Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

От името на СИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ бих искала да изкажа искрените ни БЛАГОДАРНОСТИ към всички играчи, които повярваха в нас и ни подкрепиха по време на изминалото кооперативно първенство, като помагаха в мисии и раздаваха подаръци, без да се замислят и по този начин спомогнаха за едно много добро класиране на БЪЛГАРСКИЯ СЪРВЪР в Майсторската лига, водени единствено от факта, че са БЪЛГАРИ РОДОЛЮБЦИ и не се отнесоха с безразличие към полаганите от нас усилия и труд.

ДЪЛБОК ПОКЛОН и ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ към всички тези играчи, които застанаха рамо до рамо с нас и дадоха своя принос за общата ни кауза, без да се замислят и без да имат предразсъдъци, загърбвайки стари дразги и отминали събития. Не се ангажирам да изброявам имена, от страх да не пропусна някой, но знайте че оставихте своята следа и смело можем да твърдим, че се зароди нещо красиво, а именно ПРИЯТЕЛСТВО.

Не на последно място, искаме да изкажем и нашите благодарности към тези, които през цялото време полагаха неимоверни усилия да поставят прът в колелото ни и проявиха необичайна активност, само и само да попречат за реализацията на БЪЛГАРСКАТА кауза. Благодарим ви, че показахте своята същност и в игрово отношение, и в личностно.

Коментари

  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 13.07.2019
    БРАВО БЪЛГАРИ, БРАВО ЮНАЦИ!!!
    Благодарение на вашата игра, родолюбието и труда Ви, външния дълг на България намаля, известността на нашата мила родна страна достигна и до най-затънтените кътчета на Европа!
    Това е то като се съберат толкова българи по дух и душа, отговорни, възпитани, уважителни, прями и най вече честни! Успешни бъдете! :)
    Чакам Фрея да закрие темата, щото за нея всяко по различно мнение е махленски скандал!!!
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    Когато има изпразнени от смисъл текстове, в опит за бълване на жлъч и завист, писани от хейтър с липса и на елементарни познания за играта ..  норамлно да зкриват темите.
    Възможно е на хора с IQ под 70 да им е инересно, ама на дали .
  • SoniaHri (BG1)SoniaHri (BG1) BG1 Публикации: 30
    За съжаление освен, че сме бездушни, безотговорни и нечестни, се оказа, че сме и наивни. Защото вярвахме, че докато ние идиотите и кретените мерехме сили, забавлявайки се, с чуждестранните такива (идиоти и кретени), вие интелигентните и честни хора ще се погрижите за външния дълг и ще прославите България до.... Всъщност се самонатикахте на кучето в..... мишата дупка. 
    Тъжно, жалко и срамно е, когато единственото, на което си способен е да омаловажаваш труда, усилията и успехите на другите. 
    Национална черта, какво да правим?!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258

    Чакам Фрея да закрие темата, щото за нея всяко по различно мнение е махленски скандал!!!
    Различно от чие? От моето ли?
    Дискусиите са хубаво нещо, но когато станат обидни и нападателни, влизат в противоречие с правилата на форума и се налага да бъдат прекратени. Спазвайте добрия тон и можете да си чешете езиците колкото искате.
    Наистина не мога да разбера какво толкова делите. Искали сте да се обедините, не сте искали - все тая. Някой се опитва да спечели нещо. Чудо!!! За пръв път се случва в тая игра, нали?!? Стига се нападахте, ами си помагайте. Предния шампионат един отбор се пробва, гледам сега, че друг опитва. Ами помагайте си, защо си подливате вода един на друг?
  • Бубарлечка (BG1)Бубарлечка (BG1) BG1 Публикации: 2
    Само знам,че патриотизма е константна величина,а не от време на време.И не е нужно под такава дума да се крият разни мераци.
  • SoniaHri (BG1)SoniaHri (BG1) BG1 Публикации: 30
    Само знам,че патриотизма е константна величина,а не от време на време.И не е нужно под такава дума да се крият разни мераци.

    Много правилно. На международно фолклорно надпяване, на Евровизия и на всякакви международни изяви със състезателен характер, всички подкрепяме "нашия" отбор. Това вероятно не е патриотизъм :) 
    Колкото до "мераците" всеки участва в състезание с идеята да победи. Не съм чула някой да играе за да загуби. Разбира се ако не говорим за "продадени" футболни, боксови и други мачове.
    Ако на някой емоцията му се вижда пресилена, най-вероятно се различава по темперамент и светоусещане от нас. Ние играем със страст. Така както правим всичко останало :)

  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 14.07.2019
    Когато има изпразнени от смисъл текстове, в опит за бълване на жлъч и завист, писани от хейтър с липса и на елементарни познания за играта ..  норамлно да зкриват темите.
    Възможно е на хора с IQ под 70 да им е инересно, ама на дали .

    нормално се пише нормално а не норамлно - закриват се пише закриват а не зкриват IQ ко да прайш а и интересно е интересно а не инересно IQ 30 запазена марка, въх и "на дали" ами то е една дума невероятна ми Бонбонке!
    честно казано взе да ми се повръща от вас и фрея отвратих се съвсем, жалко че сте такива хора


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Съжалявам, че думите ми предизвикват здравословни проблеми...
    Честно казано, все още не мога да проумея какъв точно е проблема, какво общо има патриотизма с играта и откога разменените/изпуснати букви са критерий за интелигентност...
    Някой дали ще има доблестта публично да разясни драмата?
  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 14.07.2019
    Freyja каза:
    Съжалявам, че думите ми предизвикват здравословни проблеми...
    Честно казано, все още не мога да проумея какъв точно е проблема, какво общо има патриотизма с играта и откога разменените/изпуснати букви са критерий за интелигентност...
    Някой дали ще има доблестта публично да разясни драмата?
    Мисля че за хора с интелект стана ясно, може и да ми забраниш да влизам във форума няма да се учудя. Лек ден, ......но не смятам да ви мълча :) вече сте ми любимци, нещо като домашни любимци
    ...... и не смятам че изтъкнатата кауза от отбор юнаци е национална кауза - срамно е че разсъждават така
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Freyja каза:
    Съжалявам, че думите ми предизвикват здравословни проблеми...
    Честно казано, все още не мога да проумея какъв точно е проблема, какво общо има патриотизма с играта и откога разменените/изпуснати букви са критерий за интелигентност...
    Някой дали ще има доблестта публично да разясни драмата?
    Мисля че за хора с интелект стана ясно, може и да ми забраниш да влизам във форума няма да се учудя. Лек ден, ......но не смятам да ви мълча :) вече сте ми любимци, нещо като домашни любимци
    Не знам, кой има здравословни проблеми, преценката оставям на всички останали, които четат заяждането на дребно, обидните реплики и думите и изразите, показващи ироничното Ви отношение и сарказъм, което най-добре умеете, но не можете да избягате от същността си и не ви се сърдя!
    Писна ми - не бих могла да бъда ничий домашен любимец и няма и да бъда! Спрете се най-накрая! Съгласна съм с Фрея, че в една игра няма какво да делим и аз също не разбирам къде е драмата и проблема, но спирам и да са опитвам да разбирам, явно е твърде сложно и не намира отражение в действителността! Приятна игра на Вас и на всички останали! Спирам да влизам във форума, защото това, което се случва тук ми идва в повече! 
  • mimikasi (BG1)mimikasi (BG1) BG1 Публикации: 9
    Мисля че за хора с интелект стана ясно, може и да ми забраниш да влизам във форума няма да се учудя. Лек ден, ......но не смятам да ви мълча вече сте ми любимци, нещо като домашни любимци
    ...... и не смятам че изтъкнатата кауза от отбор юнаци е национална кауза - срамно е че разсъждават така

           Какво да се прави,ти и за домашен любимец не ставаш.
  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 14.07.2019
    Freyja каза:
    Съжалявам, че думите ми предизвикват здравословни проблеми...
    Честно казано, все още не мога да проумея какъв точно е проблема, какво общо има патриотизма с играта и откога разменените/изпуснати букви са критерий за интелигентност...
    Някой дали ще има доблестта публично да разясни драмата?
    Мисля че за хора с интелект стана ясно, може и да ми забраниш да влизам във форума няма да се учудя. Лек ден, ......но не смятам да ви мълча :) вече сте ми любимци, нещо като домашни любимци
    Не знам, кой има здравословни проблеми, преценката оставям на всички останали, които четат заяждането на дребно, обидните реплики и думите и изразите, показващи ироничното Ви отношение и сарказъм, което най-добре умеете, но не можете да избягате от същността си и не ви се сърдя!
    Писна ми - не бих могла да бъда ничий домашен любимец и няма и да бъда! Спрете се най-накрая! Съгласна съм с Фрея, че в една игра няма какво да делим и аз също не разбирам къде е драмата и проблема, но спирам и да са опитвам да разбирам, явно е твърде сложно и не намира отражение в действителността! Приятна игра на Вас и на всички останали! Спирам да влизам във форума, защото това, което се случва тук ми идва в повече! 
    Спирам да влизам във форума, защото това, което се случва тук ми идва в повече! ..... така е когато съвестта загризе, настъпва срам и истината боли.....просто няма как да взема да Ви се кланям и не одобрявам това което правите
  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 14.07.2019
    mimikasi (BG1) каза:
    Мисля че за хора с интелект стана ясно, може и да ми забраниш да влизам във форума няма да се учудя. Лек ден, ......но не смятам да ви мълча вече сте ми любимци, нещо като домашни любимци
    ...... и не смятам че изтъкнатата кауза от отбор юнаци е национална кауза - срамно е че разсъждават така

           Какво да се прави,ти и за домашен любимец не ставаш.
    Ох настъпих някого по мазола, кофти, благодаря Ти :) колко е удовлетворяващо да се разкрива човешката същност на един отбор изпълнен с патриоти които трябва да бъдат за пример. Браво, гордея се с вас и българщината Ви!
  • mimikasi (BG1)mimikasi (BG1) BG1 Публикации: 9
    То на теб мазоли са ти излязли,ама на езика.Дано ти не си пример за някого,че лошо
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Freyja каза:
    Съжалявам, че думите ми предизвикват здравословни проблеми...
    Честно казано, все още не мога да проумея какъв точно е проблема, какво общо има патриотизма с играта и откога разменените/изпуснати букви са критерий за интелигентност...
    Някой дали ще има доблестта публично да разясни драмата?
    Мисля че за хора с интелект стана ясно, може и да ми забраниш да влизам във форума няма да се учудя. Лек ден, ......но не смятам да ви мълча :) вече сте ми любимци, нещо като домашни любимци
    Не знам, кой има здравословни проблеми, преценката оставям на всички останали, които четат заяждането на дребно, обидните реплики и думите и изразите, показващи ироничното Ви отношение и сарказъм, което най-добре умеете, но не можете да избягате от същността си и не ви се сърдя!
    Писна ми - не бих могла да бъда ничий домашен любимец и няма и да бъда! Спрете се най-накрая! Съгласна съм с Фрея, че в една игра няма какво да делим и аз също не разбирам къде е драмата и проблема, но спирам и да са опитвам да разбирам, явно е твърде сложно и не намира отражение в действителността! Приятна игра на Вас и на всички останали! Спирам да влизам във форума, защото това, което се случва тук ми идва в повече! 
    Спирам да влизам във форума, защото това, което се случва тук ми идва в повече! ..... така е когато съвестта загризе, настъпва срам и истината боли.....просто няма как да взема да Ви се кланям и не одобрявам това което правите
    Не смятам, че има от какво да се срамувам и не ме боли от Вашата истина, а изпитвам съжаление към Вас!
  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 14.07.2019
    Ммм да, усещам че съм ви разтревожил нещо, защо ли......
     Спирам да влизам във форума, защото това, което се случва тук ми идва в повече! ........ Цвети нали нямаше да влизаш във форума.... или не можеш без него - една трибуна юнашка, така е като напоследък нямах много време да си галя домашните любимци.....


  • SoniaHri (BG1)SoniaHri (BG1) BG1 Публикации: 30
    todorininin каза:  така е когато съвестта загризе, настъпва срам и истината боли.....просто няма как да взема да Ви се кланям и не одобрявам това което правите.

    Моля Ви, припомнете къде и кога някой е искал от Вас да се кланяте. Може би става въпрос за придобити лоши навици от Ваша страна.
    Бихте ли обяснили по-ясно какво точно правим, което е в разрез с Вашите морални устои?
    Не Ви харесва думичката "кауза"? Това е идея, която среща одобрението на голяма група от хора, които се обединяват около нея, създават организация, полагат труд и усилия за постигането й. Това направихме ние. Кое точно е осъдителното? 
    Липсата на аргументи в подкрепа на жлъчните Ви коментари, оставя в мен усещането за някаква лична неудовлетвореност.
    Уверявам Ви, можете да намерите подкрепа и помощ, ако знаете къде и как да я потърсите. 
    Дядо ми казваше "Усмивката отваря заключени врати".  Не се обричайте на самота и изолация.
    Приятна ИГРА!
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 14.07.2019
    Тодоринин, ако ти си говорителя на вашата група и изразяваш всеобщото мнение, то излиза, че се оказахме напълно прави, когато само аз и още един играч се изказахме против да ви подкрепим в първата ви битка в международното състезание, даже един наш съотборник напусна временно  заради това изказване, а изказването ми беше, че не ме интересуват битките на другите отбори, а само тези на нашия. После бях силно засрамена и разбира се помагах, както всички от нашата група, за което получихме признание от някои от вашата група. Благодарение на теб се надявам нашите да не ме корят вече заради изказването ми. А то беше породено от годините ми и опита натрупан с тях, че няма ненаказано добро и знам, че просто манталитета на българина е такъв. Все пак, въпреки противоречието, аз вярвам в доброто и че все още има хора, които го ценят. Това към всички играчи- играйте без злоба, че това вреди на вас самите, играйте с хъс и се забавлявайте с игра, а не с друго и бъдете по-добри. :)
    Post edited by Veki User (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Моля ви, нека остане поне една тема, посветена на смислени изказвания и една интересна идея.
    Както неведнъж съм казвала и показвала, нарушат ли се правилата, трябва да затворя темата. Засега ще се огранича с редактиране/изтриване на всеки следващ пост, който напада и/или обижда личност и/или отбор.

  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 14.07.2019
    Така да обобщя - "Не може да се държите с хората така както те с вас" - СЪРДЯТ СЕ !!!!!!
    Това за вас мили юнаци!!!
    Соня на теб няма да отговарям ти си показала и морала и отношението към СИ мими - освен приказки нищо друго.
    Не съм говорител на МИМИ.
    Нямам злоба и против никой.
    Не одобрявам начина по който действат така наречените ръководители на турбото, за мен не са юнаци.
    Отбора им беше се почти разпаднал, ако са верни думите на тези които ги бяха напуснали - те си знаят - думи за отношенията вътре, надменното поведение и други в тази насока да не задълбочавам.
    Измислиха лъжливата кауза "играем за България" за да привлекат играчи, все едно ние сме селяни от ангора.
    Няма как рано или късно всичко ще си доде на мястото. Това е мое лично мнение, така че мразенето нека почне сега, под вещото ръководство на Фрея.
    Не вярвам и не приемам каузата на турбото под лъжливото име юнаци за искрена честна и безкористна като цел на една игра за забавление, за мен тази идея е основание за породената моя ирония.
    Не съм играч и никога няма да бъда, което ще рече мила ми Симона, че не целя да разбирам играта, не искам да я разбирам, макар че много научих за тази игра единствено и само в СИ МИМИ. Моята цел в играта е да си подредя фермите като разтоварване от натовареното ежедневие, всичко друго е интерпретация в стил на турбо поведение.
    Винаги съм бил за добронамереност и взаимност, като спортист играл професионално в отборна игра но в реалността.  Нямам против обединяване на отбори, прескачане на играчи но това да бъде с открито и приятелско поведение, каквото за мен от част от така наречените лидери в турбото няма, визирам отношението към играчите с по малко опит и по слаби като възможности в играта.
    Това че имам мнение не следва да ви обръща хастара и да си изливате комплексите, верно много втори места ви се насъбраха но такъв е живота.
    Та за да не ви тревожа няма да влизам във форума, без това интелекта ми не е за вас, иронията също не я разбирате. Мога да отбележа, че въпреки омразата от ваша страна към мен /игнориран от така наречените интелекти в турбото, да не би да им пиша някой път/, след предния пост дори колкото и да е смешно получих съобщение от ваш водещ играч, който се възхищава на моето чувство за хумур/бахур/. Бъдете здрави оставям ви да си вярвате, рано или късно всеки интелект ще го осъзнае. Другото, другото просто не си заслужава......  
     


  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Както виждам нищо не си разбрал, както и да е :)
    А за разпадането- рано или късно всички отбори се разпадат малко или много, важното е да се съхранят, като такъв:)
    И още нещо, всеки вярва в каквото си иска:)
    Остани си със здраве:)

  • SoniaHri (BG1)SoniaHri (BG1) BG1 Публикации: 30
    Така да обобщя - "Не може да се държите с хората така както те с вас" - СЪРДЯТ СЕ !!!!!!
    Това за вас мили юнаци!!!
    Соня на теб няма да отговарям ти си показала и морала и отношението към СИ мими - освен приказки нищо друго.
    Не съм говорител на МИМИ.
    Нямам злоба и против никой.
    Не одобрявам начина по който действат така наречените ръководители на турбото, за мен не са юнаци.
    Отбора им беше се почти разпаднал, ако са верни думите на тези които ги бяха напуснали - те си знаят - думи за отношенията вътре, надменното поведение и други в тази насока да не задълбочавам.
    Измислиха лъжливата кауза "играем за България" за да привлекат играчи, все едно ние сме селяни от ангора.
    Няма как рано или късно всичко ще си доде на мястото. Това е мое лично мнение, така че мразенето нека почне сега, под вещото ръководство на Фрея.
    Не вярвам и не приемам каузата на турбото под лъжливото име юнаци за искрена честна и безкористна като цел на една игра за забавление, за мен тази идея е основание за породената моя ирония.
    Не съм играч и никога няма да бъда, което ще рече мила ми Симона, че не целя да разбирам играта, не искам да я разбирам, макар че много научих за тази игра единствено и само в СИ МИМИ. Моята цел в играта е да си подредя фермите като разтоварване от натовареното ежедневие, всичко друго е интерпретация в стил на турбо поведение.
    Винаги съм бил за добронамереност и взаимност, като спортист играл професионално в отборна игра но в реалността.  Нямам против обединяване на отбори, прескачане на играчи но това да бъде с открито и приятелско поведение, каквото за мен от част от така наречените лидери в турбото няма, визирам отношението към играчите с по малко опит и по слаби като възможности в играта.
    Това че имам мнение не следва да ви обръща хастара и да си изливате комплексите, верно много втори места ви се насъбраха но такъв е живота.
    Та за да не ви тревожа няма да влизам във форума, без това интелекта ми не е за вас, иронията също не я разбирате. Мога да отбележа, че въпреки омразата от ваша страна към мен /игнориран от така наречените интелекти в турбото, да не би да им пиша някой път/, след предния пост дори колкото и да е смешно получих съобщение от ваш водещ играч, който се възхищава на моето чувство за хумур/бахур/. Бъдете здрави оставям ви да си вярвате, рано или късно всеки интелект ще го осъзнае. Другото, другото просто не си заслужава......  
     


    Уважами Господине,
    Няма да влизам в спор с Вас, относно моите морал и отношение към СИ "Мими", тъй като не разполагате с необходимата информация за да правите оценки и заключения. Знаете само това, което Ви е казало Вашето "ръководство". А това съвсем не е достатъчно. 
    Ще си позволя само да коментирам репликата, с която ме оценявате - "само приказки и нищо друго". Изпадате в противоречие - Вие или "турбото" се отнася надменно към играчите с по-малко опит и по-слаби като възможности в играта". 
    Има още много какво да Ви кажа, но това ще е безмислено упражнение. Има много по-приятни и ползотворни начини да убивам свободното си време.
    Желая Ви успех! 
  • mimikasi (BG1)mimikasi (BG1) BG1 Публикации: 9
         все едно ние сме селяни от ангора.

        Преди това бяхте камбоджанци.


       Последно какви сте,че за такива не сме чували.Има ангорски кози,зайци,ама за селяни не знаем.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Слакам край на "дискусията".
Тази дискусия е била затворена.