количество продукция,както и за закупуване на такова.Възможно е само на бройка.
  • Еличка.. (BG1)Еличка.. (BG1) BG1 Публикации: 1
    редактирано 13.12.2013
    Не зная къде да пиша, затова ако поста ми не е за тук , моля да го преместите, но имам проблем!Фермата ми изчезна,опитах да се логна отново със същотото име на акаунта и ми дава да започна отново да строя ферма и ми изписва акаунта вместо "muzik" , сега е "muzik2"!Писах до поддръжката на сайта, но ВИ моля,ако има допълнителна информация относно сходни проблеми да споделите!Не желая да започвам да строя ферма отново, в първата съм вложила труд и средства и смятам , че не е честно да се случва всичко това!Моля за помощ!Благодаря!


    Преместен от Magika: Объркана тема.
    222.jpg 55.7K
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 13.12.2013
    muzik2 написа: »
    Не зная къде да пиша, затова ако поста ми не е за тук , моля да го преместите, но имам проблем!Фермата ми изчезна,опитах да се логна отново със същотото име на акаунта и ми дава да започна отново да строя ферма и ми изписва акаунта вместо "muzik" , сега е "muzik2"!Писах до поддръжката на сайта, но ВИ моля,ако има допълнителна информация относно сходни проблеми да споделите!Не желая да започвам да строя ферма отново, в първата съм вложила труд и средства и смятам , че не е честно да се случва всичко това!Моля за помощ!Благодаря!


    Създал/а си на международния сървър акуант и тук си писал/а от него.Смени си сървъра на БГ за да си влезеш в първата ти създадена ферма която е на 28 ниво.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 13.12.2013
    muzik2 написа: »
    Не зная къде да пиша, затова ако поста ми не е за тук , моля да го преместите, но имам проблем!Фермата ми изчезна,опитах да се логна отново със същотото име на акаунта и ми дава да започна отново да строя ферма и ми изписва акаунта вместо "muzik" , сега е "muzik2"!Писах до поддръжката на сайта, но ВИ моля,ако има допълнителна информация относно сходни проблеми да споделите!Не желая да започвам да строя ферма отново, в първата съм вложила труд и средства и смятам , че не е честно да се случва всичко това!Моля за помощ!Благодаря!

    Проблема е решен. Аз ще изместя постовете в съответната тема.
  • vinagivinagi Публикации: 1
    редактирано 31.12.2013
    куде са правилата на играта ?????
    немога да ги намериа
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 31.12.2013
    Здравей! Правилата на играта или "общите условия за ползване" можеш да намериш в правилата на форума или на началната страница на играта над големия оранжев бутон пише "Играта е предмет на нашите условия за ползване", кадето "условия за ползване" е линк към правилата на играта.
    Докато пиша се сещам, че ти може да питаш за това как трябва да играеш. Помощ за самата игра можеш да получиш когато си в самата игра в горния десен ъгъл на екрана има 4-и икони. Натискаш тази, която е със стрелка- Опции. Излиза падащо меню. Натискаш въпросителната- помощ и четеш. Много информация можеш да намериш и тук във форума в раздел Съвети и трикове.


    Весели празници
  • Калина-бабаКалина-баба Публикации: 2
    редактирано 09.01.2014
    Помогнете ми снощи ми изчезна фермата,появи се съвсем нова ферма и немога да се оттърва от нея за да си влезна в моята.В последствие разбрах,че съм объркала името.Фермата ми беше -калина-baba=И аз в бързината се шашнах и съм написала по друг начин и ето го резултата,умиране има оттърване няма.помагайте!!!


    Преместен от Magika: Моля пиши в правилната тема!
  • Калина-бабаКалина-баба Публикации: 2
    редактирано 09.01.2014
    Памощ другарче,аз съм калина-baba, немога да си влезна във фермата,сега съм с нова ферма немога да се отърва и да си дойда при вас.
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 09.01.2014
    направила си втори акуант,излез от новата си ферма и влез с първия си акуант.;)и раздела си объркала този е за офециални съобщения,а не за проблеми с акуанти.:d
  • stolnastolna Публикации: 6
    редактирано 13.01.2014
    Здравейте имам голям проблем и ако има някакъв начин модератора на играта да ми помогне много моля да го направи!!! Значи проблема ми е следния днес си преинсталирах компютъра и следователно цялата история ми изчезна и естествено трябва да вляза отново в акаунта си но проблема е там,че не помня паролата с която съм влизал и затова си направих тази регистрация за да пиша за помощ.Името с което съм в предната регистрация е nono24,ако може модератора да ми изпрати нужните данни за да продължа работата си в фермата.
  • stolnastolna Публикации: 6
    редактирано 13.01.2014
    Има и още нещо което забравих да допълня email-la с който съм регистриран е на сестра ми,а тя за голяма жалост и каръщина не си помни паролата ако може да ми изпратите данните на моя email ще сън много благодарен!!! :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 13.01.2014
    stolna написа: »
    Здравейте имам голям проблем и ако има някакъв начин модератора на играта да ми помогне много моля да го направи!!! Значи проблема ми е следния днес си преинсталирах компютъра и следователно цялата история ми изчезна и естествено трябва да вляза отново в акаунта си но проблема е там,че не помня паролата с която съм влизал и затова си направих тази регистрация за да пиша за помощ.Името с което съм в предната регистрация е nono24,ако може модератора да ми изпрати нужните данни за да продължа работата си в фермата.

    Здравей!

    Ако си помниш имейла с който си се регистрирал поискай нова парола от "забравена парола".

    Поздрави,
  • stolnastolna Публикации: 6
    редактирано 13.01.2014
    Там е работата че имейла е на сестра ми в абв-то а тя не си помни паролата за него, а аз непомня тази парола за играта!! :( Моля помогнете ми на 43 ниво съм и няма да е много лесно да стигна отново до там.

    Ако може да дам мой имейл и да ми пратите данните на него :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 13.01.2014
    Аз съм модератор във форума и нямам достъп до данните в играта. Поискайте нова парола и в abv-то. Ако не се справите ще трябва да пишете до поддръжка. Човекът за България ще отсъства до 30.01. Ако пишеш сега трябва да е на английски език.

    Успех!
  • stolnastolna Публикации: 6
    редактирано 13.01.2014
    Аз много не разбирам от тези неща така, че ще бъда много благодарен ако ми помогнете :-)

    До кой трябва да пиша и какво. Много се извинявам но не разбирам!

    А колкото до абв-то е невъзможно да ни дадът нова парола защото сестра ми непомни какво е писала за тен въпрос и отговор,а другите неща с които може да стсне не ги е добавила :-(



    Постовете са слети от Magika: Моля не прави многопостия!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 13.01.2014
    Моля те не пускай един след друг постове, ако си пропуснал нещо използвай функцията "Редактиране" на поста.
    Поддръжката е на играта да, погледни тази тема http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?376-%D0%A1%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B0
  • stolnastolna Публикации: 6
    редактирано 13.01.2014
    Този формуляр с псевдонима и имейла на старият ми профил ли да попълня или с на този който направих за да мога да пиша тук ?
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 13.01.2014
    stolna написа: »
    Този формуляр с псевдонима и имейла на старият ми профил ли да попълня или с на този който направих за да мога да пиша тук ?
    Ника на стария, но дай имейл, който можеш да отвориш за да можете да контактувате.
  • stolnastolna Публикации: 6
    редактирано 13.01.2014
    Благодаря !!!:-)
  • ьхс (BG1)ьхс (BG1) BG1 Публикации: 2
    редактирано 17.01.2014
    Здравейте от два дни не мога да вляза във фермата си,започва да зарежда страницата и до там,преинсталирах браузъра но и това не ми помогна.Моля за съвет.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 17.01.2014
    Здравей ьхс, съветът ми към теб е да пишеш до поддръжката, като опишеш подробно какво си направил/а. Ако имаш възможност, направи снимка на екрана ти и го прикачи към заявката. Имай предвид, че Българската поддръжка ще е на работа чак на 31.01, така че ако имаш възможност пиши на английски.
    Ето линк към тема във форума, където можеш да прочетеш какви са стъпките за създаване на заявка към поддръжката: http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?376-%D0%A1%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B0&highlight=%D1%81%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5
  • cvetelinapcvetelinap Публикации: 1
    редактирано 19.01.2014
    Здравейте, опитвам се да вляза в играта. Зарежда се акаунта ми и ми изскачат прозорците с новините и промоциите на златото, в момента в който се опитам да затворя тези прозорци и ме изхвърля от играта и ми изписва грешка в сървъра и да се свържа отново. Пробвах няколко пъти, но е едно и също...
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 20.01.2014
    Здравей cvetelinap, пиши до поддръжката, по възможност на английски език, тъй като Българската поддръжка на играта ще е на работа чак на 31.01. Към заявката ти до тях, прикачи и снимки на екрана ти какво точно се случва когато влезнеш в играта, т.е. зареждането на фермата ти и след това грешката, която ти се появява.
    Ето линк към темата във форума как се пуска заявка до поддръжката: http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?376-%D0%A1%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B0&highlight=%D1%81%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5
  • yanko851yanko851 Публикации: 3
    редактирано 21.01.2014
    Magika написа: »
    Когато напишеш нещо в чата се появява кой е писал в малкото екранче.

    Здравей те на всички! Искам да ви питам тъй като си преинсталирах компютъра в събота и като искам да вляза в играта ми почва от 2ниво а аз съм на 66 ниво.Кажете какво да правя! От подръжката не ми пишат.Благодаря предварително
  • yanko851yanko851 Публикации: 3
    редактирано 21.01.2014
    можеш ли да ми кажеш какво трябва да направя тъй като си преинсталирах компютъра и сега като влизам в играта почвам от 1 ниво а аз съм на 66 кажи какво да правя


    Редактиран от Magika: Моля пиши на кирилица!
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 21.01.2014
    yanko851 написа: »
    можеш ли да ми кажеш какво трябва да направя тъй като си преинсталирах компютъра и сега като влизам в играта почвам от 1 ниво а аз съм на 66 кажи какво да правя

    Ами това не е точната тема, но няма как да се случва това, ако влизаш със същата парола и потребителско име!
  • hotwindhotwind Публикации: 494
    редактирано 21.01.2014
    yanko851 написа: »
    можеш ли да ми кажеш какво трябва да направя тъй като си преинсталирах компютъра и сега като влизам в играта почвам от 1 ниво а аз съм на 66 кажи какво да правя

    Фермата ти си стои - 66 ниво в Буратино СИ.
  • Shaguarez (BG1)Shaguarez (BG1) Публикации: 76
    редактирано 21.01.2014
    yanko851 написа: »
    Здравей те на всички! Искам да ви питам тъй като си преинсталирах компютъра в събота и като искам да вляза в играта ми почва от 2ниво а аз съм на 66 ниво.Кажете какво да правя! От подръжката не ми пишат.Благодаря предварително

    Направил си нова регистрация, затова се върни на старата.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл