Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми във форума

Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
Здравейте! В тази тема може да пишете за проблеми във форума.
Post edited by Magika (BG1) on
«134

Коментари

  • qneqne Публикации: 1
    редактирано 22.06.2013
    V misiata za iabalki ne mi biaha otcheteni 2775 iabalki,v sledstvie na koeto az gubia ne po moia vina.Ima li nachin tova da se popravi,Blagodaria vi !
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 22.06.2013
    Маги пробвах да кача снимка към един мой пост и не можах,следвах стъпките които си дала в друга тема,но не стана,едно от нещата неми излезе.След като натисна бутона от компютър да кача снимка,следващото което си показала долу в дясно не ми излиза,не знам защо.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 30.07.2013
    Здравейте! Няколко хора се оплакват, че не могат да поставят снимка. Моля да опишете в тази тема какво правите и къде не се получават нещата. При мен няма проблеми както от компютъра, така и от url.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 30.07.2013
    Attachment not found. виж сама, не ми качва снимката директно от компютъра.

    А когато Маги ти писа, изобщо бяха спряли опцията за качване от компютъра, само от урл даваше.
  • еli (BG1)еli (BG1) Публикации: 111
    редактирано 30.07.2013
    Не е само проблем качването на снимки. При мен всичко е много бавно-трябва да кликна няколко пъти за да си обера реколтата,после и засаждането е по същия начин.Губи се връзката със сървъра,по-зле е от снощи.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 30.07.2013
    Погледнете отново темата за качването на снимки. Изпълнявате ли стъпка 2 от снимка 2 ?

    Е то една снимка от мен, няма проблем.
    Attachment not found.

    Ели моля те пиши по темата, ако имаш други проблеми отвори нова тема. Тези проблеми може да са от много неща, които са само при теб- интернет връзка, актуализиране на браузъра и флаш плеъра, както и проблеми в самия компютър. При мен няма проблеми със скоростта на играта.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 30.07.2013
    Magika написа: »
    Погледнете отново темата за качването на снимки. Изпълнявате ли стъпка 2 от снимка 2 ?

    Е то една снимка от мен, няма проблем.
    Attachment not found.

    Ели моля те пиши по темата, ако имаш други проблеми отвори нова тема. Тези проблеми може да са от много неща, които са само при теб- интернет връзка, актуализиране на браузъра и флаш плеъра, както и проблеми в самия компютър. При мен няма проблеми със скоростта на играта.

    Не я изпълняваме, естествено. Когато искам да кача снимка, разчитам на това да се ориентирам лесно в менюто, а не да чета инструкции и да натискам излишни копчета. Щом са до усложнили дотолкова, че аз да не се ориентирам от пръв поглед къде какво да цъкам, значи е ПРОБЛЕМ. :mad:
  • rumy6 (BG1)rumy6 (BG1) Публикации: 18
    редактирано 01.08.2013
    Къде се изпраща заявленето за компенсация за провала на събитието Азия в неделя
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 01.08.2013
    Посочих линк в тема за официалното съобщение. Където пише заявка до поддръжка в оранжево.
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 09.08.2013
    Само при мен ли линка от играта към форума не работи?
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 09.08.2013
    Не при нас също. За съжаление в момента не мога да разбера какво става.
  • dessi77dessi77 Публикации: 23
    редактирано 03.09.2013
    Zzdravey Magika,
    igrach ot moyta grupa ne moze da si vleze v igrata. Izchistila e kesh-a i e restartirala kompa. Eto kakvo i dava kato problem:
    "Ами аз играя от работа и от вчера от ъпдейта насам не ми дава да вляза в играта,все ми дава че се изпълнява поддръжка,да опитам по-късно :(А вечерта от вкъщи играх и сега от на колежката компа съм влязла,но за малко и незнам вече какво да правя :("
    Tie e igrach "Suz4y"
    Molya pomogni,
    Blagodarya
  • pdimova3pdimova3 Публикации: 6
    редактирано 27.01.2014
    Здравейте! Пратих смс за злато, но не получих златото. Погледнах тук, получих и смс за ваучер, но номер в смс нямаше, и пишеше че е валиден до 26,01, а всичко това се случва на 27,01. Какво да направя, за да получа своите заплатени 800 злато?
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 05.02.2014
    Играч от моята СИ от няколко дни не може да влезе във форума. Изписва му невалиден url, не може да влезе и от страницата на GGS. Дано това да се поправи.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 05.02.2014
    Има и други играчи, които не могат да влязат, дано да е от този проблем от който не може да се пише и при отстраняването му да се оправи и това.
  • Atanaskaann701 (BG1)Atanaskaann701 (BG1) Публикации: 605
    редактирано 05.02.2014
    И мой съотборник няколко дни не може да влези във форума,аз също около 14 - 15 часа също не можех да влизам,не можеше да зареди страницата на българският форум за другите нямаше никакъв проблем за влизането.
  • hotwindhotwind Публикации: 494
    редактирано 06.02.2014
    Пак не може да се влиза във форума...

    Страшна работа, втора седмица бубулечки трепят, и нищо на лице:mad:
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 06.02.2014
    В темата за пчелите не може да се пише и затова пиша тук. Събрах ги с моите "скромни" възможности - успех на всички, които още ги търсят! :)
  • Crazy Fermer (BG1)Crazy Fermer (BG1) Публикации: 7
    редактирано 06.02.2014
    Пчелите... Тез мили гадинки хич не идват при мен... много съм ги наплашил нещо. Вчера цял ден бях на компютъра и само 1 се престраши да се появи. Пробвах всичко, което беше коментирано в различни теми - нищо не помогна. ГМО, след това пробвах навсякъде да сея едно и също и пак нищо... Някой да може да издаде нещо, с което да ги подмамя да дойдат? Благодаря предварително! :)
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 06.02.2014
    Пчеличките при мен сутринта от пшеницата излетяха три, а сега садя царевица обикновена, излизат но рядко. :)
  • Crazy Fermer (BG1)Crazy Fermer (BG1) Публикации: 7
    редактирано 06.02.2014
    Вчера прекарах 13 часа на комп. цян ден само една пчеличка от зеле ми излезна. Снощи посях пшеница и я наторих на 4-те ми полета и сутринта като станах пак нищо. :) Досега на тази мисия рекорда ми е 8 пчели, никога не съм я завършвал. И понеже сега имам предостатъчно свободно време ми се ще да я завърша. :)
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 06.02.2014
    Crazy Fermer написа: »
    Пчелите... Тез мили гадинки хич не идват при мен... много съм ги наплашил нещо. Вчера цял ден бях на компютъра и само 1 се престраши да се появи. Пробвах всичко, което беше коментирано в различни теми - нищо не помогна. ГМО, след това пробвах навсякъде да сея едно и също и пак нищо... Някой да може да издаде нещо, с което да ги подмамя да дойдат? Благодаря предварително! :)[/QUOTE

    Слънчогледа никога не пропуска - от всяко поле излиза пчеличка. :)
  • Crazy Fermer (BG1)Crazy Fermer (BG1) Публикации: 7
    редактирано 06.02.2014
    Хора ако искате ми вярвайте, нито едно не ми пусна :( Сега съм посял царевица ГМО на 4-те полета + хумус... да видим дали ще даде нещо... от сутринта съм заредил нивите ми със зеле по 4-и пъти и нито едно не даде... просто съм карък :)
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 06.02.2014
    Crazy Fermer написа: »
    Хора ако искате ми вярвайте, нито едно не ми пусна :( Сега съм посял царевица ГМО на 4-те полета + хумус... да видим дали ще даде нещо... от сутринта съм заредил нивите ми със зеле по 4-и пъти и нито едно не даде... просто съм карък :)

    Вчера от пшеницата излезе една, от царевица и зеле по още една - останалите ги събрах от слънчоглед. Слънчогледа го сея само за пчелите. :)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 06.02.2014
    Crazy Fermer написа: »
    Хора ако искате ми вярвайте, нито едно не ми пусна :( Сега съм посял царевица ГМО на 4-те полета + хумус... да видим дали ще даде нещо... от сутринта съм заредил нивите ми със зеле по 4-и пъти и нито едно не даде... просто съм карък :)
    Не си карък! Пчелите, преди тези ми скъсаха нервите - не и не! Накрая ги зарязах и не ги взех! Този път каквото бодна - пчела!:)
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 06.02.2014
    Защо не измислите нещо по въпроса с архитексат и в др две ферми поне за къщите..
    пример - имаме 10 къщи а с архитекст ще имаме 8 и спестяваме две места, мисля че ще е добре, сигурно и друг хора ще се съгласят с мен...
  • sse67 (BG1)sse67 (BG1) Публикации: 9
    редактирано 07.02.2014
    И аз имам проблем с влизането във форума,а на работа го няма този проблем / вече мислех да си нося компа на ремонт :d / .
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 07.02.2014
    sse67 написа: »
    И аз имам проблем с влизането във форума,а на работа го няма този проблем / вече мислех да си нося компа на ремонт :d / .

    http://bg.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?4436-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D1%81-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5
  • ctevkactevka Публикации: 1
    редактирано 20.02.2014
    при мен ми се блокира сметката за осребряване на валчера
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 20.02.2014
    ctevka написа: »
    при мен ми се блокира сметката за осребряване на валчера

    Въвела си грешен код!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл