Начало Bulgarian Официални съобщения

Здравейте!

TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
Здравейте, фермери, имаме нов член на екипа! Представям Ви СМ Кара и обръщението й към играчите.


Здравейте!
Днес е първият ми ден в GGS, където започнах като мениджър на общността за Big Farm.

Забавен факт: Мразя да се представям! :D НО мисля, че трябва да знаете с кого си имате работа сега. [вмъкнете страховита музика]

И преди съм работила като мениджър на общност, например във Великобритания и Франция. Но се върнах в Германия преди две години. Е, просто твърде много ми липсваше немският хляб. Цял живот съм била маниак - правя косплеи, обичам научна фантастика и фентъзи и разбира се, харесвам видео игри. Малко.

Не, наистина: абсолютно обожавам игри и релаксиращите симулации. Ето защо се присъединих към игралната индустрия преди години. Първо като писател и редактор, по-късно като мениджър на общността. Невероятно е да работиш в индустрия, която обичаш.

За разлика от моите маниакални хобита, аз се занимавам с кикбокс, обичам да излизам и да пътувам по света.

И така, ето ме! Радвам се да се присъединя към тази общност от фермери! Ще се опитам да бъда вашият глас и да слушам вашите отзиви и притеснения толкова често, колкото графикът ми го позволява.
„Ако имате въпроси, моля, не се колебайте да се свържете с мен“, както обичат да казват мениджърите на общността. И обикновено го мислим!

Нека Шварцът бъде с Вас,
CM Кара

PS: Който познае кой е вдъхновението ми за ника ми, получава виртуална бисквитка!

Sign In to comment.