Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация - Нападение на скакалци - 23.02.2016

Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
Здравейте,

Тук очакваме коментарите ви относно бъдещите промени.


Поздрави,
Virginy
Post edited by Virginy (BG1) on
«1

Коментари

  • v3sy (BG1)v3sy (BG1) Публикации: 32
    Това на летището ли ще се отключи?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Кое на летището?
  • Daff (BG1)Daff (BG1) Публикации: 23
    Аз да попитам, Лестър веднъж ли идва във фермата или периодично ще посещава ?
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей @Daff (BG1) ,

    събитието със Лестър е нещо като Праим таймовете, т.е. той ще се появява след известно време отново. :wink: 


    Поздрави,
    Virginy
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    при мене  Лестър стои но нищо не дава като задача с една усмивка и 0 от 10 пише какво трябва да е
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей @Rumi88 (BG1) ,

    и при мен Лестър седеше така известно време, докато не дойде първия клиент пред пазара. Когато изпълних поръчката му, Лестър започна да показва 1/10. Т.е. поръчките, които трябва да се изпълнят за Лестър са поръчките на "кибиците" (както някой ги беше нарекъл преди време) пред пазара.


    Поздрави,
    Virginy
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Да, само дето от сумати време при нас стои на 1/10 и няма никакви поръчки. Аз имах трима чакащи на оградата, които се изметоха при появяването му...
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    редактирано 23.02.2016
    И при мен е така, т.е. и аз си стоя на 1/10. Но поне нямам досадни "кибици" на оградата :smiley: 

    Не, майтапа на страна, повече информация от това, което съм споделила с Вас, нямам. Но ако продължава Лестър да стой на 1/10 още 1-2 часа, ще попитам дали няма някой пореден бъг с тази новост.
    Нека да бъдем малко по-търпеливи и да почакаме. В крайна сметка събитието няма краен срок и може да си позволим малко да почакаме. :smile: 

    Иииии.... точно си написах коментара и видях следващия клиент да гледа тъжно към оградата ми. Т.е. имайте малко търпение. :smiley: 


    Поздрави,
    Virginy
  • Daff (BG1)Daff (BG1) Публикации: 23
    Ще дойдат, при мен дойдоха всички клиенти, малко по малко се влачат :smiley: 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    при мене станаха 3 от 10 но не идват много
  • mirelchenceee (BG1)mirelchenceee (BG1) Публикации: 11
    редактирано 23.02.2016
    изпълних ги тези поръчки но ако не успееш да похарчиш златото посочено от него което е 8 400 ще ти възстанови ли това което си похарчил ?
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    а ако не изхарчиш златото което иска
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    изпълних ги тези поръчки но ако не успееш да похарчиш златото посочено от него което е 8 400 ще ти възстанови ли това което си похарчил ?
    8 400 ти е лимита. Тоест ще ти върне всяка сума, която е под тази. (например 500 злато) :)
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравейте,

    ето още малко разяснение относно събитието с Лестър:
    трябва да се похарчи точно исканото количество злато за 24 часа, за да Ви бъде върнато. Ако похарчите по-малко, задачата няма да бъде отчетена като завършена, т.е. няма да Ви се възстанови похарченото злато. А ако похарчите повече от необходимото, то ще Ви бъде върнато само това количество, което Лестър е поискал.
    В случая на @mirelchenceee (BG1)
    Ако похарчиш по-малко от 8 400, Лестър няма да ти възстанови нищо. А ако похарчиш повече от 8 400, то Лестър ще ти върне само 8 400.
    Надявам се това да внесе малко яснота относно събитието. :smile: 


    Поздрави,
    Virginy
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Точно?!? при 64 000, ако похарча 63 999 ще ми каже да си избера един пръст?!? Ако това е така е просто... малоумно. :)
  • Marti94 (BG1)Marti94 (BG1) Публикации: 48
    Аз ги събрах на 10/10 и ми даде шанс да харча злато, което ще ми се върне утре. Пише да изхарча 21000 злато което ще ми се върне утре. Та въпроса ми е, трябва ли да изхарча поне 21000 или може и по-малко, защото аз имам само 8000 и няма как да стигна границата?
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей Кралю,

    има един играч в Английския форум, на който Лестър му е поискал 360 000 злато. :smiley: 
    Така, че ако ти поиска 64 000, пак е добре.
    А сега, майтапа на страна. Информацията, която прочетох от Английския СМ е, че колкото поиска като количество Лестър, толкова точно трябва да се похарчи, за да ти бъде възвърнато. Иначе задачата няма да се сметне за изпълнена.


    Поздрави,
    Virginy
  • mirelchenceee (BG1)mirelchenceee (BG1) Публикации: 11
    Марти , не си давай и това което имаш че ще останеш и без него ....
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    В момента кралството е пред фалит, силно се надявам да не ми поиска нещо подобно, че данъците ще скочат до небето :D
    Според мен тази сума се определя от това, колко злато имаш в наличност или от това, колко често купуваш.
  • Marti94 (BG1)Marti94 (BG1) Публикации: 48
    Марти , не си давай и това което имаш че ще останеш и без него ....
    Нямам намерение да харча в опит да го мина това. Аз нямам толкова злато колкото ми иска а и нямам намерение да си купувам повече.
  • paula2 (BG1)paula2 (BG1) BG1 Публикации: 30

    А какво да правят тези при които Лестър не е дошъл .Това е абсолютна подигравка , две седмици чакаме заря,сега ще чакаме Лестър . Кой и какво ще чакаме следващата седмица.Друга работа си нямам за това Ви питам.

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    на мене ми иска да похарча 23 000 злато нямам толкова и не съм купувала , няма да го изпълнявам
  • gooddwarf (BG1)gooddwarf (BG1) Публикации: 4
    Аз искам да попитам следното-защо ,след като изпълниш поръчката на Лестър,той  си тръгва и не предлага злато да продадеш.Има ли някаква зависимост от нивото ,или златото което си купил?Има ли и други играчи с такъв проблем?
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравей @gooddwarf (BG1) ,

    Лестър си тръгва, след изпълняване на поръчките и съответно не предлага офертата за златото, тъй като определени условия са нарушени, преди да се появи "златната" оферта. Това не е бъг.
    Иначе казано, има различни фактори, които влияят и на двата етапа. понякога условията за втория етап се променят и Лестър си тръгва, но това не означава, че няма да се върне пак скоро.


    Поздрави,
    Virginy
  • dani028 (BG1)dani028 (BG1) Публикации: 463
    При мен няма Лестър , да го чакам ли въобще и дали някога ще се появи.
  • gooddwarf (BG1)gooddwarf (BG1) Публикации: 4
    Virginy каза:
    Здравей @gooddwarf (BG1) ,

    Лестър си тръгва, след изпълняване на поръчките и съответно не предлага офертата за златото, тъй като определени условия са нарушени, преди да се появи "златната" оферта. Това не е бъг.
    Иначе казано, има различни фактори, които влияят и на двата етапа. понякога условията за втория етап се променят и Лестър си тръгва, но това не означава, че няма да се върне пак скоро.


    Поздрави,
    Virginy
       А може ли да ми обясните какви са тези условия,които не са спазени?
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    gooddwarf (BG1) каза:
       А може ли да ми обясните какви са тези условия,които не са спазени?
    Здравей @gooddwarf (BG1) ,

    много бих искала да споделя какви са условията, НО уви и аз не ги знам! Това е отговора, който GGS дадоха на един играч:

    CM Latten said:
    About the requirements: I sadly can't tell. I'd love to, but these requirements are highly specific and individual, and that's where my freedom to share details ends ;)  I'm sure you'll (and by that I mean "the community" as a group) will figure out a rough guideline eventually.
    или иначе казано:
    Относно условията: За жалост не мога да Ви кажа. С удоволствие, но тези условия са строго специфични и индивидуални, и тук свършва моята свобода за споделяне на детайли ;) Сигурен съм, че Виe (и под това имам предвид "Общността" като група) ще откриете евентуално някакъв ориентир.


    Поздрави,
    Virginy
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 13.03.2016
    Аз да питам- тоя Лестър само мен ли не харесва и не идва никакъв или има и други непосетени?
    Хич не се е появявал, а при съотборници даже потрети вече. Доста пренебрегната се чувствам. :(
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    Не съжелявай Ива и аз не съм го виждал :)
  • jenito (BG1)jenito (BG1) BG1 Публикации: 20
    редактирано 16.03.2016
    Голямо разочарование е тази игра. аз играя игри в руски сайтове и има там една подобна. Направо е кеф да я играеш. А тези тук, направо рекетират играчите. Незнаят функциите на половината обекти. Например каква е ролята на този съсед - да ти отмъкне златото ли? Ами ако играча няма толкова злато да похарчи /7500, а похарчи по-малко? Защо не му го връщат, а този, който похарчи нужното количество, да има за него бонус и т.н. Голяма тъпотия.
    Няма стимул, а само ограничения, които са тегави и отказват играчите. Аз например започнах с кеф и за 4 месеца стигнах 68 ниво, но след тези простотии се отказвам. Има и по-интересни игри от тази недоизмислена игра.


    Постът е редактиран от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
    Post edited by Virginy (BG1) on

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл