Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

предложение

Защо не пуснете в продажба свободно било то и със злато-  тропическия свинарник, новите магарета и новите патки ,какви бяха там северно сияние и бля-бля...?
А ни карате да играем временно за цял месец някаква 4 ферма за да си спечелим такова чудо . 
и без това супер малко хора е играят ,така че помислете върху предложението:)
но.....надали ще стане:)

Коментари

  • slynce (BG1)slynce (BG1) Публикации: 7
    Здравейте ,
    Защо не можем или да продадем украшенията които сме купили за основната ферма и не ги ползваме вече защото носят малко точки на щастие и нямаме място за тях или да ги поставяме в другите си ферми ?Така те стоят в склада ,а ние купуваме нови за другите си обекти .
    поздрави
    slynce
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Украшенията се наричат декорации. Не може да ги продадеш, но може да ги разрушиш, когато дойде ландшафт архитекта и ще надградиш  други декорации. Местенето в други ферми е предлагано многократно, но .........и досега не е осъществено.
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Предлагам да се направи КП с 1-ва награда Кооперативна бананова градина. Защото сега се печелят ябълкови градини и се хвърлят.  И тук идва най-интересната част от предложението ми. Да се пуснат едновременно и двете КП. Така тези които нямат ябълка ще могат  да си я спечелят, а тези които нямат бананова градина  ще играят за златния банан  :)
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    kokos4e (BG1) каза:
    Предлагам да се направи КП с 1-ва награда Кооперативна бананова градина. Защото сега се печелят ябълкови градини и се хвърлят.  И тук идва най-интересната част от предложението ми. Да се пуснат едновременно и двете КП. Така тези които нямат ябълка ще могат  да си я спечелят, а тези които нямат бананова градина  ще играят за златния банан  :)
    За какво им е да измислят нов вид овошки? 
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Защото сега си е чисто КК - Кооперативно Колекциониране!
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Аз съм за нови овощни градини и получаване като награда на такива и не само овощни.Може зеленчукови също така.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Аз съм ЗА банана. :D:D:D
  • vasil5 (BG1)vasil5 (BG1) Публикации: 3
    irko80 (BG1) каза:
    Защо не пуснете в продажба свободно било то и със злато-  тропическия свинарник, новите магарета и новите патки ,какви бяха там северно сияние и бля-бля...?
    А ни карате да играем временно за цял месец някаква 4 ферма за да си спечелим такова чудо . 
    и без това супер малко хора е играят ,така че помислете върху предложението:)
    но.....надали ще стане:)

    Аз това изобщо не го играя опитах да играя сладката ферма това со е набутване с долари
  • jenito (BG1)jenito (BG1) BG1 Публикации: 20
    редактирано 25.03.2016
    Предлагам в играта да има трактор, който да повишава продуктите от магазина във фермата за цветя, както е за пекарната.
    Не може ли да пуснете и други градини, например боровинки. И други обори, например за овце, както има във временните ферми.



    Постовете са обединени и редактирани от Virginy: Моля, пиши на кирилица!
    Post edited by Virginy (BG1) on
  • cveti321 (BG1)cveti321 (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте искам да предложа идея ,с която може да има много доволни...Ще може ли да има хотел за гости,които ние да си постройм и там да си даваме на клиентите продуктите дето произвеждаме ( елексири,кошниците с цветя,сладкишите ) Благодаря предварителни и бих се радвала да се получи искането ми !
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Пазара върши същата работа, защо да правят и "хотел за гости"!?!?!?!?!?
  • alfi_eli (BG1)alfi_eli (BG1) Публикации: 4
    Предлагам да се въведе лимит за играчите които си сменят отборите
    примерно от 3 до 5 пъти за година:)
  • nombarlan67 (BG1)nombarlan67 (BG1) Публикации: 15
    защо няма ограничение на златото.неможе със един свинарник да изкарва 11 хиляди прасета.ще си загубите играчите или искате да ви кажа друг пример.иви3 за 6 минути искара над
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Браво на баба Иви, па била тя и 3 :) Моите два свинарника дават повече от 4 обикновени, та играй острови, че да имаш и ти. Как ще ограничат златото!?!?!?!? Няма без заплати да ходят хората, ти без пари ли работиш? Защо не си ме нарекъл отново боклук или ........ти си знаеш? 
    Не се тревожи за играчите им, те са си направили сметката.  ;)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    кога ще направите така че да заменим ливадата (която е 3 декара )и градината(която е 4 декара )с нещо по малко и компактно(например нещо като плодовито поле )
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    За Ливадата има направено, но то е от Приветствения център- демек никой няма да я вземе, освен ако не си развие поне 10 по-малки ферми, като приятелски.
    А за Градината в гурмето- няма да е лошо, само че има доста хора без нея, или само с 1-2. Там преобладават Паткарници.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    знам бате ама след като може за основната защо не и за другите пък кой иска да ги ползва и който иска само патки така да е
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    лично на мен ми липсва мандрата а в една истинска ферма се произвеждат сирене ,кашкавал ,кисело мляко и извара та няма да е лошо да пуснат една за основната :)
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Подкрепям те въпреки че сигурно ще си остане нечуто от ГГС.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще предам предложението, разбира се. Но дали и кога ще се реализира, не мога да кажа. :)
  • nelimark (BG1)nelimark (BG1) BG1 Публикации: 24
    А да не говорим, че ферма без домати, краставици и чушки не е никаква ферма...така и работниците във фермата ще могат да си направят свежа салата , че то иначе само кочани и зеле...
  • Ивайло7 (BG1)Ивайло7 (BG1) Публикации: 87
    Ами в Германия се опитай да си напарвиш шопска салата и ще видиш защо няма - доматите са дървени и ужасни, краставиците меки и спаружени, сиренето поне е по-хубаво ( но бяло саламурено сирене няма ), а пък айрянът е мисия невъзможни. Все пак разработчиците са местни, а там салатите са различни.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Това за домати и краставици съм го предлагал и аз но явно има причина да не го въвеждат въпреки че получи подкрепа.Поне да пращат в обобщен вид защо не се въвежда това или онова предложение на форумните модератори.Така поне ще знаем горе долу какво не е наред в предложението.
  • tedi_4 (BG1)tedi_4 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Здравейте.Аз предлагам когато има събитие със задача за събиране и/или производство на някаква храна да се зачита работата на лабораторията.Второто ми предложение е да се добави още една възможност,когато хамбара е пълен вместо да имаме само опцията продажба да се добави  и нещо като възможност за даряване(нещо като Сиропиталището),защото когато има готова продукция,а няма място за нея и нямаш нужда от пари защо да не я дариш,и съответно да има някаква символична награда.Това са моите предложения за сега.Ако някой вече ги е предложил извинявам се.Ако някой има мнение с удоволствие ще го обсъдим:))))
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
     Международен шампионат с награди за чудо и приказ. :D


  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    Аз бих предложила да се махат събитията,които сме приключили.В момента,в който сме ги приключили.Имам предвид евенти,понякога се минават на третия,четвъртия ден,а те си стърчат докато свърши събитието.В момента знамето за 4-тия рожден ден на играта...ще си стои още 10 дни,а го минах отдавна.Играта е доста тежка,много хора се оплакват,включително и аз.Тези неща са излишни мисля.Могат да ги махат след изпълнението им ,а не да утежняват играта.Достатъчно човеци има,колела,банки,добър-лош и т.н и т.н ....

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл