Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Търся бъгове

Здравейте, фермерки и фермери.
Имам голяма молба към вас. Моля ви да споделите с мен всеки нов бъг, свързан с Кооперативното първенство и Селската лига, с който сесблъсквате напоследък.

Аз ще започна списъка, но знам, че има индивидуални бъгчета и може да изпусна някой.
«1

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    1. Неработещ електрокар
    2. Невъзможност за обмяна на медали срещу награди преди зануляването им в неделя през нощта.
    3. Невъзможност да се стартира ъпгрейд в селото, въпреки, че са дарени всички материали и са изпълнени всички изискваня.
    4. Грешно визуализиране на текущ строеж- и в селото, и във фермите.

    Ваш ред е. :)
  • NevVn (BG1)NevVn (BG1) Публикации: 4
    Бъг: Ъпгрейднах фабриката за дървесина. Таймера е на 0 от доста време, но строителството не завършва. Не ми позволява да започна ъпгрейд на др. фабрика и ми иска да даря злато, за да намаля времето за "незавършената" фабрика. Рефрешвах, но не се оправя и все още седи като незавършен строеж
  • HELLO (BG1)HELLO (BG1) Публикации: 69
    Ето още един от мен:
    Направих мъничко разместване във фермата си, затова прибрах една декорация в инвентара си. Когато приключих, я сложих отново, но тя започна да се строи. Е как така вече построена декорация ще се строи наново? :lol:
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    HELLO (BG1) каза:
    Ето още един от мен:
    Направих мъничко разместване във фермата си, затова прибрах една декорация в инвентара си. Когато приключих, я сложих отново, но тя започна да се строи. Е как така вече построена декорация ще се строи наново? :lol:
    Здравей. Това не е бъг. Всички декорации със селско щастие имат време за повторен строеж. :)
  • lll4 (BG1)lll4 (BG1) BG1 Публикации: 19
    Като заредя производство във фабриките ми намалява наличността от всички периферни
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    lll4 (BG1) каза:
    Като заредя производство във фабриките ми намалява наличността от всички периферни
    Моля за снимки на наличностите преди и след зареждане на производство.
  • Abc1 (BG1)Abc1 (BG1) BG1 Публикации: 3
    От вчера и без електрокар не могат да се заделят повече от 6 мисии. А като се заделят намира нова мисия едва когато отчете първата заделена.
  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    В основната ферма, на периферните растения- на тези за дъб- пише топола
  • FarmerJoni (BG1)FarmerJoni (BG1) Публикации: 1
    От вчера не ми работи мелницата в основната ферма.
    Щраквам - изсветлява и толкоз :(
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    От вчера не ми работи мелницата в основната ферма.
    Щраквам - изсветлява и толкоз :(
    Добро утро. Преди да изсветлее, ти казва, че трябва да продадеш храна. Продай колкото ти изписва + 1 бройка и ще се оправи.
  • teneza (BG1)teneza (BG1) Публикации: 4
    редактирано 26.04.2017
    Добро утро!От снощи не мога да обирам продукцията си от основната ферма,нито да сея нито мелницата .Моля за помощ
    пише обери и толкова,нито дава да я обера нито да продам
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    teneza (BG1) каза:
    Добро утро!От снощи не мога да обирам продукцията си от основната ферма,нито да сея нито мелницата .Моля за помощ
    пише обери и толкова,нито дава да я обера нито да продам
    Здравей.
    Когато ти изпише да продадеш, би трябвало да се отвори прозорче за продажба. Ако нямаш такова, моля да ми изпратиш снимка.
  • teneza (BG1)teneza (BG1) Публикации: 4
    От снощи само побелява.Не се отваря прозорец за продажба
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24

     Олег и ресторанта - като чукнеш, става замъглено и не може да се събере продукцията.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Моля ви, снимки ми давайте.
    Трябва да имам какво да покажа, когато подавам сигнал. Ако имам същия проблем при мен или при мой съотборник, нямам нужда от снимки. Но в този случай не познавам никого с подобни грешки. Така че моля за снимки- на сградата, на грешката (ако визуализира такава на екрана), на всичко, което би помогнало за по-ясното обяснение на проблема.
  • greg (BG1)greg (BG1) Публикации: 2
    ЗДРАВЕЙТЕ !! ОТ ВЧЕРА И НА МЕН НЕ РАБОТИ МЕЛНИЦАТА КОГАТО ЦЬКНА НА НЕЯ ПОБЕЛЯВА И НИЩО ДРУГО НЕ МОГА ДА СЬБЕРА. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !!!
  • babi55 (BG1)babi55 (BG1) Публикации: 6
    ОТ ВЧЕРА И МОЯТА МЕЛНИЦА НЕ РАБОТИ, КОГАТО ПОИСКАМ ДА ОБЕРА  ПРОДУКЦИЯТА ПОБЕЛЯВА И СЕ БЛОКИРА РАБОТАТА НА ЦЯЛАТА ФЕРМА. МОЛЯ ЗАСПЕШНО СЬДЕЙСТВИЕ !!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    А аз за трети път моля за снимки!
  • teneza (BG1)teneza (BG1) Публикации: 4
    Добро утро Фрея!Как мога да се свържа с теб на лично да влезеш в моята ферма.?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    teneza (BG1) каза:
    Добро утро Фрея!Как мога да се свържа с теб на лично да влезеш в моята ферма.?
    Добро да е. Споделянето на пароли и влизането в чужди ферми категорично противоречи на правилата на играта.
  • teneza (BG1)teneza (BG1) Публикации: 4
    Тогава като не мога да снимам?Ако някой знае как да ми каже
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    teneza (BG1) каза:
    Тогава като не мога да снимам?Ако някой знае как да ми каже
    Здравей.
    Имаш лично съобщение.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 27.04.2017
    Здравей,Ива :)
    И аз го имам този проблем,но само в основната.Ето снимки,става въпрос за курниците и силоза :)
    След презареждане на играта се оправя,но не знам докога..Аха,пак се бъгна,значи се оправя за малко.
    Post edited by Rambaldy (BG1) on
  • babi55 (BG1)babi55 (BG1) Публикации: 6
    ТРЕТИ ДЕН СЬМ БЕЗ МЕЛНИЦА И ЗАПОЧВАМ ДА СЕ ЯДОСВАМ .
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Като презаредиш играта не се ли оправя за малко?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    babi55 (BG1) каза:
    ТРЕТИ ДЕН СЬМ БЕЗ МЕЛНИЦА И ЗАПОЧВАМ ДА СЕ ЯДОСВАМ .
    За четвърти път ще помоля за снимки!
  • bobo39 (BG1)bobo39 (BG1) Публикации: 1
    И аз съм без мелница втори ден. Побелява и след това нищо не може да се прибира.Не ми показва ,че е препълнено и няма опция за продаване.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте отново.
    Храната трябва да се продаде преди да стартирате производство.
    И за пети път ще помоля за снимка.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
  • nick2 (BG1)nick2 (BG1) BG1 Публикации: 13
    По горе колега спомена за грешка по отношение на дървесината
    Два пъти има топола а едната картинка е за дъб
    само граматична грешка ли е?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл