Здравейте! Една от мисиите във фермата за цветя (Една пчела пролет не прави), е да имаш 3 пчелина (Ниво 5). Имам 3, ъпгрейд-нати на 5то ниво, но са захарни пчелини, спечелени от колелото на късмета в захарната ферма. Обаче не се отчитат от мисията и съответно - не ми дава наградата. Бъг ли е, защото наистина не е много приятно тепърва да строя нови обикновени пчелини? Благодаря и Честита Нова Година
Здравейте и Честита Нова Година на всички! С пожелание за много усмивки, щастие и позитивни емоции! И нека всички да бъдем една идейка по-добри, може и да успеем да променим нещо, кой знае!
Проблемът с обирането на продукцията се разследва и всички се надяваме той да бъде отстранен в най-скоро време. Ясно е, че рефреш на страницата и изтриване на кеша, при това доста често, не е нещо, което да забавлява.
Що се отнася до въпроса на Мартин, то това не е бъг, предвидено е да работи по този начин. За да изпълниш задачата, е необходимо да надградиш 3 нормални пчелина до ниво 5, тематичните сгради не се вземат под внимание.
Поздрави и много замръзнали усмивки от леко заснежен Хамбург
Това е тема, в която можете да ни информирате за всякакви бъгове възникнали по време на игра.
Повечето бъгове от общ характер се оправят със стандартните процедури:
1. Рефреш на играта - презареждане на прозореца в който е играта;
2. Почистване на кеша на браузъра;
3. Рестарт на компютъра.
Дори и проблема да се оправи, ще сме ви благодарни да ни информирате за него.
Моля за технически проблеми свързани с вход в играта да пишете в съответната тема!
Поздрави,
Здравейте, моя ви за помощ. Вече няколко дни имам следния проблем. Когато обирам готова продукция, не се получава - не отчита обраното и не мога да заредя с храна. При рестарт винаги се губи първото обиране - хамбара е пълен. Моля ви, погледнете и оправете проблема. Предварително ви благодаря!
Здравейте. Има сериозен бъг - при пренараждане на фермите и опит да се поставят декорации дава съобщение "нямате достатъчно артикули", след което ви изчезват декорациите от инвентарната кутия за съответната ферма. Докладвала съм на поддръжката, но не зная кога ще решат този проблем. Пиша това за да предупредя играчите, които са планирали пренареждане на фермите. За момента може да решите проблема като поставите една декорация, разходите се из другите 2 ферми и пак поставите и така.
То и архитекта е бъгав днес - в основната ферма не позволява да се разрушават и подобряват декори, които са сложени. Тези в хранилището и местния инвентар са ок, но при другите не се получава.
за проблемите с форума, вече са уведомени съответните хора и се работи по отстраняването на бъговете. А относно Ландшафтния архитект - @Winnie the Pooh (BG1), благодаря за сигнализирането, сега ще предам на колегите.
И аз по 30-40 пъти дневно излъсквам трактора тъй да се каже за да събера продукция, отворя кораба или довърша строежа на сграда. Не знам това ли ме дразни повече или сагите за кеша и рефреша или пък внушенията, че точно в моя интернет доставчик или компютър е проблема.
Аз вече приемам извънредния хотфикс като бъг и по-точо съобщенията на Клео.Нито часовете съвпадат нито пък извънредните и съобщения.Някои играчи не могат да висят постоянно във форума.
Здравей,
Моля да разясниш какъв точно е проблема, тъй като не става много ясно. Публикуваме информацията за подобни временни спирания веднага, щом я получим. В случая те бе публикувана 20 минути преди започването на хотфикса. Съжалявам за неудобството, но тези спирания са важни за нормалното функциониране на играта и не могат да бъдат избегнати. В този случай нямахте достъп до играта за 10 минути. Очаквам въпросите/проблемите, които имаш предвид, за да разясня допълнително, ако се налага.
Поздрави,
защо вчера и днес при игра на мисии не ми отчита млякото оправете си играта хора
Не работи, защото тези дни масово има DDoS атаки към голяма част от форумите на vanilla board ( Опитват се да го запазят в тайна, но не им се получава особено ).
Когато играя, примерно по един час и ми излизат по 3,4 балончета наведнъж. Когато спукам едно от тях и всички те изчезват. Наградата ми я пуска някъде около конюшнята.
Здравейте на всички.Проблема е че им давате твърде много пари за нищо.Кои бъг са оправили-само тези с които е свързано за покупка на злато естествено с пари,всичко останало е пълна боза.С уважение и съжаление към всички.Хора вие си го направихте това да необръщат внимание към другите проблеми.Чао желая ви приятна игра на всички с бъг
Здравей, @jokoev (BG1) Екипът е информиран за този бъг. Би трябвало утре да има хотфикс, който да го отстрани.
НАЙ-ДЪЛГИЯТ ДЕН В ЖИВОТА МИ
Ако беше прочел официалното съобщение за днешната актуализация, може би нямаше да водим този "разговор". Между "би трябвало" и "ще се проведе" има малка разлика. Нека спрем до тук и просто да изчакаме актуализацията.
Коментари
Проблемът с обирането на продукцията се разследва и всички се надяваме той да бъде отстранен в най-скоро време. Ясно е, че рефреш на страницата и изтриване на кеша, при това доста често, не е нещо, което да забавлява.
Що се отнася до въпроса на Мартин, то това не е бъг, предвидено е да работи по този начин. За да изпълниш задачата, е необходимо да надградиш 3 нормални пчелина до ниво 5, тематичните сгради не се вземат под внимание.
Поздрави и много замръзнали усмивки от леко заснежен Хамбург
Очевидно нещо не ми се получава с 3 захарни долара да вдигна ниво на сграда...
форума постоянно ме изхвърля , не мога да напиша нищо
за проблемите с форума, вече са уведомени съответните хора и се работи по отстраняването на бъговете. А относно Ландшафтния архитект - @Winnie the Pooh (BG1), благодаря за сигнализирането, сега ще предам на колегите.
Поздрави,
Virginy
от 15 минути е така и не само при мен. Писаха ми още няколко играча в скайп
Влезнах. Прекъсването беше за около 15-20 минути, ама е много неприятно. Мисията замина
Екипът е информиран за този бъг. Би трябвало утре да има хотфикс, който да го отстрани.
Актуализацията ще се проведе днес. Не знам защо очаквате проблемът да е решен преди това.
Нека спрем до тук и просто да изчакаме актуализацията.