Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Вход в играта

1235»

Коментари

  • ilitoo (BG1)ilitoo (BG1) Публикации: 4
    И аз имам същия проблем, изчистих кеша и не мога да вляза.
  • SA Produce.Ltd (BG1)SA Produce.Ltd (BG1) Публикации: 6
    Какво става ,отново не мога да влезна в играта .Някой има ли инфо  скоро  ще бъде ли отстранен проблема ?
  • 4e4a72 (BG1)4e4a72 (BG1) Публикации: 42
    Не мога да вляза в играта. Разпознава паролата но не и името.Същия проблем има и играч с име qwer от нашето СИ.Какво става? Кога ще се отстрани проблема?
  • annie6 (BG1)annie6 (BG1) BG1 Публикации: 27
    Писах на Фрея и чакам отговор. Не знам какво става,но определено ми писва от проблемите в последно време. Почти всеки ден по нещо.

  • malkata23 (BG1)malkata23 (BG1) Публикации: 9
    редактирано 29.12.2017
    При мен е същия проблем.От сутринта не мога да вляза,както и другите са писали не разпознава името,а само паролата.
  • Abc1 (BG1)Abc1 (BG1) BG1 Публикации: 3
    Екипите искали да прекарат време със семействата си - ние също. И да намерим баланса между  играта и семейството. Но когато играта не се отваря повече от два часа...в работен ден се замисляш дали да похабяваш време и нерви за нея изобщо! И да се посветиш на семейството!!!
  • boriana (BG1)boriana (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте,от много време не съм влизала в играта ми и сега като напиша borqna07 ми изписва че играча не е намерен,да не би да ми е изтрита фермата?Направих си нова със същото име но ме пусна отначало.Как да си възтановя старата ферма?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл