Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Да се печелят ли точки опит от мисиите?

preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
Здравейте!
Имам предложение за мисиите: Към точките репутация и сертификатите да се добавят и ТОЧКИ ОПИТ, за да се увеличи интереса към мисиите и да се увеличи броя на играещите в тях!

Моля всеки, който има отношение по въпроса да каже дали подкрепя предложението или не!
Post edited by preslav94 (BG1) on
«1

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 26.12.2014
    Подкрепям. С две ръце и с два крака.
    Чудесна идея!
    Към настоящия момент пускам мисии по- скоро по навик. Активизирам се само когато мисията съвпада с проекта в село. Нямам нужда от сертификати, не се боря за репутация, но ако имаше ТО, щях да играя, при това доста.
  • XIPERION (BG1)XIPERION (BG1) Публикации: 78
    редактирано 26.12.2014
    Иве, в скайпа ти посочих защо съм против предложението на преслав. Искрено се надявам това да не бъде одобрено. Няма смисъл да посочваш аргумента ми тук, немците са достатъчно добри и сами да измислят начини да взимат златцето ни и без да им помагаме. :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 26.12.2014
    Ееее, надявах се на хубава публична дискусия... ;) В споровете се ражда истината. Донякъде съм съгласна с теб, но винаги има и друга гледна точка.
  • svetliopatrona (BG1)svetliopatrona (BG1) Публикации: 1
    редактирано 26.12.2014
    Идеята е добра и аз мисля че много повече хора ще играят мисии за да си помагат за вдигането на нивата си.Както си беше преди време.
  • DjisaDjisa Публикации: 1
    редактирано 26.12.2014
    Дааа за публичната дискусия! Какви са тия скрити покрити причини, споделете! И ДА за точките опит, Преславе. Иначе и други награди биха ми се понравили. Хубаво е, че мисиите са кратки, лошо че са ограничени само до 4 и не, не искам да си избира всеки какво да играе. А и още нещо искам да играя в пълна мисия, в състезанието е тръпката, какви са тия мисии сам или от двама! Да не забравя и Честито Рождество Христово на празнуващите :)
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 27.12.2014
    Здравейте!

    Позволих си да направя нова тема за това предложение, а същото така и да добавя анкета към него за да се види по лесно резултата.

    Весели празници!
  • Gold_terorGold_teror Публикации: 118
    редактирано 27.12.2014
    Аз съм ЗА. От конюшнята не се печелят точки опит, също така и от острова, независимо от солидните инвестиции там. А критерия за добър играч е точките опит в класацията.
  • Вивиан5Вивиан5 Публикации: 271
    редактирано 27.12.2014
    Много ще ми е интересно да чуя причината защо да НЕ се печелят точки...
  • WoOnDo (BG1)WoOnDo (BG1) BG1 Публикации: 194
    редактирано 27.12.2014
    И на мен... Четиримата човека, които са отговорили с "не" да се обадят малко. :rolleyes:
  • dogi137dogi137 Публикации: 568
    редактирано 27.12.2014
    Подкрепям инициативата за наличието на ТО в мисиите! Стана ми интерсено и също съм готов да чуя доводите "ПРОТИВ"!:)
  • blitzcrieg (BG1)blitzcrieg (BG1) Публикации: 42
    редактирано 27.12.2014
    Само да добавя нещо, не е зле също така да се оправи явлението " Сам в мисия ". Играта пуска определени играчи сами, дори да има едновременно стартирали съпоставими на тях играчи по опит и репутация. Това нито е честно нито е нормално. Да отбележа, че тяхното желание не е да се паднат в една група с по слаби играчи и да ги отупат. Нека бъдат пускани заедно. Мисля че ГГС няма да загуби ако в една гонка се съберат повече играчи от топ нивата, а и те няма да се оплачат.
  • пиги1022пиги1022 Публикации: 2,736
    редактирано 27.12.2014
    Напълно подкрепям предложението - ЗА печеленето на ТО от мисии.
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 27.12.2014
    Аз както винаги, съм против Естествено.Искаме това искаме онова,поддръжката да не ви е за забавление,Кой ще пише софтуера,хората се счупиха да рисуват новата ферма,вие точки в искате,купувате си златце и точките сами ще дойдат.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 27.12.2014
    Подкрепям предложението ЗА ТО това ще донесе повече стимул за мисиите.
  • КМЕТИЦА (BG1)КМЕТИЦА (BG1) Публикации: 471
    редактирано 27.12.2014
    Стимул да,ама пари ще донесе ли НЕ,така че няма да стане,комерсиална е играта,ако искате нещо да се промени трябва да го погледнете от друг ъгъл,Как играта да донесе повече приходи?Твърдо Против.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 27.12.2014
    Не си съвсем права, понеже ако някои желаят голямо количество точки опит ще прибегнат до злато, така че и пари ще донесе на поддръжката!
  • XIPERION (BG1)XIPERION (BG1) Публикации: 78
    редактирано 27.12.2014
    preslav94 написа: »
    Не си съвсем права, понеже ако някои желаят голямо количество точки опит ще прибегнат до злато, така че и пари ще донесе на поддръжката!

    Именно. До сега от мисиите понеже не се печели опит, хората играещи с големи количества злато почти не се занимават с тях. Това дава шанс на тези, които играят с малко или никакво злато, както и на играчите с по-ниски нива да могат да печелят нужните им сертификати. При една промяна и добавяне на ТО в мисиите, "златарите" вместо да превъртат мелница и воденица или или други съоръжения за преработка ще се насочат и към печелене на мисиите, което ще доведе до отлив на много играчи, които играят без злато или са по-ниски нива само в рамките на няколко седмици. Ако целта е накрая да останат около 100 човека в мисиите, които да си мерят само златните резерви или да играят сами ( понеже няма да има с кой да мерят сили ), то това е начина. За другите минуси на предложението няма да споменавам. Ggs и без помощ от нас успяват да доят доста злато, нямат нужда от допълнителни идеи и от нас самите.

    П.С. Това е мнението ми, ако мисиите останат в този си вид и се прикачи ТО към сертификатите и репутацията. При една евентуална промяна на самите мисии и начина им на провеждане или разнообразяването им ( или връщане в стария им вид ), вече нещата ще са малко по-различни.
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 27.12.2014
    XIPERION написа: »
    Именно. До сега от мисиите понеже не се печели опит, хората играещи с големи количества злато почти не се занимават с тях. Това дава шанс на тези, които играят с малко или никакво злато, както и на играчите с по-ниски нива да могат да печелят нужните им сертификати. При една промяна и добавяне на ТО в мисиите, "златарите" вместо да превъртат мелница и воденица или или други съоръжения за преработка ще се насочат и към печелене на мисиите, което ще доведе до отлив на много играчи, които играят без злато или са по-ниски нива само в рамките на няколко седмици. Ако целта е накрая да останат около 100 човека в мисиите, които да си мерят само златните резерви или да играят сами ( понеже няма да има с кой да мерят сили ), то това е начина. За другите минуси на предложението няма да споменавам. Ggs и без помощ от нас успяват да доят доста злато, нямат нужда от допълнителни идеи и от нас самите.

    Не мисля, ако от мисия дава по 10 или 20 ТО,
    една ли златарите ще седнат да цъкат за едни 20 ТО или по-малко..
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 27.12.2014
    Никой не те кара да играеш с злато. Дори и последните да завършат с малко количество пак ще получават точки опит, който за тях е нужен.
    Аз не горя от желанието ако играя мисия да завършвам винаги първи, и последен да съм, това не ми пречи, понеже знам че ще получа нещо в замяна на труда ми!
    Ако това ти е проблема, по-добре не играй мисии, че току виж някой те мине!
  • XIPERION (BG1)XIPERION (BG1) Публикации: 78
    редактирано 27.12.2014
    preslav94 написа: »
    Никой не те кара да играеш с злато. Дори и последните да завършат с малко количество пак ще получават точки опит, който за тях е нужен.
    Аз не горя от желанието ако играя мисия да завършвам винаги първи, и последен да съм, това не ми пречи, понеже знам че ще получа нещо в замяна на труда ми!
    Ако това ти е проблема, по-добре не играй мисии, че току виж някой те мине!

    Не ме бърка и да съм последен - стига де се играе без форсиране и злато. А само на база производствени сгради и развитието на фермите. :) Така, че това дали ще съм по-напред или назад в мисия не е толкова важно за мен. Въпроса е, че в този си вид мисиите са от малкото места на които златото почти не се използва, освен по време на събитието със шатрата. В този ред на мисли бих се радвал това да си остане така.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 27.12.2014
    Ще се включа отново в подкрепа на Ани и Преслав. Не става въпрос за големи количества ТО, а за нещо малко, по- скоро като стимул за игра, за малките нива.
    Аз лично пускам мисиите по навик. И рядко ги играя. Но дори и за мен ТО са си стимул и точно както се старая да товаря кораба заради тях, по същия начин ще се включвам и в мисиите.
    Ще злоупотребя и ще цитирам част от разговор, проведен по темата. Знам, че авторът на тези думи няма да има нищо против. "такива играчи като тебе, които вече нямат нужда от сертификати за какво им е да играят вече? Имаш запас от сертификати от петцифрена сума и желанието се губи". Ето в тези думи се крие истината според мен.
  • violeta 2181 (BG1)violeta 2181 (BG1) Публикации: 60
    редактирано 27.12.2014
    Тези, които играят със злато го правят на всяко едно ниво в играта и останалите чувстват нелоялната им конкуренция постоянно. Друг е въпросът кой се дразни от това - аз лично гледам да не се прочувствам много. След като си купуват ТО по всякакъв друг начин защо да се ядосвам че ще го правят и по този. Важно е, че ще имам аз възможност да спечеля. Не виждам защо трябва да има толкова различни класации в играта. Не е ли по-добре да е само една - по ТО и толкова. Просто и ясно! Аз съм за ТО в мисиите!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 07.02.2015
    А тази хубава темичка защо остана пренебрегната?
    Никой ли няма какво да каже по въпроса?
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 07.02.2015
    Не сме! :)

    А моето мнение по темата си остава непроменено- да се върнат ТО както преди беше, защото в момента в мисии(при отсъствието на състезанието) е почти непосилно да се паднеш в пълна група и всички да се занимават да берат нивите или оборите!
  • милена61 (BG1)милена61 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 07.02.2015
    Да се върнат и ТО в мисиите и долари дето се печелиха и старите мисии където можеше да се избира и да има и 23 часовите и другите 5 часови
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    редактирано 07.02.2015
    Да се печелят и ТО и долари но да бъдат върнати старите мисии където можеше да се избира и 23 часовите много ги играехме и 5 часови
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 07.02.2015
    Знаеш ли, старите мисии не ги играех. Тези са по- забавни точно защото не знаеш какво ще ти се падне. Но ще е хубаво да можем да отказваме мисия, а не да чакаме половин час за следваща. И малко разнообразие ще е добре дошло. :)
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 07.02.2015
    Ivakriva3 написа: »
    Знаеш ли, старите мисии не ги играех. Тези са по- забавни точно защото не знаеш какво ще ти се падне. Но ще е хубаво да можем да отказваме мисия, а не да чакаме половин час за следваща. И малко разнообразие ще е добре дошло. :)

    Значи хем искаш да ти се падне неочаквана мисия, хем искаш да можеш да я отказваш докато ти се падне това което искаш? Убягва ми логиката. А старите мисии дори не ги помня защото бяха толкова досадни че в месеца пусках една и дори не я играех...
    А как така разнообразие? Няма мисия с ябълки например точно защото всяка мисия е 30 минути, а ябълките 3 часа. Целта е да можеш да участваш дори с малко. :confused:
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 07.02.2015
    Mr. KiNg написа: »
    Значи хем искаш да ти се падне неочаквана мисия, хем искаш да можеш да я отказваш докато ти се падне това което искаш? Убягва ми логиката. А старите мисии дори не ги помня защото бяха толкова досадни че в месеца пусках една и дори не я играех...
    А как така разнообразие? Няма мисия с ябълки например точно защото всяка мисия е 30 минути, а ябълките 3 часа. Целта е да можеш да участваш дори с малко. :confused:

    Ахахахах! Нали знаеш, че моята логика не подлежи на обяснение. ;)
    Логиката на женската логика е, че няма нищо логично в това, което искаме.
    И все пак хубаво ще е да има разнообразие.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    редактирано 07.02.2015
    Защо измествате въпроса по който се дискутира?!?

    Тази тема е "Да се печелят ли ТО от мисиите?"

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл