Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Вашите идеи, предложения и въпроси

CleoCleo Публикации: 629
Здравейте,

Очакваме вашите коментари в тази тема.



Поздрави,
Post edited by Cleo on
«138

Коментари

  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 28.05.2014
    Това е чудесно, че се работи по нашите предложения и някой ще бъдат осъществени.Мен ме вълнува стария и много дразнещ проблем с шрифта.Кога най после ще го видим оправен?
  • zaikovcizaikovci Публикации: 104
    редактирано 28.05.2014
    Добър ден на всички.От скоро играя една друга игра на тази фирма, и ми направи впечатление,че там има една много хубава екстра.Става въпрос за империята където можеш да си скриеш сградите и да видиш коя постройка колко заема, и да си ги наредиш както трябва без излишни пропуски.След което пак да си ги покажеш сградите.Мен лично много ми харесва тази функция.Искам да попитам дали това е възможно да се направи при другият или от някой от ъпдейтите и тук.Така ще спестим време нерви и пространство във фермите си.
    Относно темара радвам се,че все пак се взима нещо под внимание :)

    Поздрави !
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 28.05.2014
    В: Групирането на играчите в мисии понякога изправя един срещу друг играч с високо ниво срещу играч с доста по-ниско ниво.
    О: Това може да се случи в много редки случаи, но все пак ще проверим дали всичко работи нормално.

    Значи следващият път, когато ме пусне да играя с Минка, Каролина59 или дОги ще е много рядък случай... :rolleyes:
    Но ще се подготвя със снимков материал на всички възможни класации, за да видим по кой критерий съм достойна да им дишам прахта. :o
    Това поне за мен е болна тема, защото шансът да победиш такъв играч е нулев, а всеки се бори за прословутите сертификати...

    Подкрепям и майка Зайка :p - хубаво ще е да можем да си прибираме и сградите в склада, а не само декорациите. Освен това, за мен е необяснимо защо има лимит на сградите. Хубаво би било всеки сам да прецени колко мелници може да си сложи. Примерно.
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 28.05.2014
    Ivakriva3 написа: »
    Това поне за мен е болна тема, защото шансът да победиш такъв играч е нулев, а всеки се бори за прословутите сертификати...

    Много моля, побеждавала си ме!:p
  • Линали 99Линали 99 Публикации: 1
    редактирано 28.05.2014
    Защо не въведат да може да се копува злато с фермерски пари примерно 50/100 000 за 10 злато
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    редактирано 28.05.2014
    Здравейте,

    Надяваме се тази тема да бъде полезна. Ще се радваме да споделяте с нас всичките си идеи и предложения :)
    Трябва да знаете, че в Официалното съобщение ще намерят място само предложенията, които вече са разгледани от екипа и е взето решение дали ще могат да се осъществят или не. Тези, за които нямаме обратна връзка, няма да бъдат описвани в темата. Ако не виждате предложението си там, това означава, че все още нямаме информация за него.
  • krassimir (BG1)krassimir (BG1) Публикации: 25
    редактирано 28.05.2014
    здравеите и от мен. във форума имаше питане относно набиране на играчи за СИ.а именно да има отличителен знак на играчи които са в група,тези които си търсят и такива, които неискат да са в група.
    но не видях да има отговор,че се работи по въпроса .КАКТО И ВЪПРОСА ГО НЯМА ПОСТАВЕН В ТЕМАТА
    БЛАГОДАРЯ
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 28.05.2014
    dogi1372 написа: »
    Много моля, побеждавала си ме!:p

    `Щот` кавалерски ми пусна аванта. :o Признай си!

    Пък и тук става въпрос за нещо друго. Например ти си на светлинни години пред мен- и по активност в мисиите, и по точки опит, и по точки репутация, а и по брой сертификати подозирам.
    Та това, което все питам и отговор нямам е- Какъв е критерия, по който се групират играчите???
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 28.05.2014
    Ivakriva3 написа: »
    `Щот` кавалерски ми пусна аванта. :o Признай си!

    Да не забравяме, че играем и с дами!:)
  • CleoCleo Публикации: 629
    редактирано 28.05.2014
    krassimir написа: »
    здравеите и от мен. във форума имаше питане относно набиране на играчи за СИ.а именно да има отличителен знак на играчи които са в група,тези които си търсят и такива, които неискат да са в група.
    но не видях да има отговор,че се работи по въпроса .КАКТО И ВЪПРОСА ГО НЯМА ПОСТАВЕН В ТЕМАТА
    БЛАГОДАРЯ

    Моля да прегледаш коментарите по темата. Не всички предложения и въпроси са включени, има и разяснение защо това е така.

    Поздрави,
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 28.05.2014
    Линали 99 написа: »
    Защо не въведат да може да се копува злато с фермерски пари примерно 50/100 000 за 10 злато

    Няма толкова луди да хвърлят кокошката със златните яйца... кой ще им превежда заплатите тогава.
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 28.05.2014
    ........................
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 28.05.2014
    Хубаво е да има свободен чат с играч по желание- не лични съобщения, а чат.
    И когато играем в мисия и искам да погледна нечия ферма, да мога да го направя от списъка, а не да влизам в класацията, да пиша ника на играча и от там. Ако не може, поне да мога да копирам името, а не да се старая да го помня или да си го пиша на листче.
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 28.05.2014
    ..............................
  • ани777 (BG1)ани777 (BG1) BG1 Публикации: 542
    редактирано 28.05.2014
    1. Да могат да се местят декорации из фермите, ако не винаги, тогава на определено време
    2. Биг Фарм в Гугле Плей
    3. Въобще да не се случва това по високо ниво на играч да се падне в мисия с по нисък
    4. Да могат да си избираме сами мисиите, не играта да ми ги определя
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 28.05.2014
    1. Теренът да може да се заменя с нещо различно от това каменисто кафяво, прилича малко на пустиня.
    2. Нова декорация която да може да си вдига нивото и съответно визията и точките щастие.
    3. Пазар в който да можем да купуваме и продаваме декорации.
    4. Екранът за строеж да се появява само когато има пуснат такъв.
    5. Промяна на времетраенето на работата на воденицата, прекалено е завишено.
    6. Бих споменал и смяната на деня и нощта, но ще получа куп причини по които не може да стане.
    7. Четвърта ферма :)
  • veesskoo (BG1)veesskoo (BG1) Публикации: 265
    редактирано 28.05.2014
    ........................
  • МърцулинкаМърцулинка Публикации: 49
    редактирано 29.05.2014
    Аз пък предлагам следното:
    Да може всеки един от нас да помага на колегите си в СИ,като например-да нахрани 1 път прасенцето ми,или кравата,или кокошкатата,или да ми обере 1 нива,и да получава малък бонус-например 10 долара.Може и по 1 брой артикул на случаен принцип.Така ще си помагаме взаимно.
    И още нещо,нека да има по-голям избор за тези мисии-ябълки,зеле,череши,прасета.Да не са само китки,яйца ,тор и царевица.
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 29.05.2014
    Аз пък имам друго предложение групови мисии,уточнявам :няколко СИ в мисия както сега има индивидуални,но да участва цялото СИ срещу други СИ и да им се отчита на всички играчи продукцията и наградите да отиват в хазната примерно предмети, долари,за злато едва ли ще се навият,но като се замислим колко ще се похарчи и ще е много забавно. :)
    Моля екипа най-накрая да обърне внимание на този шрифт !
    Не знам какво им пречи да има бутан да излезеш от мисия,нас ни бърка понеже примерно не ми се чака 30мин до следващата,ако е възможно да размислят. :)
  • dogi137 (BG1)dogi137 (BG1) BG1 Публикации: 1,120
    редактирано 29.05.2014
    Magi85 написа: »
    Аз пък имам друго предложение групови мисии,уточнявам :няколко СИ в мисия както сега има индивидуални,но да участва цялото СИ срещу други СИ и да им се отчита на всички играчи продукцията и наградите да отиват в хазната примерно предмети, долари,за злато едва ли ще се навият,но като се замислим колко ще се похарчи и ще е много забавно. :)
    :)

    За това съм с две ръце! Фермерско състезание!:)
  • Altaviat (BG1)Altaviat (BG1) Публикации: 95
    редактирано 30.05.2014
    Здравейте :)

    Едно предложение до разработчиците, което мисля че ще спести доста ровене и въпроси на играчите, стига да бъде осъществено.

    Да се извежда пълен лог на всички действия на играча, който да е достъпен от менюто. Ще спести много въпроси от рода "А къде ми е...", "Получих ли, не получих ли..." и подобни, и в същото време ще е още едно доказателство, че е предприел или не дадено действие.

    Знам, че може да бъде осъществено - информацията вече я има на сървърите, просто трябва да се визуализира за всеки играч.

    Поздрави и хубав ден!
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 30.05.2014
    Купувайки си преди малко глухарчета, се замислих. След като Гурмето стана клонинг на основната ферма, не е ли време да си сложим по един разсадник и там? И защо не се помисли за супер премиум храна за добитъка в Гурмето?
    И, ставайки досадна, пак ще питам: Кога най- сетне ще ни оправят шрифта???
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 30.05.2014
    Ivakriva3 написа: »
    Купувайки си преди малко глухарчета, се замислих. След като Гурмето стана клонинг на основната ферма, не е ли време да си сложим по един разсадник и там? И защо не се помисли за супер премиум храна за добитъка в Гурмето?
    И, ставайки досадна, пак ще питам: Кога най- сетне ще ни оправят шрифта???

    Много добро предложение, но ще ни заема място. Може поне в разсадника в основната ферма да включат и семена за гурмето, а вода да се събира и от двете ферми.
    Ако е възможно да се промени гимнастиката която правим за да видим фермите на опонентите в мисиите.
    Също и гимнастиката с поливането на кооперативното дърво. Много е тегаво и досадно да обикаляш 50-100 ферми.
  • Stefany6 (BG1)Stefany6 (BG1) BG1 Публикации: 172
    редактирано 30.05.2014
    Това за дървото е най-добрата идея давана досега.Наистина е голямо обикаляне.И такъв трафик се трупа,че обезателно чистя кеш после.Ще е много хубаво ако се полива направо от менюто на дървото.
    Там излизат лейките на неполятите.Чукаш на лейката и готово полят.Нещо такова ако може да се измисли ще е супер.
  • zaikovcizaikovci Публикации: 104
    редактирано 31.05.2014
    Altaviat Тази идея много ми харесва както и другите. С две ръце съм за всичко.Ива само да кажа,че сградите не ги прибираш никъде просто натискаш бутон и те се покзват като квадрати и после натискайки пак се появавят на ново.Много хубава екстра :)
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    редактирано 31.05.2014
    zaikovci написа: »
    Ива само да кажа,че сградите не ги прибираш никъде просто натискаш бутон и те се покзват като квадрати и после натискайки пак се появавят на ново.Много хубава екстра :)

    Всякак съм съгласна, стига да помага при подреждането. Че сега...
  • zaikovcizaikovci Публикации: 104
    редактирано 31.05.2014
    Ето на всички който се чудят какво става когато се използва тази екстра,Ви прилагам снимка за да видите разликата.

    Вижте изображението от тук

    Поздрави !
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    редактирано 31.05.2014
    zaikovci написа: »
    Ето на всички който се чудят какво става когато се използва тази екстра,Ви прилагам снимка за да видите разликата.

    Вижте изображението от тук

    Поздрави !
    Това ще е супер ако стане.Сега и аз да предложа нещо-да се увеличат парцелите във фермите.Вместо по 25 парцела да станат по 30 например.
  • Mr. KiNg (BG1)Mr. KiNg (BG1) Публикации: 869
    редактирано 31.05.2014
    VASI.VAS написа: »
    Това ще е супер ако стане.Сега и аз да предложа нещо-да се увеличат парцелите във фермите.Вместо по 25 парцела да станат по 30 например.

    И да ги увеличат (което ме съмнява) 30 не могат да станат. Фермата е квадратна и ако добавят само от единия край ще и се промени формата, значи трябва да са 35. МНоого съмнително.
  • vancheto1 ()vancheto1 () Публикации: 324
    редактирано 31.05.2014
    Moeто предложение е за артикулите.След като гурмето и основната са свързани заедно защо да не падат артикули и от нивите, воденицата и т.н.на гурме фермата?Смятам, че това е напълно възможно и лесно изпълнимо.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл