Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Селото - пълна критика

Калин Каменов (BG1)Калин Каменов (BG1) Публикации: 56
Това село е абсолютна безсмислица и недомислица. Ама чак направо е смешно.

Мисля, че е повече от елементарно, но нека обясня.

След 1-2 седмици Съвместните игри ще се наместят по местата си в класирането и смисъла от предизвикателства и контра предизвикателства тотално ще увехне... тоест ще приключи...

След като се подредят СИ-тата след 1-2 седмици, както вече казах, никой никого няма да предизвиква, защото:

например:

Хармония не могат да бият Лудите глави

Медите не могат да бият Хармония

Мушмороци не могат да бият Медите

Джурасик парк не могат да бият Мушмороци

Мики-тата не могат да бият Джурасик парк..........

 .......и всичко приключва

Или смятате, че Хармония например ще предизвиква Лудите глави? Давам го просто като пример! Защото по слабо СИ няма да тръгне да предизвиква по силно СИ, при положение, че знае, че не може да го победи.

Добре де, да предположим, че ще ги предизвика 2-3-4-5 пъти, но винаги губи? Тогава въпросното СИ просто ще види, че е безпредметно да играе предизвикателства/контра предизвикателства и, че е безсмислено (това важи за всички СИ-та) и просто ще спрат...

Мисля, че това е поредното абсолютно недомислие от страна на разработчиците на ГГС.

Да не споменавам за малкото на брой "медали", които се печелят от въпросните предизвикателства, както и прекалено скъпите и безинтересни награди, които могат да се купуват с тях (да не говорим изобщо, че със всяка покупка стават още по скъпи), както и безсмисленото нулиране/ изтриване на медалите всяка седмица....

Също така да не забравя и прекалено големия брой на изисканите събираеми артикули от предизвикателството, което обуславя и отнемането на много време за събирането им. В някой случай си мисля, че по малките СИ-та могат дори да не успеят да ги съберат за 1 седмица (макар да не знам за по малките СИ, дали броя на артикули за събиране е значително по-малък), колкото продължава предизвикателството. Защото почти всички СИ (с изключение на 1-2) не могат да направят повече от 1-2 предизвикателства на седмица...

П.С. Сега можем да дискутираме, но с оглед на гореизложеното мисля, че ще започнем само да философстваме по темата....

Post edited by Калин Каменов (BG1) on

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Благодарим за обратната връзка. Ще опитам да я обобщя и да предам на разработчиците.






    Нямам нищо против изказването на мнение, дори го приветствам, но ще те помоля да коригираш за в бъдеще тона си. Нищо лошо няма в иронията, самата аз често я прилагам в изказа си, но нека не забравяме, че форумът е публично пространство и да се постараем да бъдем възпитани в изказванията си.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Има една подробност обаче...

  • nikolas1 (BG1)nikolas1 (BG1) Публикации: 11
    За мен лично това село е пълна простотия-да не говорим колко е натоварена играта,колко са бъговете...колко пъти ме изхвърля....май  доста отбори не се занимават с него и са напълно ПРАВИ
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    селото е супер интересно и забавно а и не на последно място полезно ,но като гледам е по лесно да се оплакваме отколкото да го разучим
  • Калин Каменов (BG1)Калин Каменов (BG1) Публикации: 56
    селото е супер интересно и забавно а и не на последно място полезно ,но като гледам е по лесно да се оплакваме отколкото да го разучим
    И кое му е полезното?
    Ще ти свърши работата?
    Ще ти изкара заплатата?
    Ще ти нахрани децата?
    Я стига с глупостите.
    В тази игра няма нищо полезно за човека и живота му, ама НИЩО....
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    е тогава да те питам какво правиш тук ,аз я играя за забавление а ти ако търсиш нещо друго си объркал адреса
  • Калин Каменов (BG1)Калин Каменов (BG1) Публикации: 56
    е тогава да те питам какво правиш тук ,аз я играя за забавление а ти ако търсиш нещо друго си объркал адреса
    Напротив пич аз я играя за забавление, а ти я играеш, честно казано и аз не знам за какво. Явно си нямаш никаква работа в живота та гледаш да си запълваш времето 24/7, защото в това се превръща играта. Да играеш и това и това, и онова и ей туй новото, и после и другото без да се усещаш, че започваш да ставаш зависим от играта като някакъв наркоман, защото разработчиците на играта без изобщо да се усетиш така лееекино те принуждават със всяко ново неща да играеш играта нон стоп и да си ангажиран постоянно. Не на мен тези мой човек. Аз играя за забавление.... а ти играеш от наркомания.
    Така че мойто момче ти си объркал адреса, ако си мислиш, че ти или някой друг или играта ще ме принуди да играя нещо като част от играта, което не ми допада или ме ангажира повече отколкото желая и, което ми отнема повече от времето... Играя каквото ми харесва от играта, а всичко останало ти може да си го играеш нон-стоп колкото искаш.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл