Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

11924

Коментари

  • Martii (BG1)Martii (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте искам да споделя за проблема който е при мен и други играчи от отбора.След завършване на събитието за събиране на снежни топки за декорацията Снежен човек от полетата продължават да излизат снежни топки и до днес.Писахме на подръжката ,но за съжаление проблема все още не е оправен и до днес.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Марти не е само при теб и макар че аз го нямам проблема го има.Като пишеш в неподходящата тема няма да се промени нищо.

  • sashkina (BG1)sashkina (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте. Има някакъв проблем но не знам дали е от мен или от играта. Изписва ми GOOD GAME и уж зарежда а просто си седи така и нищо не прави.
  • lilivili (BG1)lilivili (BG1) Публикации: 2
    не мога да вляза в играта 
  • Мария is gettin (GB1)Мария is gettin (GB1) BG1 Публикации: 7
    Big  Farm , проблем, не зарежда играта. Чистих кеша, рестартирах- нищо.
  • sashkina (BG1)sashkina (BG1) BG1 Публикации: 2
    blagodarq qvno problema si e samo moi

  • natali i ilian (BG1)natali i ilian (BG1) BG1 Публикации: 3
    Здравейте! От вчера не мога да вляза в играта .Не иска да зарежда играта .Какво да правя?
  • natali i ilian (BG1)natali i ilian (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 17.01.2019
    Здравейте!От вчера не мога да вляза в играта.Не ми зарежда играта.Какво да направя?
    Post edited by natali i ilian (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ако все още съществува този проблем, моля провери скоростта на интернета и/или опитай с друг браузър.

  • cvetelina71 (BG1)cvetelina71 (BG1) Публикации: 0
    Здравейте , от няколко дни при опит да влезна във фермата от моят компютър ми излиза само един син екран с надпис Good Game  и не ме допуска до играта от нито един браузер . Някой може ли да помогне ??? 
  • vivacom (BG1)vivacom (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте и аз не мога да вляза в играта,не я зарежда. Скороста на нета е добра и пробвах и друг браузър.
  • NataLAtan (BG1)NataLAtan (BG1) BG1 Публикации: 9
    От вчера не мога да вляза в играта, не зарежда страницата. Пробвах различни браузъри-не...
    Моля за коментар тук
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Разбирам, че липсата на връзка с играта вече не е единичен случай и съм докладвала проблема.
    За съжаление днес е неделя и ГГС почиват.
  • miro10 (BG1)miro10 (BG1) Публикации: 4
    здравейте, от няколко дни не ми зарежда играта. трих кеш бисквитки, пробвах с различни браузъри опера мозила гугъл хром. деинсталирах флаш плейър инсталирах го наново. нищо не помага. не зарежда и това е
    miro10
  • Здравейте днес цял ден немога да се свържа със сърва ви за да влезна в играта.Моля за помощ.
         Благодаря предварително.
  • jika91 (BG1)jika91 (BG1) Публикации: 0
    Защо повече от една седмица ми дава само синия екран за зареждане на играта и не иска да влиза... Нямам само аз такъв проблем какво става някой може ли да обясни?
  • рада (BG1)рада (BG1) BG1 Публикации: 1
    И ПРИ МЕН Е СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ - СИН ЕКРАН И...ДО ТАМ. ПОДРЪЖКАТА..., НЯМА ЛИ ДА ДАДЕТЕ ИНФО ЗА ПРОБЛЕМА
  • bilyana1914 (BG1)bilyana1914 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Моля помогнете! 
    Цял ден се опитвам да вляза в играта,но не ме пуска изобщо.
    Син екран и диск се върти в средата и нищо от часове...
    Какво да правя???
  • bilyana1914 (BG1)bilyana1914 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Аз също не мога да вляза!И при мен е син екран и така от часове.Моля плмогнете!
  • maraton (BG1)maraton (BG1) BG1 Публикации: 55
    Здравейте! И аз от три дни се мъча да вляза и само син екран... Пробвах всичките възможни браузъри и нищо добро. Дори преинсталирах Уиндоуса , „на чисто“  10 е. и отново нищо, само син екран и кръгчето се върти. Вчера ме пусна изведнъж, но след час отново старото състояние. Бих желал да направят играта ОЩЕ по тежка и с още куп изгъзици, за да имам причина да се откажа. Може ли да измислят нови несвързани със селското стопанство неща, които искат огромен ресурс, а те нищо не дават за тези свои експерименти.  То не бе катерушки , кучета,кози, магарета, снежни човеци, библиотеки и други свръх глупости, пълни тъпотии, че сега и ферма за декорации. Що не измислят ферма на луната?И как ние да си вдигнем скоростта на нета,  след като никой от доставчиците не  е обвързан със стабилни доставки,а всичко е въпрос на вероятност ?
  • aksi7 (BG1)aksi7 (BG1) BG1 Публикации: 0
    ОТ МОЯТА ИГРА ИМА ХОРА КОЙТО НЕ МОГАТ ДА ВЛЯЗАТ, ПРОБВАЛИ СА ВСИ4КО, ПИСАЛИ СА И ОТГОВОР НИКАКЪВ,МОЛЯ ПОГНЕТЕ ИМ
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 21.01.2019
    Здравейте.
    Както вече писах (някъде по-нагоре в тази тема) съм докладвала за проблема.
    Много моля да проверите коя е версията на използвания от вас браузър и да инсталирате последната възможна. Също така екипът на играта препоръчва използването на по-модерен браузър като Firefox, Chrome или Edge.
    И най-вече ще помоля за информация дали играете с Флаш или HTML5.
    Post edited by Freyja on
  • miro10 (BG1)miro10 (BG1) Публикации: 4
    както съм писал по горе всички браузъри са ми последна версия, флаша също и пак нещо не става. направил съм си труда да деинсталирах хром мозила опера и флаш и да ги инсталирам наново и отново нищо. явно няма да се играе вече
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Ами пробвай да смениш версията на флаш плеъра с по-стара. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    miro10 (BG1) каза:
    както съм писал по горе всички браузъри са ми последна версия, флаша също и пак нещо не става. направил съм си труда да деинсталирах хром мозила опера и флаш и да ги инсталирам наново и отново нищо. явно няма да се играе вече
    Здравей.
    Да разбирам ли, че играеш с Флаш версията, а не с HTML5?
    Тъй като само неколцина играчи и само  от нашия сървър имат проблем с играта, значи е на локално и/или персонално ниво.
    Моля ви за информация, за да мога да я предам най-пълно на екипа, искайки помощ от тях. Разбирате, че не мога просто да кажа - хората нямат връзка с играта, без да дам насоки къде евентуално би могъл да е проблема.
  • maraton (BG1)maraton (BG1) BG1 Публикации: 55
    редактирано 21.01.2019
    .Freyja каза:
    miro10 (BG1) каза:
    както съм писал по горе всички браузъри са ми последна версия, флаша също и пак нещо не става. направил съм си труда да деинсталирах хром мозила опера и флаш и да ги инсталирам наново и отново нищо. явно няма да се играе вече
    Здравей.
    Да разбирам ли, че играеш с Флаш версията, а не с HTML5?
    Тъй като само неколцина играчи и само  от нашия сървър имат проблем с играта, значи е на локално и/или персонално ниво.
    Моля ви за информация, за да мога да я предам най-пълно на екипа, искайки помощ от тях. Разбирате, че не мога просто да кажа - хората нямат връзка с играта, без да дам насоки къде евентуално би могъл да е проблема.
     Има проблем в играта... Много е тежка  и ТОЛКОВА!!! Какви пазарлъци правите?  Стар флаш нов флаш, нали сме вече с HTML5? Всички браузъри( Chrome, Opera, Edge  са ми на MAX update,  най последни драйвери на компа, Мозила го пробвах , но и с него не стана и го махнах.. не го харесвам. Аз дори Сафари инсталирах...вие за малоумни ли ни вземате? Вчера не можех  да вляза и тук във форума... Влизам без проблем във Емпайър, и тя е на ГГС , Фармерама, но тук не може!!!!!!  И защо?????? Аз имам ферма и в сървъра на САЩ...и в Румъния и там не мога да вляза. Значи е повсеместно тежка играта и изисква Ресурс за космическа станция! И добре ,че СИ в САЩ имаме сайт с играчите, че успях да им пиша, че ще ме няма... 
  • miro10 (BG1)miro10 (BG1) Публикации: 4
    да с флаш играя Adobe Flash Player да сме съвсем точни. Така си играя от както съм се регистрирал преди не знам 4-5 години. Сигурно вече са ме ритнали от отборната игра 
  • iliana72 (BG1)iliana72 (BG1) BG1 Публикации: 6
    докога няма да може да се влиза в играта и само при мен ли е проблема.този син екран взе да ми омръзва
  • Здравейте не мога да влезна в играта
  • NataLAtan (BG1)NataLAtan (BG1) BG1 Публикации: 9
    Здравейте, даже не зная на какво играя, когато е тежка сменям от едното на другото, но 5ти ден не се влиза. Син екран и толкова. Какво се случва от петък? Инсталирах последнa версиq на Мозила за да е наред, но проблема не е в моя компютър (и компютъра сменях) и IP  също.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл