Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Мнооого бавна игра след последния хотфикс (04.09.2015)

Здравейте, не знам дали проблема е само при мен, но след последния ъпдейт/хотфикс играта стана доста бавна. Има няма през час рестартирам, но ефекта не е особено голям.
Да кажа, че интернета ми е доста добър, както и компютъра - демек проблема не е в тях :wink: 

Коментари

  • koleva (BG1)koleva (BG1) Публикации: 10
    Здравейте, не знам дали проблема е само при мен, но след последния ъпдейт/хотфикс играта стана доста бавна. Има няма през час рестартирам, но ефекта не е особено голям.
    Да кажа, че интернета ми е доста добър, както и компютъра - демек проблема не е в тях :wink: 

    Не е само при теб проблема. Аз също се изнервям докато събера всичко. Супер бавна е станала, независимо от браузъра, на който се играе и независимо от интернета и компютъра :(
  • tanya77 (BG1)tanya77 (BG1) Публикации: 2
    Здравеите .................със всяко ниво играта ми е все по бавна и забива .....моля помогнете ....как може да се оправи????
  • malinov (BG1)malinov (BG1) BG1 Публикации: 43

    За да не отварям нова тема, ще драсна тук.

    Какво точно оправиха с хота? Забиването на играта, липсата на скролване, чуденето на колелото да се врътне или да почине? За тежестта на играта колегите са писали, няма да се повтарям.

  • papion (BG1)papion (BG1) BG1 Публикации: 18
    Здравейте,днес влезнах в играта и просто е мъка,едвам едвам се движи.Невъзможно е да се играе.Какво става с тази подръжка,вместо да облекчават играта,те все повече я правят невъзможна за игра.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте 4 ма мои приятели имат проблем не им зарежда играта стои зелен екран и до там какво да правят и една друга приятелка и забива като обира страшно е бавно и при мене забива .
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Да пробват всичко стандартно-чистене на кеш, рестарт и други каквито се сетите.В 99% от случаите помага.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл