Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъг със събитието "Време е за приказки" от 06.10.2015

Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
Здравейте,на първата стъпка със зелето от тематичната,не го отчита правилно.
Значи,аз имах на две ниви по 770 зеле и на другите четири по 540,което прави точно 3 600.
Играта ми ги отчете като 2 520.Какво правиме сега???
Post edited by Virginy (BG1) on
«1

Коментари

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте на евента с приказките на един играч от моя отбор му е дало с 87 щастие , а всички други са с 83
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Rumi88 (BG1) каза:
    Здравейте на евента с приказките на един играч от моя отбор му е дало с 87 щастие , а всички други са с 83
    Точките удовлетворение, които декорациите дават, зависи от избраното ниво на трудност. Този играч е стартирал събитието на 5 ниво, а ''всички други'' сте го започнали на 4.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    предния път всички бяхме с 77 но и в кулата с декорации няма с 87 до 83 са 
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Rumi88 (BG1) каза:
    предния път всички бяхме с 77 но и в кулата с декорации няма с 87 до 83 са 
    Поне в моята кула с декорации има 5 ниво даващо 87 точки и 6 даващо 98.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    ще чакаме и при нас да се появят
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Възможно е да са се появили някои... хм бъгове след последния хотфикс. Ако случаят е такъв ще трябва да пишете на поддръжка.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    2520/6=420 ГМО зеле от нива. Или не си сложил/а хумус, или не го е отчело. Няма друг вариант.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Здравей Ива.
    Сложих хумус,но всъщност,този проблем не е само при мен и не само в нашата кооперация.
    Има го и в други кооперации.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Не го отчита зелето.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравейте,

    явно този проблем не е отделен случай (както Rambaldy отбеляза, случва се и при други играчи, в това число ще се включа и аз), поради което предполагам, че е бъг и съответно ще докладвам веднага, щом започне утрешния работен ден в GGS.


    Поздрави,
    Virginy

  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    Току що и аз реших да пробвам, записах зелето събрано до момента и прибавих количеството от една нива. След като я обрах проверих, че отчита и зелето и бонуса от хумус.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте и при един играч от нашата СИ също не отчита и ни ги няма на повечето новите декорации в кулата имаме само до 83 щастие , а двама имат с 87 . 
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравейте отново,

    след като направих стандартните процедури (изчистване на кеша, рестарт на играта и браузъра), при мен се оправи проблемът с отчитането на събраната продукция, както и липсващите декорации в Кулата. Съветвам всички, които имат тези проблеми, да преминат през процедурите.
    Възможната причина може да е, защото след старта на събитието е пускан още един хотфикс, заради който е трябвало да се изчисти кеша.
    Въпреки това, утре сутрин ще предам на разработчиците.
    Надявам се проблемът да се разреши при всички. :smile: 


    Поздрави,
    Virginy
  • ani007 (BG1)ani007 (BG1) Публикации: 11
    редактирано 07.10.2015
    Мисията не ми отчита зелето. Не е честно губя време и не мога да продължа. Ще ми каже ли някой какво да правя


    Постът е редактиран от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте през Интернет експлоер единствено всичко е както трябва през хром и мозила са по малко бройките на яйцата , на зелето е повече не е 3600 - 2050 иска
  • stoyanov3 (BG1)stoyanov3 (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте. При мене зелето спря да отчита отчита събирането
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Здравейте,играйте през Интернет експлорера,там всичко е наред.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Или просто почистете кеша- оправя се всичко.
  • iw.madj (BG1)iw.madj (BG1) Публикации: 1
    Спря да отчита зеле на 2440 бр от вчера!
  • _slance_ (BG1)_slance_ (BG1) BG1 Публикации: 2
    Защо не ми учита зелето в мисията.Накъсъх се да сея???
  • Gufi123 (BG1)Gufi123 (BG1) Публикации: 3
    изчистих кеша .. рестнах и броузер и компа незнам колко пъти и не се оправя 
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    Здравейте. При започване на събитието "Време е за приказки" стойностите за събиране на зеле, царевица и яйца бяха с едни показатели. След повторно влизане в играта, тези стойности се промениха. Снощи приключих със събирането на яйцата и царевицата и остана зелето, което трябваше да събера тази сутрин. След влизането в играта, стойностите пак се промениха и сега имам да събирам царевица и яйца, а зелето е приключено.
  • Светеца (BG1)Светеца (BG1) Публикации: 8
    Здравейте, от вчера и цяла нощ се борих с рестарти, чистене на кеш, даже по едно време си мислих за преинстал на уиндоуса, нищо не ставаше с пустото зеле - не иска да отчита и това си е. Сега малко се пооправиха нещата, отчете зелето наведнъж, но пък ми занули другите неща, все едно нищо не съм събрал - говоря за царевицата и яйцата. Нищо, пак ги събирам, но не е ли редно при толкова бъгове в събитие, което е ограничено по време, поне да ни се даде малка компенсация - като например +1 ден в повече?!?  :(
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравейте,

    като вчера написах, ще уведомя хората от GGS, веднага щом им започне работното време, което е 10:00 БГ време (те са с един час назад от нас).
    Единственото, което мога да Ви посъветвам е да пробвате с друг браувър, както по-горе е споменато - Internet Explorer, тъй като явно само с него не се получава този бъг.
    Относно компенсацията, предполагам, че може и да се увеличи времето на събитието, но това зависи от разработчиците, какво те ще преценят.
    Ще Ви помоля да имате малко търпение.
    Когато имам повече информация, веднага ще Ви уведомя. 


    Поздрави,
    Virginy
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте след 3 чистене на кеша се оправи 
  • Бърборана 123 (BG1)Бърборана 123 (BG1) Публикации: 36
    Здравейте,искам да споделя за следният бъг-не ми отчита събраното зеле за събитието.Обрах и сп.семена,и засетите обикновени семена,но  не ми ги отчете.
  • Virginy (BG1)Virginy (BG1) BG1 Публикации: 885
    Здравейте,

    както обещах, ето малко повече информация относно бъга със събитието: Хотфикс за събитието "Време е за приказки"



    Поздрави,
    Virginy
  • anabelll (BG1)anabelll (BG1) BG1 Публикации: 46
    При мен събитието съвсем изчезна.Някой друг има ли същия проблем?
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Затвори и пак отвори фермата. При съотборниците ми така се появи отново. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл