Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 28.05.2020 г - Диамантена актуализация

          Здравейте фермери и фермерки,
          Очакваме коментарите Ви за Диамантената актуализация в тази тема.



Коментари

  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    След актуализацията, всички слотове които показват колко долари, работници и бонуси имам не са центровани, а са изместени вдясно.

  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @preslav94 (BG1) Новият изглед на тези слотове е част от подобренията.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Значи поредния абсурд на ГГС.
    И друго което забелязах- дръвчетата в ранчото ми са разположени на коренно различни места след актуализацията.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    За дърветата в ранчото с коне имаше хотфикс, има и съобщение за него, би трябвало вече да не си сменят мястото.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Да, ама не са върнати на първоначалните места както им бях свикнал, а са разпилени- едни зад паркинга, други около манежите, трети зад фабриките... А преди това бяха по-подредени.
  • Ваня. (BG1)Ваня. (BG1) BG1 Публикации: 21
    редактирано 29.05.2020
    Здравейте,
    Не знам дали тук му е мястото, но да  се оплача, че не получавам оферти за летните разпродажби. Това, което е с иконка-пъстра топка, при мен липсва, има зелено квадратче,което отваря съвсем различни оферти.Липсват офертите за имението и  краварниците.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    редактирано 29.05.2020
     @Бел (BG1) За съжаление, тези оферти са ексклузивни и не се предлагат на всеки играч.

    Post edited by Tiana on
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Здравейте, фермери,
    в това видео можете да се запознаете с подобрената гадателка, благодаря, @Bethany

    https://www.youtube.com/watch?v=ynqQ6_iE-F0&feature=youtu.be

    Приятна игра!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл