Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Играта ме нареди много, много "готино" !

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
Здравейте... може би, това е вторият път, който се разочаровам от играта по-сериозно за над 2 години във любимата ферма. Първият път беше със закупуването на голям резервоар, за който дадох 15 000 злато, а той се оказа за 1 сезон, като никъде не беше упоменато. Ако беше, нямаше да го взимам, защото не си заслужава. Както и да е, поддръжка ми възтановиха загубите.
Сега е вторият път. Става въпрос за събитието на усърдните работници, което свърши преди минути. Силоза на стареца, битката за 2-та лиценза, както искате го наречете. Та, правя си аз точки... къде се успивах сутрин, къде вечер не се събуждах от аларми, все тая, докарах нещата до там, че да достигна 1 200 000 точки. Не само, усетих се, че имам шанс да съм на 6-то място. Изчислявах, правих, струвах, е не ставаше да съм минимално над 1 200 000 точки, но аз все пак успях да съм близо до границата, макар и за малко.
Секунда, две след достигане на 1 200 000, аз дадох 500 злато, за да може да се премести продукта, да спра да правя точки, да съм максимално близо до граниата от 1 200 000 точки и да чакам да ме минат. Добре, но забравих, че като мина тая граница, ми изкача прозорец, че съм спечелил 2 лиценза и докато го махна ме забави 2 секунди, които ми струваха 16 точки, правих по 8 в секунда и все пак, завърших с идеалните 1 200 019 точки. Да, поиздразних се, че можех да съм с 1 200 003, което на практика щеше да ми гарантрина да съм извъ топ 5, защото имаше още 2ма, 3ма, които щяха и минаха 1 200 000, но както и да е. Следях няколко минути, дали някой ще мине мойте 1 200 019 точки. Един спря на 1 200 013. Добре, чаках още 2ма. Гледам обаче, че те правят бавно точките, викам си, дай да си пусна някоя песен. Пускам си, слушам 3 мин. връщам се във фермата и какво да видя.... аз съм на 3-то място, вместо 5-то и имам 1 205 711 точки или 709, както и да е... имам над 5 000 точки отгоре. Друг е въпроса, как се правят 5 000 точки за 3 мин. Отговора е - НЕВЪЗМОЖНО!!!

- Леле .. - викам си - Какво стана?

Гледам силоза, не прави точки. Гледам, че е жасмин, както го оставих... отново си е жасмин, не правя точки, дори не съм влизал в цвете фермата... е как бе да му таковам - таковата стана това? Рескам играта, няма братче, аз си седя на 1 205 711 или 700 и нещо беше - все тая, имам снимка. Е викам стига бе... за какво дадох 500 злато последната секунда.
В тоя момент яко се разочаровах и то не за лиценза, каквато и да беше наградата, за която направих всичко, щях да се разочаровам. Просто борих се докрай, дадох злато последната секунда, следях резултата на останалите и изведнъж ми се приписват 5000 точки отгоре.... в крайното класиране, имаше 2ма над мойте РЕАЛНИ, КРАЙНИ ТОЧКИ, а именно 1 200 019, тоест, щях да съм извън топ 5 и да постигна целта си... определено се чувствам гадно в момента. Чувствам се прецакан, прее*бан, изигран. Не знам какво повече да кажа, а май няма и смисъл. 

Писах до поддръжка. Каквото, такова, но просто наистина се разочаровах много тази вечер. 

Коментари

  • wistful (BG1)wistful (BG1) BG1 Публикации: 6
    Нещо не мога да схвана защо искаш да си извън топ 5?!   ;)
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    Да не би случайно като си пуснал нещо във фунията и решиш да го прескочиш със злато, играта не ти смята точките коите е трябвало да получиш до края на съответния продукт ако не го спреш - пример имаш още 5 мин царевица на 8 ниво, което прави 5х60х8=2400 точки. Нещо като бонус от ГГС за използваното злато :smiley:  :smiley: 
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    редактирано 23.11.2015
    Отговор към първия коментар:
    Защото реших, че наградата от 6-то до 50-то място за момента е по-добра, от тази от 2-ро до 5-то.

    Отговор и за другия:
    Не, не би трябвало да е така, защото ти спираш продукта. Ако си искал да получаваш точки, то няма нужда да го махаш със злато. Няма абсолютно никаква логика, освен това, точките, които оставаше да направя, ако не бях махнал продукта, щяха да са повече. 
    Но както казах, няма такова нещо като 'бонус точки'. Ти даваш злато, за да спреш да правиш. Освен това, силоза не отчита точки, забил е на 0 и така. 
    Просто ме изигра доста гадничко играта. Подло!
  • Winnie the Pooh (BG1)Winnie the Pooh (BG1) Публикации: 156
    Прав си - звучиш логично, но кой знае какво са имали предвид ГГС като са правели събитието :neutral: 
    Тук могат да се намесят КМ, ако има изобщо някой....@Virginy примерно
  • Strawberry cake (BG1)Strawberry cake (BG1) BG1 Публикации: 2
    Защо да не струват наградите на първите 5? Те не получават ли лицензи като останалите до 50 място?
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Лиценза за злато е от 5 до 50 позиция.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    По-точно от 6-то до 50-то място е награда лиценз, от 2-ро до 5-то награда декорация и за 1-во място също има награда декорация. 
  • Svetko2203 (BG1)Svetko2203 (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравейте! Когато играя поне по 1 час и половина ми излизат по 5 балончета на веднъж. И ми дава само по една награда.Защо става така не мога да си обясня.Дали е от моя компютър или от играта? 
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Това е бъг. Балончетата винаги трябва да излизат по едно, така че е в реда на нещата да получаваш само една награда.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл