Начало Bulgarian Развлечение и забавление
Ѽ Внимание! Ѽ Ако не можете да видите категориите на началната страница, моля последвайте тази връзка, за да ги направите отново "видими.
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/bg/categories/bulgarian

''Самотните нервни клетки в мозъка , водят до отчайващи резултати''

MemoryofTheSun (BG1)MemoryofTheSun (BG1) Публикации: 12
редактирано 19.12.2016 в Развлечение и забавление
!!! Важно !!! - сравненията, които давам са за пример и описание.Ще ги пиша в кавички,кой какво иска да ги разбира!!!

Здрасти на всички тези които няма да прочетат темата и на тези които ще хвърлят по едно око.Много бих искал да направя подаръци за Коледа на всички които разбират стойността на играта и се разбират перфектно с нея .*******************************************************коментарите и мненията по тази тема ще са измислици *************** , родени въз основа на ''Самотните нервни клетки''  в празните глави на хората,които са се  засегнали от темата.Не се косете ,ето защо намерих подходящия подарък който ще Ви направя за Коледа.Темата която четете в момента е идеалния подарък за повечето хора които ползват услугите на GGS .Хубав е ценен подарък повярвайте ми , и не е срамно или забранено прочитането му за втори или трети път,защото много точно ще Ви обясня как стоят някои неща в играта , защото съм извършвал толкова много дейности по нея,за които си нямате и никаква идея и поради тази проста причина си спретвате Ваши тези които за мен  са смешни и *** не искам да слушам .Най - културно ще Ви помоля да влезете в час и като не разбирате и не знаете, да си мълчите.Че тъй , относно изказванията за хакове- първо научете какво означава и под каква файлова форма е това нещо****************** Хак в онлайн ФЛАШ  игра  не може да се използва. Чудите се защо? , ми защото файлът който се създава(******** хак), се създава въз основа на нещо , което първо  е инсталирано на дадено  устройство , след което ако знаете къде и на кои от инсталираните файлове да обърнете внимание**************, тепърва можете да проверите параметрите на тези файлове или кодовете които са въведени вътре в него, за да ги смените по такъв начин ,че играта да не ви усети и след като върнете хакнатия файл обратно в инсталационната папка на играта, тя да се стартира с промените, които сте направили с нея.**************************************************************************************скъпи приятели използването на хакове в онлайн флаш игра е невъзможно.Ако искате ми вярвайте , не ме интересува , то си е за вас като възможност да прочетете нещо смислено за да не се излагате и пълните главите на другите********************.Пишете и търсете в интернет ако не вярвате за вашите си хакове ,и знайте че ще ви излязат 1000 страници създадени от ************** които нищо не разбират но са направили и създали някакъв файл който няма нищо общо с играта.Изтеглил е логото на играта и някой визуализации в нея като злато и долари най вече , написал отдолу BigFarm Cheat , Hack , даже и Onlain Generator .Разберете, не може да се генерира онлайн злато във флаш игра, която се намира на компютър-сървър който не се управлява изобщо от него и няма никакъв достъп до него .Случайно някой да може да изтегли каквато и да било онлайн флаш игра отнякъде и да е инсталира на компютъра си ? Чиста работа , няма браузъри , няма версии , няма инсталиране на нужни приставки за да можеш да ползваш различни услуги .Алоооу , не случайно когато си купиш нова щайга и тепърва направиш опит да играеш флаш игра ,на екрана ти излиза червената иконка с логото на Flash Player с надписа да си го инсталираш в браузъра .**************************************************************************************************************************************************************************************Другото което ще Ви кажа за да спестя малко от времето Ви ако търсите хак в интернет за да ме опровергаете ще ви споделя че , компютъра ще ви бъде напълнен с излишни и заразни боклуци влизайки и опитвайки да теглите фалшивите ''хакове'' за BigFarm , ще хвърчите без да искате от една на друга страница , която прави удоволствие само на този който я е създал или по точно , този който си прави .... с Вас .В случая Той печели , от това че се разпространява страницата му и се отчита по голямо потребителско посещение в нея .Има хора милионери които не предлагат нищо в езиковата мрежа на компютрите ''www.'' (World Wide Web) ,но имат страница и посещенията на *************** в нея я правят ''най-тъпата интернет страница която не искаш да посетиш но не ти а тя те е минала'', така ще го кажа!
******************************************************************************************** Да кажа също че в началото когато се стартира играта , компанията не е разполагала с най - надеждния софтуер който да прави проблеми на тарикатчетата които искат да използват разни модули които противоречат на техните условия за ползването на това което предлагат.Мислите че имат антивирусни програми но не вършат работа и хаковете пак действат.Баба  на скейтборд с оксижена маска за заваряне някой да е виждал .Антивирусните програми са създадени да хващат вируси , по просто казано нещо което действа напълно автоматично и прилага поразяващи действия върху даден софтуер когато се осъществи контакт с него.Те не помагат в случая когато някой ****** собственоръчно се опита да си прибави ''100 000 злато'' в ******* ферма от която няма да излезе нищо.Тези две действия са различни по начина си на извършване .Затова най добре и най сигурно е да имаш екип от хора които да следят определени сектори в играта или каквото и да е .Да следят кой какво прави и как го прави най вече , да не говорим когато става дума за възможността за влагане на реални пари в игри .Много се извинявам но цяла компания печели накрая на месеца заплатите си от това как хората се забавляват въз основа на платените от тях услуги. Аз дето съм толкова прост и доста хора не можаха да ме излъжат използвайки някакви си измислени софтуери в играта (занимавал съм се и съм бил точен и коректен спрямо хора които са ми предоставили възможност да помагам за сигурността на играта !!!), че мен не излъгаха и тези хора вече нямат никакъв достъп до всички услуги на GGS (компанията поддържа и още няколко игри), та онези дето цял ден са пред компютъра и мислят какво ли не , тях ще излъжете .*****************************Писна ми да пиша , честно, затова ще приключвам но като за довиждане още няколко реда ще Ви кажа .Ако ви бият по опитни играчи от Вас , приемете го , както казах по опитни са !
Ако Ви бият с мнооого нереални бройки а Вие вече сте на тема ''Тоз е хак, гледай го и т.н'' , приемете го , то у вас може би няма абсолютно никакъв опит с изключение на натрупаните в фермата Ви точки опит !
Ако случайно видите нереални налични единици ,примерно  от сорта на 900 000 злато може пък и 9 000 000 , приемете го , стават грешки или по точно бъгове които не са причина за това че са Ви наказали ,а след рестартиране на играта или определено време , стойностите на цифрите ще възстановят нормалните си параметри .Предполагам знаете какво е ''бъг'' , и може би ще си кажете че съм Ви взел за много ....... ,но не .Просто спрямо това което говорят и мислят хората че силните играчи са силни защото манипулират играта , какво да си мисля , нормално.
За съжаление трябва да споделя че и ''бъг'' не знаете какво е на теория .Ще го свържете с актуализациите и че нещо си не ви върви както трябва  .И що така ? Ами защото сходството между някоя стара програма(софтуер) , не се разбират с новата .Можеш ли да накараш момче и момиче да са заедно ако не се допълват и бъдат едно цяло .Може , ако им вкарат чипове сигурно в главите и ги хакнат ,ши са обичат и ши цъфнат даже хахаха.Нека Ви кажа за бъг който едва ли знаете и който може да е причина относно хората имали проблеми с паролите при влизане в играта .Без да я сменяте и става така че нещо системата не я приема .Хиляди на брой отчетени такива проблеми ,а нали е пишем правилно ?!? хаха Еми аз не съм хакер но въпреки това си пиша неправилно паролата и си влизам в играта .
Клавишът ''space'' се отчита като зададен символ при въвеждане на паролата която може да е до 14 символа .Що не вземе да пробвате преди паролата си да праснете 1-2-3-4-5 пъти бутона ''space'' , отчита се в полето горе и след това напишете текущата Ви парола .Или обратно , текуща парола и след това праснете няколко пъти ''space'' , стига да не надвишите ест. броя на символите който е 14.Аз съм сигурен че ще пробвате да го направите вмъквайки ''space'' между паролата .Еми няма да стане бе хора , нали Ви казах че отчита бутона .Това е ''бъг''.
Повече приказки за хакове не ми се слушат приятели .Както на Вас , така и на себе си пожелавам весело прекарване на предстоящите Коледни и Новогодишни празници.Бъдете живи и здрави !

---Написаното по-горе е въз основа на предоставени права от компанията Goodgame Studios     @ Big Farm

Post edited by Freyja on
Tafeto @ bg 1

Коментари

• alfa2 (BG1)alfa2 (BG1) Публикации: 1
    Изчетох го това и смях с глас.Гръмки думи,високопарни заучени фрази.И най вече обиди.Обиди отправени към хилядите хора в тази игра.Гледаме тъпо?Не знаем какво е бъг?На 80% от постовете пише,че подобен тон във форума не се толерира.Това "умопомрачително" съчинение с какво заслужава да е тук....?
    Мисля,че 

Самотните нервни клетки в мозъка ..."на автора на тази глупост"..., водят до отчайващи резултати

"

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл