Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Кооперативно събитие на усърдните работници

Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
Здравейте,
бих искал някой да ми отговори на въпроса: До кога ще се пускат неработещи събития с бъгове?


Всичко има граници на търпение!!!
Не ми пука че не съм си получил наградите за 5-то място или че ще ме компенсира някой с кожа или водорасли, искам да се наслаждавам на играта, а не да се ядосвам заради нея


НЕ ВИ ИСКАМ КОМПЕНСАЦИИТЕ ГГС!!! ИСКАМ ДА ПУСКАТЕ ПО ЕДНО СЪБИТИЕ, НО ТО ДА БЪДЕ КАКТО ТРЯБВА!!!

С уважение към целия екип
Велислав Николов
Post edited by Freyja on

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Редактирах поста ти, тъй като останалите модератори си имат собствени форуми, за които да се грижат и не смятам, че е необходимо да се занимават и с нашия.

    Календарът на събитията в играта всъщност е програмен код, който е заложен в нея и не подлежи на корекции - части от него не могат да бъдат изтривани, дори ако са счупени. Могат да бъдат променяни, но за целта първо трябва да се открие къде се е счупил този код. Няма персонал, който ръчно да пуска събития, така че за момента промяна в календара няма да има.

    Също така ще те помоля да избягваш писането с главни букви.
    Благодаря за вниманието.
  • K.KostikovaPlay (BG1)K.KostikovaPlay (BG1) BG1 Публикации: 5
    А компенсациите кога ще си получим? Не става ясно от извинението.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Всичко ще бъде преведено утре с актуализацията. Тази вечер беше просто хотфикс.
  • qni farm (BG1)qni farm (BG1) Публикации: 1
    не съм виждала календар на събитията от края на ноември,няма ли го вече?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Календар на събитията има само по време на Кооперативния шампионат. Иначе официален няма и никога не е имало.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл