Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - 14.10 Дискусия

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте.
Тук може да споделите мнението си за бъдещите промени.

Коментари

  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Не станаха ли прекалено на често тези кооперативни?
    Колкото до промените на наградите за мен лично водораслите са по-добре въпреки някои ще обвинят ГГС че не щът да дават злато.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Прекалено често са, да. :(
    Аз пък смятам, че не е правилно да променят наградите, без да се допитат до играчите какво те биха предпочели.
    Преди всяка подобна промяна би трябвало да има обратна връзка с нас.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    И аз съм против смяната на златото с водорасли, понеже всеки играч би ползвал златото за различни цели, докато водораслите са само за хранене на обори.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    и аз съм против смяната на златото с водорасли по добре злато и много начесто станаха през около седмица .
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432

    Защо пипате златото при положение, че всичко в играта се върти около него?Патката определено  си е за смяна, дори и на крайно трудно ниво -  пак си е патка  :)

    Ако успеете, обаче на всяко първенство да предизвиквате  отборите с нова, атрактивна първа награда ще е далеч по-забавно. Там ви е играта!

  • stev72 (BG1)stev72 (BG1) Публикации: 5
    Ми нищо не може да ме учуди вече в тази игра,сакън да не дадете някое семенце за злато,иначе спира търговията...това беше възможност за хората които отказват да ви пълнят гушите да имат и по малко злато във фермите си,но уви...меркантилността ви няма граници вече..."уважаеми"
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    Има толкова тъпи награди в този кооп и вместо да заменят тях заменят най-атрактивните! 
  • jokoev (BG1)jokoev (BG1) BG1 Публикации: 56
    редактирано 14.10.2016
    И аз съм против смяната на златото с водорасли. Златото можеш да го ползваш за всичко. Водораслите - не.
    А довода "стойността на водораслите ще е повече от досегашното злато" въобще не върви. Защото стойността се определя от собствениците на играта. Утре могат да кажат: 1 водорасло = 2000 злато.
    А и като не искаш водорасли, колкото и да ти дадат - файда никаква.
  • mdriako99 (BG1)mdriako99 (BG1) BG1 Публикации: 15
    редактирано 14.10.2016
    Аз съм категори4но против да сменяте  златото за водорасли..спирам да играя кооп..не ви се полу4ава пе4албата..а може и да изляза от играта..

    променете решението си..не търсете само пе4алба. писах ви 4е ще загубите ако спрете през телефона да се купува злато ...и то стана..играта ви ще стане без ИНТЕРЕСНА..




    Моля, не прави двупостия, а използвай функцията за редакция. :)
    Post edited by Freyja on
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    Наградите са пълна подигравка тоя път!!! За сребърната лига вместо лиценз наградата е декорация ниво 5 и 20 тор от водорасли  :p 

    Моля, оправете си наградите!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @deizy6 (BG1)
    Тази дискусия е свързана с официалното съобщение, което ни информира за промяната в наградите.
    Всеки ден давам обратна информация за това, че няма нито един доволен от промените играч. За съжаление, на този етап това ще са наградите, харесва ни или не.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Откраднах малко инфо за наградите за Златната лига:


        2 852 240 точки - Семена слънчоглед 2 бр
        3 000 000 точки - Жетони 6 бр
        6 000 000 точки - Водораслен хумус 3 бр
      15 000 000 точки - Голямо дърво, посветено на Китайската нова година (декорация)
      72 645 160 точки - Водораслена храна 80 бр
    100 000 000 точки - Голям китайски новогодишен фенер (декорация)
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    Наградите са пълна подигравка тоя път!!! 
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    polq7878 (BG1) каза:
    Наградите са пълна подигравка тоя път!!! 
    Е,чак пък.... Заедно със знамето,по случай четвъртата им годишнина (къде,къде по-полезно от разни декори) май много ни разглезиха. >:)
  • jokoev (BG1)jokoev (BG1) BG1 Публикации: 56
    Видях наградите. Нямам никакъв интерес да участвам в КООП-а при тези награди. Наградите са пълни боклуци.
  • steysi5 (BG1)steysi5 (BG1) Публикации: 5
    ТОВА,КОЕТО НАПРАВИХТЕ С НАГРАДИТЕ ОТ БРОНЗОВАТА ЛИГА В КООП.СЪСТЕЗАНИЕ,НАДМИНА ВСИЧКИТЕ МИ ОЧАКВАНИЯ!!! ВЪЗМУТИТЕЛНО!!!! ДОСВИДЯХА ВИ СЕ И ВИ СЕ СТОРИХА МНОГО  ЛИЦЕНЗА,ДЕКОРАЦИЯТА И СЕМЕНАТА ЗА ЗЛАТНИТЕ РОЗИ ЛИ??? СЛЕД ВСИЧКИ РАЗХОДИ, КОИТО ПРАВИМ В ТЪПОТО ВИ СЪСТЕЗАНИЕ,РЕШИХТЕ,ЧЕ ТЕЗИ НАГРАДИ СА НИ МНОГО И ДОРИ И ТЯХ ПРЕМАХНАХТЕ?!!!ТОВА НАИСТИНА Е ПЪЛНО БЕЗОБРАЗИЕ!!!СЪСТЕЗАВАЙТЕ СИ СЕ ВИЕ ВЕЧЕ!АЗ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ТРОША КУПИЩА ЗЛАТО ЗА ТЕЗИ ЖАЛКИ НАГРАДИ,КОИТО" МИЛОСТИВО " СТЕ НИ ОСТАВИЛИ!!!!
  • smurfietta (BG1)smurfietta (BG1) BG1 Публикации: 1
    3 хумуса от водорасли дали са на по-висока стойност от 1 златен лиценз? Обещанието за по-високи стойности на заменените награди се оказа една голяма лъжа. Като ще е водорасли поне да беше някаква заслужаваща си бройка като примерно 100 хумус водорасли или 1000  >:)
    Да не говорим, че бройките на жетоните примерно намаляват с всяка следваща награда вместо да се увеличават. И за какво са ни сложили толкова много обикновен хумус, след като можем сами да си го произвеждаме? Пълна недомислица и прецаквация са тези награди и въобще не си заслужават!
  • bestway (BG1)bestway (BG1) BG1 Публикации: 15
    редактирано 18.10.2016
    Предвижда ли се компенсация за кофти наградите на кооперативното или всички ще останем  прецакани? 
    Предлагам да ни компенсират с двойни награди от предното кооперативно - с по 2 златни лиценза и 6 златни семки!      :*
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 18.10.2016
    Здравейте отново.
    За съжаление на този етап не се предвижда нова промяна на наградите.
    Старая се да предавам всяко ваше мнение, но моята роля се изчерпва с това. :(


    Като играч, държа да кажа, че мнението ми не е по-различно. Смятам, че подобна промяна не бива да се прави без преди това да са се допитали до нас. Смятам, че не е справедливо да ни отнемат ресурс (визирам предметите, даващи злато), който имаме избор как да похарчим и да го заменят с ресурс (водорасли всякакви), който има строго ограничена реализация. Без значение кое с каква стойност е.
    Post edited by Freyja on
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    По-предишните кооперативни първенства оприличавам на олимпиада-рядко събитие със стойностни награди,-Златен медал.
    Сегашното е все едно олимпиада през месец-два с награда ТИКВЕН медал,т.е..хумусче някакво.
    За тиквени медали усилие ,време и пари ще  изхаби само някой........сещай се.
    Но за съжаление май сме от последните.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 19.10.2016
    Здравей, @steysi5 (BG1)
    Писането с големи букви е равносилно на крещене. Затова ще те помоля да смекчиш тона.
    Ето тук е официалното съобщение за промяната на наградите.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл