Начало Bulgarian Представяне на играчите

Въпрос за тема във форума

FuxDFuxD Публикации: 52
редактирано 26.02.2014 в Представяне на играчите
здравейте искам да попитам как мога да изтрия тема която съм направила във форума ?

Значи цялата работа е такава че за да си търся играчи за СИ си направих тема във форума само че понеже бях първо ниво и написах в заглавието начинаеща СИ набира играчи или нещо такова, е да само дето ние вече не сме начинаещи и въпреки че си редакритам текста и пиша какво предлагаме и на кое ничо сме, по напредналите играчи не влизат в нея защото още като видят заглавието и е отказват, затова искам да направя нова която да е с по-подходящо заглавие.Как д изтрия старата?
Post edited by FuxD on

Коментари

  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 07.02.2014
    Здравей FuxD, можеш да редактираш заглавието на темата. Избираш Редактирай, най-долу в зелено има Допълнителни опции. От там можеш да редактираш заглавието на темата ти и така няма да се налага да отваряш нова тема и да триеш старата. :)
  • FuxDFuxD Публикации: 52
    редактирано 07.02.2014
    Блягодаря ти много :)
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 26.02.2014
    На мен ми излиза опция да добавя само заглавие на тема върху съобщението. Не мога да променя заглавието на цялата тема. Аз ли нещо не правя както трябва или няма опция да се смени цялото заглавие? Благодаря предварително! :)
  • FuxDFuxD Публикации: 52
    редактирано 26.02.2014
    и на мене така ми беше затова писах на магика ако може да ми смени заглавието или да ми изтрие темата да си направя нова и тя го смени :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 26.02.2014
    Здравейте!

    Промяна на заглавието на тема, както и да се изтрие самата тема може да се направи само от модератор или КМ.


    Поздрави,

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл