Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 30.11 - Коледа - презареждане

24

Коментари

  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    Дотук всичко мина чудесно,обаче ...........................днес елхата ни ИЗЧЕЗНААААААААААААА
     на половината група.  И сега какво,да търсим крадеца или да пишем писмо на Добрият старец ,че сме слушкали цяла година??????
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    Аз не знам дали изобщо да обирам,като няма елха.Реших да не рискувам.....и списъка също не помня :)
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    а може и да е поредното му вълшебство.елхата и списъка да са там само че да не ги виждаме.току що произведох храна за крави.даде ми и 10 специални семена.те бяха до елхата като награда за изпълнение на определен процент от задачите.
  • Zzhenia (BG1)Zzhenia (BG1) BG1 Публикации: 1
    И при мен елхата изчезна 
  • monimon (BG1)monimon (BG1) Публикации: 3

    върнете елхата ...  да си записвам ли какво трябва да обирам, че като се бъгне играта да си го имам на списък. това игра за забавление ли е или училище.

  • FastPesho1 (BG1)FastPesho1 (BG1) BG1 Публикации: 13
    И при мен изчезна  :(
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    :D   По Коледа ставали чудеса да ама не .Цяло чудо ще е да пуснат събитие което да няма проблеми .
  • did4 (BG1)did4 (BG1) Публикации: 2
    Due to a number of reported issues with the Christmas wish list collection event we have decide to remove the event from the game so that we can fix the problems. The event will be restarted at a later date with an adjusted version of chapter 2 to make up for the lost time.

    For further details about the changes and for information on when it will restart please visit our forums.

    Инфо от поддръжката 
  • did4 (BG1)did4 (BG1) Публикации: 2
    Due to a number of reported issues with the Christmas wish list collection event we have decide to remove the event from the game so that we can fix the problems. The event will be restarted at a later date with an adjusted version of chapter 2 to make up for the lost time.

    For further details about the changes and for information on when it will restart please visit our forums.

    Инфо от поддръжката 
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Поради редица съобщени проблеми с събитието за събиране на коледни желания, решихме да премахнем събитието от играта, за да можем да отстраним проблемите. Събитието ще бъде рестартирано на по-късна дата с коригирана версия на глава 2, за да компенсира изгубеното време.
  • Icy_gold_womanW (BG1)Icy_gold_womanW (BG1) Публикации: 12
    Какъв е проблема с коледната елха? Сутринта я имах, сега изобщо не ми излиза? 
  • Светльо (BG1)Светльо (BG1) Публикации: 0
    Здравейте! Елхата изчезна от всички ферми в нашия кооп!!!!!
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Какъв е проблема с коледната елха? Сутринта я имах, сега изобщо не ми излиза? 
    Как да ти излиза, като я няма. :o Пост по-нагоре е обяснено. Новото, старо събитие, създава проблеми и сега ще ги отстраняват. Ще започне от 2 глава, която ще бъде променена, че да се компенсира загубеното време.Кога ще започне отново......както винаги не се знае. Пак разузнават, умуват, лудуват......не им ли свикнахте вече :p;) Да вземат да се прекръстят на BBS.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    редактирано 07.12.2017
    Аз не мога да разбера как не се сещат тези да изпратят по едно съобщение на всички играчи да знаят. Глупави анкети могат да пращат.
    Моята елха седи и аз си бера каквото ми иска. От къде да знам че събитието е премахнато?
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    Това вече е ДОЛНА, ГРУБА  и МЕРЗКА постъпка! Абсолютна свинщина.И изобщо не се извинявам! Кое точно ще ми коригират? Изхарчените торове и хумуси от водорасли, златото, загубеното време или скъсаните нерви?!? 
    И то за някакви скапани декорации?!? Да си я играят те!
  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    Защо при някои има елха, а при други няма? Какво се случва със събитието и има ли смисъл да се играе при това положение?
  • бабаAna (BG1)бабаAna (BG1) Публикации: 12
    Завършихме успешно първа глава.
    Започнахме втора глава, имахме тук там завършени позиции, а останалите започнати в редичката от дългия списък.
    Как ще продължим и какво ще стане с постигнатите резултати?
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Бъгове - обща тема.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Съжалявам за закъснелите новини, а и както виждам част от играчите са потърсили и споделили тук информация от други форуми.
    Да, Коледното събитие временно е спряно. Не само за някои играчи, не само за нашия сървър, а за всички. Най-общо казано - откак е стартирано събитието, то причинява сериозни сривове на част от сървърите и е взето решение събитието да се прекрати, докато се отстранят проблемите. Също така се е оказало, че и частта с даряването (помощта) на съотборник не работи в тази глава и това е и другата причина да бъде прекратено преждевременно.

    Събитието ще бъде рестартирано на по-късен етап (още не е уточнено точно кога) от коригираната версия на глава 2. Компенсациите се обсъждат в момента и ще бъдат съобщени, след като бъдат определени.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    И декорацията от първата глава не е преведена
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    preslav94 (BG1) каза:
    И декорацията от първата глава не е преведена
    Здравей.
    И това е известен проблем.



    Лично мнение - като цяло, това събитие май е по-счупено от миналогодишното. Знам, че сме вложили много труд, време, продукти и пари, но като си спомня миналата година колко чакахме да оправят стойностите на декорациите, лично аз приветствам настоящото решение да се спре събитието, да се ремонтира и да го пуснат отново от там, докъдето сме стигнали. Дали ще се запази прогреса ни в главата, не зная, но ще стискам палци вторият старт да е по-успешен и небъгав.
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    Чудо и приказ... Вместо декорацията за глава 1 с натрупаното щастие, получихме тази за глава 2 на 0 щастие :smile: Умопомрачително!!!!
  • plami2003 (BG1)plami2003 (BG1) Публикации: 1
    Здравейте ,тази вечер като влязох в играта ми го няма коледното дърво
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 07.12.2017 Отговор ✓
    Здравей @BURATINO5 (BG1)
    Мисля, че това е третият ти пост по темата.
    Коледното събитие си има дискусия, където събрах всичките ви въпроси, както и отговорите им.
    Мисля, че се изписа достатъчно по това къде е елхата.
    Опитвайте да четете, преди да пишете. Благодаря за вниманието.

    Тази тема също ще бъде слята с правилната.
  • SVETLA k (BG1)SVETLA k (BG1) BG1 Публикации: 2
    редактирано 08.12.2017
    И при мене е същото. Бях стигнала до 30 % и изведнъж ..........елхата я няма:((((((
    Какво ще ми компенсирате?
    Post edited by Freyja on
  • jill (BG1)jill (BG1) Публикации: 6
    Здравей,от вчера на обяд ми изчезна списъка с дядо Коледа и сега не знам,дали изпълнявам нещо от него!Иначе изпълних 1 седмица.Благодаря предварително.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл