Начало Bulgarian Официални съобщения

Добре дошла, пролет!

TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741

Добре дошла, пролет!

Spring is here

Здравейте, фермери!

Оф, не знам за Вас, но моят корем все още е пълен с вкусен великденски шоколад! Но това не можа да ме удържи! Вече разработихме нова актуализация за Big Farm, с предстоящи сладки малки неща!


Какви са шансовете?!

Mystery Boxes

Със сигурност се чудите какво ще има във вашите мистериозни кутии! Е, кой предмет ще получите в крайна сметка ще остане загадка, докато не ги отворите - с малко изненада. Отсега нататък ще можете да видите вероятните предмети, които кутиите съдържат.

Така ще ви е по-лесно да прецените коя кутия искате да получите.


Пролетта най-накрая е тук!

Glorious Goat Stable

Усещате ли вече свежия бриз на пролетта? Виждате ли цветните цветя, растящи в свежата зелена трева и чувате ли  птиците, весело приветстващи сезона?

Аз мога! И мога да го видя и във фермите си! Нашето Колело на съдбата и много други събития ще претърпят сладък малък основен ремонт, боядисвайки ги в цветовете на пролетта. Също така подобрихме някои награди и добавихме нова великолепна конюшня за кози, така че дръжте очите си отворени!


Ще имате много пространство!

Inventory

Уморихте ли се да изхвърляте сградите си, за да освободите повече място във фермите си? Ще Ви помогна!

Ще имате до 10 чисто нови пространства в допълнителен раздел в инвентара, за да съхранявате сградите, които не искате да построите във вашите ферми в момента.


Но преди да скочим направо в пролетта, нека отделим малко време, за да се насладим на последните останки от нашия великденски шоколад!

Ваша, Tessa от Big Farm

Sign In to comment.