Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Постижения - въпроси и отговори

FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
редактирано 02.08.2015 в Въпроси, свързани с играта
Хайде, да не кажете, че съм толкова черногледа ;)Тайната секция се отключва при избиране на менюто Опции, оттам Помощ. За който не го е открил :)


Поста е редактиран от Magika: В този пост има подсказка за тайното постижение. Ако искате да разберете как да го намерите маркирайте текста.
Post edited by FarmerVilpeda on
«138

Коментари

  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 24.07.2013
    Хайде, да не кажете, че съм толкова черногледа ;)Тайната секция се отключва при избиране на менюто Опции, оттам Помощ. За който не го е открил.:)

    Много благодаря :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 24.07.2013
    Хайде, да не кажете, че съм толкова черногледа;) Тайната секция се отключва при избиране на менюто Опции, оттам Помощ. За който не го е открил.:)
    Е хехе браво открихте го!
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 24.07.2013
    Ами, открихме го! Братушките подсказаха, аз казвам на вас :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 24.07.2013
    Разбрах аз че така стана. :)
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 24.07.2013
    Аз стигнах до награда декорация за събрани 339 точки дава декорацията "Камион със сладолед" с +29 щастие.Приятна игра.
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 24.07.2013
    Рабрах, че като изпълняваш задачките ти дава стикери, явно на всяка задачка има стикери с ниво от 1 до 5. Като изпълниш част от задачката ти дава стикер с по-високо ниво и стикер точки (СТ). Само не разбрах, защо не ми променя необходимите стикер точки за награда? Вече изпълних две нива от стикера "Комбайнер", обаче не виях да променя нужните 200 СТ за следващата награда.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 24.07.2013
    Domko Domov написа: »
    Рабрах, че като изпълняваш задачките ти дава стикери, явно на всяка задачка има стикери с ниво от 1 до 5. Като изпълниш част от задачката ти дава стикер с по-високо ниво и стикер точки (СТ). Само не разбрах, защо не ми променя необходимите стикер точки за награда? Вече изпълних две нива от стикера "Комбайнер", обаче не виях да променя нужните 200 СТ за следващата награда.

    Първо трябва да ги събереш и да минеш нивото, да си вземеш наградата и тогава ги променя.
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 24.07.2013
    Благодаря! Значи показва колко ми трябват общо, а не колко остават до наградата, тогава как мога да разбера колко ми остават да събера? Или това е елемент на изненада?
  • Domko Domov (BG1)Domko Domov (BG1) Публикации: 90
    редактирано 24.07.2013
    Много благодря! Този ред нещо ми е убегнал...
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 24.07.2013
    Някой стигнал на по-високо ниво със стикерите може ли да каже дали се появяват стикер-точки и задачи свързани с другите две ферми?
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 24.07.2013
    В следващите актуализации ще има нови и по-сложни постижения. Може и да има такива свързани с другите две ферми.
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 24.07.2013
    Вече в класацията има и опция за това колко стикер точки е събрал всеки играч,както при точките репутация.Приятна игра:)
  • ZzzzopelzzzzPla (BG1)ZzzzopelzzzzPla (BG1) Публикации: 11
    редактирано 24.07.2013
    а някой да знае случайно какво се прави на неизвестната задача???


    Поста е преместен от Magika: Моля използвай търсачката и пиши в точният раздел и тема!
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 24.07.2013
    Маги, много хитро си скрила тайния текст, само че след това има два цитата, където се чете ;)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 24.07.2013
    О да не се сетих за тях, че много неща правя днес.:)А иначе така трябва да бъде.
  • ZzzzopelzzzzPla (BG1)ZzzzopelzzzzPla (BG1) Публикации: 11
    редактирано 24.07.2013
    благодаря за главоблъсканиците не ми вършат работа явно съм тъп пък било то и в правилната тема:)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 24.07.2013
    ZzzzopelzzzzPla2 написа: »
    благодаря за главоблъсканиците не ми вършат работа явно съм тъп пък било то и в правилната тема:)
    Какво не ти е ясно?
  • Stelcho2Stelcho2 Публикации: 1
    редактирано 24.07.2013
    Моя въпрос е стикерите с които пише, че се вдига ниво от какво се печелят,от нивите или оборите,немога да разбера приципа по които ги дава,а фаила не ми го отваря които е качен от Магика.
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 24.07.2013
    Какво не е ясно? Идеята е да се изпълняват мисиите, които излизат при отваряне на новото прозорче долу в бар-менюто. При изпълнение на някоя задача дава стикер точки. Някои са от оборите, други от нивите, разгледай ги.
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 24.07.2013
    То си пише,събери царевица,събери яйца,събери тор,кое не му разбирате !
  • ZzzzopelzzzzPla (BG1)ZzzzopelzzzzPla (BG1) Публикации: 11
    редактирано 24.07.2013
    това за помоща но го разбрах вече само че не благодарение на написаното тук :)
  • LordVOODOO (BG1)LordVOODOO (BG1) Публикации: 4
    редактирано 25.07.2013
    Явно в моята тема отговор няма да получа, та да попитам и тук: Защо не отчита брояча когато се минават задачи и играта показва все една и съща стойност? Днес минах 5-6 задачи, не е отчело нито една!
  • slancitse2slancitse2 Публикации: 3
    редактирано 25.07.2013
    Аз искам да попитам всъщност в "търсене на задачи" какви задачи по точно трябва да се изпълняват?Имам 277 от 290,изпълних 2 (едната беше "похарчи пари",а другата "използвай тор" и пак съм на 277 от 290...Някой знае ли какви задачи трябва да се изпълнят за да отчита брояча?
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 25.07.2013
    LordVOODOO написа: »
    Явно в моята тема отговор няма да получа, та да попитам и тук: Защо не отчита брояча когато се минават задачи и играта показва все една и съща стойност? Днес минах 5-6 задачи, не е отчело нито една!

    Здравей. По-напредналите играчи вече са минали тази бройка, затова няма как да ти помогнат с лично впечатление. Според мен тази секция, както и другата за разширение на фермата отчита само основната ферма, без другите две. Ако изпълняваш задачите там, би трябвало да ти ги отчита.
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 25.07.2013
    slancitse2 написа: »
    Аз искам да попитам всъщност в "търсене на задачи" какви задачи по точно трябва да се изпълняват?Имам 277 от 290,изпълних 2 (едната беше "похарчи пари",а другата "използвай тор" и пак съм на 277 от 290...Някой знае ли какви задачи трябва да се изпълнят за да отчита брояча?

    Здравей,имаш ли още неизпълнени от обикновените задачи,може тези малките да не ги отчита,пробвай някоя друга или в друга ферма за да видиш дали ти отчита и ако не стане пак пиши на поддръжката.Успех!
  • slancitse2slancitse2 Публикации: 3
    редактирано 25.07.2013
    Благодаря ще пробвам и ако разбера как се минава тази задача ще пиша :-)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 25.07.2013
    Постижението "Търсач на задачи" отчита само основните задачи и от трите ферми, малките задачки не ги отчита.
  • slancitse2slancitse2 Публикации: 3
    редактирано 26.07.2013
    Ок.Благодаря :-)
  • Javor66 (BG1)Javor66 (BG1) Публикации: 24
    редактирано 26.07.2013
    Защо в постижения: помощ ми е в тъмен фон
  • mariq05 (BG1)mariq05 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 26.07.2013
    Как да използвам хумуса в нивите някой ще ми каже ли?


    Поста е редактиран от Magika: Моля, пиши на кирилица и в точния раздел!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл