Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Промени в игровата графика - Обратна връзка

Здравейте.
Тук можете да изкажете мнението си по последните промени в играта - новите сгради (промененият Био пазар, Патешката общност), новия външен вид и съдържание на лентата с менюта, новите икони.

Моля, бъдете обективни и споделете искрено какво ви харесва и какво не. Екипът на играта ще се радва да научи вашето мнение, както и да чуе предложенията ви за подобряване на изживяването в играта.

Коментари

  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Много се радвам на промяната, но имам чувството че някои от новостите са направени не за всеки. Визирам кравешките и патешките общности и новото калело, а най-вероятно и рибната монета. Диаманти и злато се печелят трудно и не всеки има възможност да си ги купува с реални пари. Дори и да е посилно за някои от хората, то те ще са поне мининум от ниво 300 нагоре. Вярно, че диаманти и в момента се печелят на фермерската лига, но според мен трябват още повече, щом се появиха и други сгради, изискващи строеж с тях. Моето предложение е жетоните и тем подобни да ги включите като награди в някое от събитията, за да може всеки да се докосне до тях.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Вероятно по-нататък ще се случи и това, както се случва с доста неща в играта.
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 05.11.2019
    Много ми харесват промените, най -вече новите сгради ( блоковете, кравешката и патешката общност), макар, че ще ни трябват години да ги надградим, единствения проблем при тях е, че не може да се слага късмети на кравите и патките в тях :)
    Нещото, което хич не ми харесва, че махнаха каските за строеж от наградите при събитията на усърдните работници.
    Post edited by Veki User (BG1) on
  • Spirituose (BG1)Spirituose (BG1) BG1 Публикации: 1
    Въпрос??? Как се спират офертите за закупуване на злато???? Досадни, дразнещи и безсмислени. Няма как да Ви платя за безплатна игра. Разбирам, че от това печелите, но пуснете я платена и кой иска да играе да си плаща такса.  През 5 мин. се зареждат всякакви банери, купи това само сега ...купи онова......няма как да стане. Успех с играта.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    За съжаление няма начин за спиране на изскачащите прозорци с оферти. Играта може да е безплатна, но трябва все пак да се издържа от нещо, нали така? Аз също играя и други, "безплатни" игри, и лично аз смятам, че е по-добре да затворя изскачащ прозорец, отколкото да чакам 30-40, че и повече секунди да се извърти някакво глупаво клипче. Защото, ще ме прощаваш, но няма игра без реклами, дори и най-глупавите тетриси. Ако съществува такава, бих се радвала да я погледна. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл