Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Декорациите от първенството : Стимул или досадна необходимост !

                Каква е целта на наградите ? Не е ли  поощрение към фермерите да участват активно в първенството!
                Заринахме се с шеруудски дървении, индийски богини,а сега е ред да си направим и чаени сервизи,докато гледаме поредното котешко изпълнение  в театъра на абсурда, да не говорим за вечния сандък на фунията или за хранилката за птички на селския панаир. Това ли са стимулите ни за  активна игра или немците нямат въображение
да предложат нещо по атрактивно от  досадни декорации .
                  Аз бих искала да получа на мястото на крайната декорация - нова визия на къща например, или поне да предложат опция за избор : декорация или части за декорация, така или иначе ги рушим . Вариант е също  да се получават  ваучери на мястото на тези декорации, та да можем с тях да купуваме декорации каквито желаем, ще ги натрупваме както монетите от световното, а на декорациите да се направи втора опция : долари или ваучери .

                

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Изпуснала съм далаверата с индийските богини.  ;)
    Сега сериозно - идеята е много добра и ще я предложа на екипа. 
  • taigar25 (BG1)taigar25 (BG1) BG1 Публикации: 8
    И аз съм съгласен,че тез декорации не ме кефят
    защо не направят камион с декорации примерно веднъж месечно и да включат всичките както по Коледа
    и да купуваме с ваучарите,както предложи колежката преди мен

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл