Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Проблеми с активацията на E-mail

Danny_95Danny_95 Публикации: 8
Здравейте.
Моля за помощ, понеже не мога да си активирам е-майла.
Направих си акаунда и когато ми излезе " Вземи подарък за добре дошли " си написах е-майла, но не получавам нищо в електронната си поща. Проверих дали го пиша правилно, пробвах около 5-6 пъти да го активирам, но всеки е неуспешен. Освен това съм закупил 1200 злато преди да го активирам, може ли да е в това проблема?
Post edited by Danny_95 on

Коментари

  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 01.12.2013
    Danny_95 написа: »
    Здравейте.
    Моля за помощ, понеже не мога да си активирам е-майла.
    Направих си акаунда и когато ми излезе " Вземи подарък за добре дошли " и напиша е-майла си, не получавам нищо. Пробвах около 5-6 пъти да го активирам, но всеки е неуспешен. + това съм закупил 1200 злато преди да го активирам, може ли да е в това проблема?


    Здравей!Трябва да влезеш в е-майла(пощата) с който си се регистрирал/а и от там да си вземеш подаръка за добре дошъл.От фермата колкото и да го пишеш няма да ти го даде златото.
  • Danny_95Danny_95 Публикации: 8
    редактирано 01.12.2013
    Аз вевеждам е-майла с който съм се регистрирал.
    Но не съм получавал никакво съобщение. Нито при регистрацията, нито след като въведох е-майла си за куеста " Вземи подарък за добре дошли ". Един и същи регистрирах и въвеждам.
  • lilikazlilikaz Публикации: 48
    редактирано 01.12.2013
    Дани, погледни дали имаш имейл в пощата си. Ако не, провери в папката си със спам, често попадат там.
  • Danny_95Danny_95 Публикации: 8
    редактирано 02.12.2013
    Проверих и в отдела за спам и нормалния. Е-майла е нов, на може би 1 месец и нямам много съобщения който да се пращат там, затова не може й да съм изтрил съобщението, ако са ми пратили такова.
  • lilikazlilikaz Публикации: 48
    редактирано 02.12.2013
    Дани, още едно предположение. Ти автоматично ли влизаш в играта или всеки път, когато влизаш, си пишеш имейл и парола? Ако е автоматично, е възможно при регистрацията без да искаш да си объркал (печатна грешка) начина, по който изписваш имейла си. Тогава съобщението е отишло на грешния имейл.
  • Danny_95Danny_95 Публикации: 8
    редактирано 02.12.2013
    Всъщност, прегледах много добре дали всичко съм въвел точно. Винаги го правя когато се регистрирам. И да, влизам автоматично в играта. Когато заредя сайта, ме логва автоматично.
    За да се уверя, че не съм си сбъркал Е-майла се опитах да си направя 2-ра регистрация със емайла с който съм си регистрирал първия акаунд и ми изписа, че вече съм използвал емайла си ( дефакто за първия си акаунд )
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 02.12.2013
    Има разработчици на е-пощи които не допускат изпратеният емайл от Goodgame Studios ,за това и до сега не си получил нищо от Big Farm.И като нов играч първите няколко дни също ти пращат някой дребни неща които да ти са в полза в играта.
  • Danny_95Danny_95 Публикации: 8
    редактирано 02.12.2013
    Това означава, че щом използвам yahoo.com вместо abv.bg няма да получа бонусът си?
  • flo_eflo_e Публикации: 54
    редактирано 02.12.2013
    Играч от нашата СИ има същия проблем. Навярно е бъг в играта.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 02.12.2013
    Здравей Danny_95, не мога да ти кажа кои са точно e-mail доставчиците, при които има проблем с получаването на бонусите, за това ти предлагам следното нещо (тествано е с доста от хората в групата ми) - пробвай с друг твой съществуващ e-mail или си направи e-mail в mail.bg (там досега май не е имало проблем с получаването на награда).
    Причината да ти го предлагам това е, че при нас имаше един играч, който упорито се опитваше да си получи наградата и беше на abv.bg, след около 10 опита си направи e-mail в mail.bg и веднага си получи наградата. Имай предвид, че ако си направиш e-mail в mail.bg, после ще трябва да влизаш с него в играта!!!
  • Danny_95Danny_95 Публикации: 8
    редактирано 02.12.2013
    http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/opt1385992325h.jpg

    Не ми дава да въвеждам друг е-майл освен този с който съм се регистрирал.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 02.12.2013
    Бих те посъветвала да пишеш тогава до поддръжката, като им опишеш подробно какво се случва.
  • Danny_95Danny_95 Публикации: 8
    редактирано 02.12.2013
    Би ли ме опътил как да напиша съобщение до поддръжката?
  • Danny_95Danny_95 Публикации: 8
    редактирано 03.12.2013
    Благодаря за помоща. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл