Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Купуване на Злато

an4etoo002an4etoo002 Публикации: 11
редактирано 15.08.2014 в Въпроси, свързани с играта
Моля Ви за помощ искам да си купя злато със дебитна карта,но тя е маестро,а в менюто има само Виза или Мастаркард . Моля Ви за помощ може ли да си купя с такава карта?
Post edited by an4etoo002 on

Коментари

  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 11.12.2013
    an4etoo002 написа: »
    Моля Ви за помощ искам да си купя злато със дебитна карта,но тя е маестро,а в менюто има само Виза или Мастаркард . Моля Ви за помощ може ли да си купя с такава карта?

    не може! има и друг начин - отиваш в банката, внасяш сумата ,която искаш да сакупиш и веднага го отчитат. така направих , веднъж имаше важен ден и ми го отчете веднага!
    натисни на online bankin trust pay , от там ще ти дадат данните ибан и др.. представяш ги в банката и има няма са около 5 -6 минути си ок... а и 2,50 лв ще ти всемат такса от банката.
    лека вечер!
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 11.12.2013
    Може аз си купувам с дебитна карта .Има няколко вариатна за закупуването на злато с дебитна карта.
  • an4etoo002an4etoo002 Публикации: 11
    редактирано 12.12.2013
    Atanaskaann701 написа: »
    Може аз си купувам с дебитна карта .Има няколко вариатна за закупуването на злато с дебитна карта.

    Със Маестро ли? Кажи как ?
  • bradvata2bradvata2 Публикации: 46
    редактирано 12.12.2013
    Аз също пробвах с маестро - не става.
    Успешен ден!
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 12.12.2013
    Ползвам метода на плащане Skrill,който ти дава наколко варианта да си избереш на плащане.Аз имам регистрация в ePay и него метод ползвам за плащане,преди не ми вземаше такса но септемви направиха промяна и сега ми взема жълти стотинки.
    Attachment not found. Attachment not found. Attachment not found. Attachment not found.
  • an4etoo002an4etoo002 Публикации: 11
    редактирано 12.12.2013
    Но е маестро така И тя като е на името на майка ми аз мога ли да си направя регистрация в Skriil и да ползвам картата и?
  • BURATINO5BURATINO5 Публикации: 67
    редактирано 14.08.2014
    Има играчи от моето село който желаят да купуват повече злато с SMS a не с карта.
    Не може ли да вдигнете до 36лв да се купува с SMS.
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    редактирано 15.08.2014
    BURATINO5 написа: »
    Има играчи от моето село който желаят да купуват повече злато с SMS a не с карта.
    Не може ли да вдигнете до 36лв да се купува с SMS.

    пишете до отдел поддръжка там ще ви отговорят

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл