Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Duyuru: Oktoberfest Ödül Sorunu

sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
15.10.2019 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
Öncelikle arkadaşlar ben oyun yöneticisi ya da moderatör değilim, hiç bir sorunuza cevap veremem, bildiğim kadarı ile yardımcı olurum.   Admin ile yazışmamda bana çevirip başlık açıver dedi o kadar.
Kısaca diyor ki arkadaşlık çayırı isteyip görünüm ödülü alanlar ticket atacak.

Merhaba çiftçiler,
Oktoberfest etkinliğinin sonunda seçilebilir ödülün bir "Dostluk çayırı" veya sizin seçtiğiniz bir şey yerine bir görünüm öğesi verdiğini bildirdik.
Bu konu için özür dileriz ve biz sizin için detayları kesinleştirirken gösterdiğiniz sabır için çok teşekkür ederiz.

Maalesef, eklenen öğeyi otomatik olarak doğru ödülle değiştiremiyoruz. Bu nedenle, sizden destek ekibimizle iletişim kurmanızı rica ediyoruz. Destek ekibimiz her durumu araştıracak ve buna göre doğru bir ödül ekleyecektir.

Bize bir bilet gönderirken, lütfen aşağıdaki talimatları izleyin ve gerekli bilgileri ekleyin.
1. SUBJECT açılır listesinden "oyun içi kayıp" seçeneğini seçin.
2. "Oktoberfest" i yazınız ve "Ödül edilen eşyaların tam miktarını, adlarını / yerlerini ve sıralamasını listele" ilk sorusu altında hangi ödül öğesinin hala eksik olduğunu söyleyiniz.

İşte örnek bir bilet:

Not: Yukarıdaki bilgileri eklemiyorsanız, lütfen destek ekibimizden gelen bir yanıtın daha fazla zaman alabileceğini unutmayın.
Teşekkürler ve mutlu hasatlar!

Yazının çoğu google translate ile çevrilmiştir hatalı olan yerler tarafımdan düzeltilmiştir. siz ticket atarken türkçe yazmayacaksınzı her şeyi ingilizce yazacaksınız.
Post edited by sdstc (TR1) on

Yorumlar

• sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    ticket yazmak isteyenler türkçe olarak buray a yazabilir ben çevirmede yardımcı olurum
  • sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    ticket attım ve ödül geldi.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak