Domů Czech Otázky ke hře

Spolek: Aktivita na projektech

2

Komentáře

  • NikicskeNikicske Komentářů: 3
    upraveno 18.12.2013
    Ja by som sa chcela opýtať, na tú aktivitu pri projekte, ktorá sa nachádza v spoločenstve. Čo sa tam má znázorňovať? Stále mi to vypisuje len toľko, že žiadne údaje.

    Ďakujem :)
    Post edited by Nikicske on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 17.12.2013
    Ahoj zobrazuje se tam jak je kdo aktivní na projektech čím víc lopatiček tím lépe :) ale aktivita se ti objeví myslím že až po uspěšném dokončení dvou projektů. :)
  • NikicskeNikicske Komentářů: 3
    upraveno 17.12.2013
    Aha, super.. Ďakujem :)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 24.12.2013
    chcem sa spytať ako sa určuje najlepši prispevok za projekt, to čo sa dáva este naviac k lopatkám. to by malo podla mna byt za posledný projekt, ale asi to je za 5 projektov dozadu?
    lebo v projekte na jhnojivo, som spravila min. tretinu kvetov - špec. semenami s humusom a asi 120 hnojiv, projekt máme na 580 hnojiv 88 tis kvetov, takze neexistuje, aby mal najlepsi prispevok, niekto kto má este aj silo na nižšej urovni ako ja.
    dufam, ze ste pochopli moju otázku a normálne mi na nu odpoviete, stači mi vedieť, či je to za posledný projekt alebo za 5 projektov dozadu.
    Post edited by sylvia140178 (SK1) on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 24.12.2013
    Ahoj. Údajně by se to mělo hodnotit za posledních pět projektů s tím, že ještě ten nejhorší se tam nepočítá do toho. Takže defacto se započítávájí každému nejlepší 4 výsledky z pěti posledních projektů. Alespon tak nám to bylo vysvětleno :)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 24.12.2013
    ja som si myslela ze najlepši prispevok, znamená v absolutnych čislach, kto spravil najviac a logicky mi vychádza, ze to patri len k poslednemu projektu. maju to nejak divne, škoda humusov, co som do toho dala.

    ale vdaka za odpoved.
  • hauvikhauvik Komentářů: 4
    upraveno 04.02.2014
    Ahojky moc by mě zajímalo, jak je to s označením lopatek při skončení projektů u jednotlivých členů, evidentně víme, že se hráč nemohl podílet /je v červeném/ a přes to má lopatičku.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 04.02.2014
    hauvik napsal: »
    Ahojky moc by mě zajímalo, jak je to s označením lopatek při skončení projektů u jednotlivých členů, evidentně víme, že se hráč nemohl podílet /je v červeném/ a přes to má lopatičku.

    To zrovna sem moc nepatří.. :-/ Přesto odpovím: do lopatek se počítá posledních 5 projektů. Ten nejnovější má největší váhu, projekt s nejmenším zapojením se hráče (z těch 5 posledních) se naopak nezapočítává. Takže pokud někdo, kdo nebyl v době posledního projektu nebyl na farmě a přesto má nějaký lopatky, jsou pozůstatkem z předchozích 4 projektů.
  • Elíza7 (CZ1)Elíza7 (CZ1) Komentářů: 117
    upraveno 04.02.2014
    Ahoj ,chtěla bych se zeptat,jak se počítá největší příspěvek do projektu spolku farmářů ....nikde jsem zatím tuto odpověď nenašla,díky.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 04.02.2014
    Elíza72 napsal: »
    Ahoj ,chtěla bych se zeptat,jak se počítá největší příspěvek do projektu spolku farmářů ....nikde jsem zatím tuto odpověď nenašla,díky.

    Ahoj. odpověň najdeš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27646-Aktualizace-26.11.&p=277870&viewfull=1#post277870

    cituji: Množství lopat bude spočítáno pomocí komplexní formule, která mimo jiné zohledňuje: Level hráče, průměrný level členů spolku, samotné množství vykonané práce, velikost spolku a spousta jiných faktorů. Například hráč na nízkém levelu může pomáhat ve spolku s vysokým levelem jen omezeně, neboť mu zkrátka chybí ty možnosti, aby mohl mít veliký vliv. Systém toto však rozpozná, a hráč na nízkém levleu i tak dostane přiměřené hodnocení pro daný projekt. Když hráč s nejvyšším levelem spolku odvedl stejnou práci, je to pro něj mnohem snadnější a proto dostane v této situaci menší množství lopat.
  • Elíza7 (CZ1)Elíza7 (CZ1) Komentářů: 117
    upraveno 04.02.2014
    Děkuji moc :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 05.02.2014
    Hanah, to je ale odpověď na množství lopat, ne na to, jak se počítá, kdo má největší příspěvek.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 05.02.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Hanah, to je ale odpověď na množství lopat, ne na to, jak se počítá, kdo má největší příspěvek.

    Ahoj i na to je to je tam odpověď. Jen se musí přečíst aktualizace.
    ......Množství lopat bude spočítáno pomocí komplexní formule....Obecně je možné říct, že 3-4 lopatky je možné získat, když pomáháte v projektu s normálním nasazením. Získat 5 lopatek je naprosto možné splnit, když se hráč trošku více snaží. - to znamená udělá více, než je běžně normální (alespoň tak jsem to pochopila já). Vzorec známý není.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 05.02.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj i na to je to je tam odpověď. Jen se musí přečíst aktualizace.
    ......Množství lopat bude spočítáno pomocí komplexní formule....Obecně je možné říct, že 3-4 lopatky je možné získat, když pomáháte v projektu s normálním nasazením. Získat 5 lopatek je naprosto možné splnit, když se hráč trošku více snaží. - to znamená udělá více, než je běžně normální (alespoň tak jsem to pochopila já). Vzorec známý není.

    Ale zisk 5 lopatek a "hrabiček" (tj. největšího přínosu) není jedno a to samý... Už kolikrát měl u nás někdo (včetně mě) 5 lopatek, ale největší přínos má vždycky jen 1-3 hráči.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 05.02.2014
    wolfka napsal: »
    Ale zisk 5 lopatek a "hrabiček" (tj. největšího přínosu) není jedno a to samý... Už kolikrát měl u nás někdo (včetně mě) 5 lopatek, ale největší přínos má vždycky jen 1-3 hráči.
    Ano, 5 lopatek je možno získat pokud uděláte i něco navíc, ale největší přínos (zlaté hrabičky) má ten, který posbíral dle vzorce a všech okolností nejvíce, je možné, že tam je nějaké rozmezí, nebo se to přepočítává na %. Nevím jak přesně to funguje, (u nás to měli max. tři hráči) a protože nám nikdo neřekne jak funguje přesně ten vzorec, tak se to ani nedozvme.
  • Káťako2Káťako2 Komentářů: 331
    upraveno 07.02.2014
    Škoda, taky by mě to zajímalo. U nás ma 5 hráčů z 9 5 lopatek, ale hrabičky maj jenom 3.
  • krysa884krysa884 Komentářů: 3
    upraveno 24.02.2014
    proč nefunguje pro spolek aktivita na projektech ?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 24.02.2014
    krysa884 napsal: »
    proč nefunguje pro spolek aktivita na projektech ?

    Ahoj, aktivita se objeví po dokončení třetího projektu :)
  • uxyk2uxyk2 Komentářů: 2
    upraveno 28.02.2014
    Ahoj, prosím o vysvětlení situace, která se včera přihodila v našem spolku. Nevím, jestli se tu už něco podobného neprobíralo nebo neprobírá, moc se tu neorientuji.
    Včera se nám jedna z našich členek rozsvítila červeně, byla tedy déle jak 2 dny neaktivní a červeně svítí i dnes. I přesto se u ní ukázala aktivita v projektu dvě lopatičky, přitom tu vůbec nebyla. Projekt jsme spouštěli včera v dopoleních hodinách a včera jej i dokončili. Jak je toto možné?
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 28.02.2014
    lopatičky jsou průměr za 5 dokončených projektů
  • uxyk2uxyk2 Komentářů: 2
    upraveno 28.02.2014
    Díky za odpověď...i když musím přiznat, že mě moc nepotěšila.

    Je prosím někde na fóru přesné vysvětlení těch lopatiček?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 28.02.2014
    uxyk2 napsal: »
    Díky za odpověď...i když musím přiznat, že mě moc nepotěšila.

    Je prosím někde na fóru přesné vysvětlení těch lopatiček?

    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27646-Aktualizace-26.11.&p=277870#post277870
    zde je oficiální oznámení o lopatičkách :)
  • kostelnice (CZ1)kostelnice (CZ1) Komentářů: 20
    upraveno 09.05.2014
    otevírám staré téma....
    lopatičky už nějaký čas fungují a tak by mne zajímalo, jestli máte někdo odpozorované....
    např. máme hráče,kteří mají 0 lopatiček - účastnil se tedy projektů velmi minimálně a nebo se dá říct, že nepřispěl vůbec nic?

    a jinak vlastní zkušenosti? hodně záleželo na projektu, ale teď díky gurmánské neztrácí dlouhodobý hráči lopatky jen díky tomu, že se pustí např, vajíčka.... jo a pro vyšší lvl není problém získat všech 5 lopatiček - opět ale záleží na rozložení farmy....
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 09.05.2014
    simon00752 napsal: »
    Ahoj to znamená že byl neaktivnější v projektu. :)

    správně je NEJAKTIVNĚJŠÍ :-)

    pozorováním jsme ve spolku přišli na to že lopatičky funguji docela dobře
    aktivita se propočítává dobře - nižší úrovně získávají hlavně na Kukuřici a Vajíčkách, na ostatních většinou stagnují ale není to podle levelu - sám jsem na 92 lev a hlavně mam 4 či 5 lopatek a dost často i to označeni nej hráče do projektů, ale dáme několikrát po sobě Vajíčka a kukuřici nebo i původní faunu (tam hlavně nahrávají na květech) a hned jsou první a jsou šťastný jak blechy

    ze začátku jsem byl dost PROTI ale časem se to obrátilo k lepším - nižší levely díky tomu hooodně soupeří :-)
  • brrr2brrr2 Komentářů: 1
    upraveno 20.05.2014
    Neví někdo jakým způsobem funguje přidělování lopatek při dokončení projektu? Stává se nám,že ač přidáváme jak zběsilý uvedený produkt projektu tak lopatky ubudou,a také že jedna členka našeho spolku měla dvě lopatky a po dokončení projektu jich má najednou pět,což je tedy dost divné. Tak by mě zajímalo jak to tedy funguje?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 20.05.2014
    brrr2 napsal: »
    Neví někdo jakým způsobem funguje přidělování lopatek při dokončení projektu? Stává se nám,že ač přidáváme jak zběsilý uvedený produkt projektu tak lopatky ubudou,a také že jedna členka našeho spolku měla dvě lopatky a po dokončení projektu jich má najednou pět,což je tedy dost divné. Tak by mě zajímalo jak to tedy funguje?

    Ahoj Lopatky hodnotí aktivitu za posledních pět proběhlých projektů A platí pravidlo, že největší váhu má poslední projekt, naopak projekt s nejmenším "skóre" se nepočítá. Takže je to jakoby průměr ze čtyř nejlepších z posledních pěti projektů.
  • ivan2011 (CZ1)ivan2011 (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 01.01.2017
    Ahoj, dneska jsem koukala, kdo se jak účastnil na projektu, podle těch lopatek a všimla jsem si, že někdo má tam takovou ikonku, je to jako vidlička s paličkou a když na to najedu, tak to ukazuje: největší příspěvek do projektů spolku farmářů a chci se zeptat na to, to se bere jako kdo vložil nejvíc sbírkových předmětů, nebo se to týká aktivity na projektech?
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • vera35 (CZ1)vera35 (CZ1) Komentářů: 938
    upraveno 25.02.2015
    Já to mívala za aktivitu na projektech.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 25.02.2015
    tento symbol znamená největší příspěvek v dolarech na konto spolku farmářů (jeden nejvyšší vklad)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 25.02.2015
    ivan20112 napsal: »
    Ahoj, dneska jsem koukala, kdo se jak účastnil na projektu, podle těch lopatek a všimla jsem si, že někdo má tam takovou ikonku, je to jako vidlička s paličkou a když na to najedu, tak to ukazuje: největší příspěvek do projektů spolku farmářů a chci se zeptat na to, to se bere jako kdo vložil nejvíc sbírkových předmětů, nebo se to týká aktivity na projektech?

    Jde o nejvyšší Aktivitu na projektech

    jde o posledních 5 projektů (ten nejslabší z těch 5 se nepočítá)

    nejde o počet předmětů ani množství dolarů vložených do spolku
Sign In to comment.