Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Oyun ile ilgili sorular

Hile programlari ve ücretsiz altin vaadleri hakkinda bilmeniz gerekenler:

2»

Yorumlar

• ameliameli Gönderiler: 2
    14.03.2015 düzenlendi
    slm aysenur bende nisa
  • seyma 307seyma 307 Gönderiler: 1
    16.04.2015 düzenlendi
    bence kendının bahçesı olması ıcın hıle vb seyler olmaması lazım bence oyun cok guzel bayıldımmm bı oyunum vardı onuda bıraktım
  • mihriban34mihriban34 Gönderiler: 3
    16.04.2015 düzenlendi
    nasıl çiflik var sende:o
    16.04.2015 düzenlendi
    ney anlamadın
    16.04.2015 düzenlendi
    selam canım nasılsın
  • dogubatıdogubatı Gönderiler: 1
    17.04.2015 düzenlendi
    sukranb yazdı: »
    Merhaba arkadaşlar,

Forumda zaman zaman hile soran mesajlar görüyorum. Hile programları (cheat engines) ve ücretsiz altın hileleri hakkında bilmeniz gerekenleri hatırlatmakta fayda var diye düşündüm:

* Bu programlar sunucularda olanı değiştiremezler. Programın yaptığı, sizin kullandığınız browserda sadece sayıları değiştirmektir. Siz altınınızın artmış olduğunu görebilirsiniz ama kullanmaya çalıştığınızda kullanamazsınız, yeterli altın/para yok yanıtı alırsınız, çünkü sadece sizin sisteminize yüklenen bu programın aldatmaca rakamlarını görürsünüz. Programın size vaadettiği altın, xp ya da para asla varolmamıştır.

* Bu programların tek istediği sizin hesap bilgilerinize ulaşmaktır. Hiç bir hile programı siz hesabınıza girmeden geçerli olmayacağına göre siz hesabınıza girer girmez giriş bilgilerinizi ele geçirir. Artık bu bilgiler 3. şahıslar tarafından istenildiği şekilde kullanılabilir. Ve bu en zararsız durum, en zararlısı ise;

*Bu programların trojan olmasıdır. Trojanlar (tarihteki ünlü tahta atlar) kabaca virüslerdir adı gibi hareket ederler antivirüs programlarıyla engellenebilseler de en küçük bir açıkta tüm bilgisayarınızı birkaç altın hayaliyle risk altına atmanız demektir.

*Her türlü hile programının kullanımı yasak olduğundan oyundan tamamen yasaklanmanıza/banlanmanıza sebep olabilirler. Yani hile programı bir kere kullanmanız ve hatta tabi ki başarısız olmanızla bile oyundan geçici ya da kalıcı olarak yasaklanabilirsiniz.

Bu durumda tüm karar size kalmış ve kendinize ya da oyununuza zarar verebilecek tek şey bu durumda kendinizsiniz. Bunlara değeceğini düşünüyorsanız....

şükran

OYUNA GİRİLMİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

iyi akşamlar oyun arkadaşım niki findux oyununa giremiyor formada giremiyor irtibata geçin yazıyor ama giremediği için yazamıyor benden rica etti bende yazıyorum yardımcı olurmusunuz maili kayıtlı oyunda oradan cevap bekliyor 3 gün oldu girmeyeli günlük ödülü kaçırıyor ayrıca görevlerde yarım kaldı ne yapmasını önerirsiniz ? bu 2 mesaj ama cevap gelmedi hala hazırda
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    02.05.2015 düzenlendi
    gorillaaaa
  • ilden2ilden2 Gönderiler: 2
    10.05.2015 düzenlendi
    Haklısınız ben bile bu tuzağa düşmek üzereyken son anda anlayıp vazgeçmiştim telefon numaraları vs. isteyenler var tam bi tuzak bulaşılmaması gerek..
    haklısınız
  • canakcımcanakcım Gönderiler: 1
    15.05.2015 düzenlendi
    berhaba ben canakcım ben dolar ve altın kazanıyorum ama yüklenmiyo oyunuma gelmiyo cifligimde yapmam gereken şeyler oluyo ve yapamıyorum bu konuda bana bilgi verirmisiniz lütfen çok sıkıldım çünkü ödül olarak kazandıklarım gelmiyo yani bide madenden cıkan üdüller yani anlamadım ben bilen varsa acıklasın lütfen rica ediyorum .
  • kuççi00kuççi00 Gönderiler: 1
    28.05.2015 düzenlendi
    basksa bi oyuncunun çiftliğinde iş yapabiliyomuyuz
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    29.05.2015 düzenlendi
    kuççi00 yazdı: »
    basksa bi oyuncunun çiftliğinde iş yapabiliyomuyuz

Sorunuzun yeri bu konu değil, kısaca cevaplandırmak gerekirse, diğer kooperatif üyelerinin sadece kooperatif ağaçlarını sulayabilirsiniz, iş yapamazsınız.
  • biricik52biricik52 Gönderiler: 1
    05.06.2015 düzenlendi
    iyi bence deyer yaaaa
  • larem1 (TR1)larem1 (TR1) Gönderiler: 2
    23.06.2015 düzenlendi
    :mad:;):):cool: bencede bende daha yeni kuruyordum:confused:
  • larem1 (TR1)larem1 (TR1) Gönderiler: 2
    23.06.2015 düzenlendi
    evet yaaaaaa biricik52 kimsen bana bi ev gönderirmisin lütfen seni beklicem:mad::D;):):eek::cool::o
  • Gszeynep1905ManGszeynep1905Man Gönderiler: 2
    23.06.2015 düzenlendi
    ne biliyim
  • nununananununana Gönderiler: 1
    23.06.2015 düzenlendi
    :o güzel konu:cool:
  • CASPER KİNGCASPER KİNG Gönderiler: 4
    02.08.2015 düzenlendi
    bencede virüsten başka bi şey değil
  • ceren829 (TR1)ceren829 (TR1) Gönderiler: 1
    böyle şeylerle uğraşma bence :dizzy: 
  • sen nerden biliyon bunları
  • sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    başka bir oyunda hile olabilir ama bu oyunda hile yok boşuna vaktinizi harcamayın. ya parasını verecen ya da beklicen
  • asturias (TR1)asturias (TR1) TR1 Gönderiler: 5
    Görevlerde buz gibi hile yapılıyor. 2. seviye domuzcuk çiftliğinden tek seferde 200 domuz alıp görevi birinci bitirenler var. 
    Görevlerde buz gibi hile yapılıyor. 2. seviye domuzcuk çiftliğinden tek seferde 200 domuz alıp görevi birinci bitirenler var. 
    200 domuz ile birinci bitiyorken diğerleri toplamıyor mu?
    altın veya humus kullanıyordur
  • asturias (TR1)asturias (TR1) TR1 Gönderiler: 5
    Bugün bir örneğini daha yaşadım. Ben hile yapıldığı fikrindeyim şahsen. 2 adet 2. seviye tarla ile 959 mısır görevin ilk başladığı anda nasıl toplanır 24 lvl bir oyuncu tarafından?
  • Scorpion13 (TR1)Scorpion13 (TR1) TR1 Gönderiler: 15
    :lol:
    Bugün bir örneğini daha yaşadım. Ben hile yapıldığı fikrindeyim şahsen. 2 adet 2. seviye tarla ile 959 mısır görevin ilk başladığı anda nasıl toplanır 24 lvl bir oyuncu tarafından?
    humus ile toplar
  • SIHHAT (TR1)SIHHAT (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    hile yok çalışmıyor falan diyorsunuz ama şuan 73. seviyede ve 1. kademe 8 tarlası olan mervett 1 dakikada 8600 mısırı nasıl yapabiliyor peki..?
  • SIHHAT (TR1)SIHHAT (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    1. seviye 20 tarla ve 6. seviye değirmenle 10 dk da nasıl 5000 yem yapılıyor...?  Sky moon yaptıda merak ettim...
  • phantomphantom TR1 Gönderiler: 1
    sadness dedi:
    valla çok güzel hile yapıyorlar...rumuzu [oyuncu ismi temizlendi| Şükran ] olan oyuncu tek inek ahırıyla yarım saat içinde 1000 küsur hayvan atığı toplayıp öne geçiyor ..nasıl oluyor bu...salak yerine koyuluyoruz boşa uğraşıyoruz...
    1500 ne ki dostum ben 100bin toplayani gordum:))
  • BugsBunnyBugsBunny Moderator, Guest Gönderiler: 1,612
    01.03.2022 düzenlendi
    phantom dedi:
    sadness dedi:
    valla çok güzel hile yapıyorlar...rumuzu [oyuncu ismi temizlendi| Şükran ] olan oyuncu tek inek ahırıyla yarım saat içinde 1000 küsur hayvan atığı toplayıp öne geçiyor ..nasıl oluyor bu...salak yerine koyuluyoruz boşa uğraşıyoruz...
    1500 ne ki dostum ben 100bin toplayani gordum:))

Merhaba @phantom,

Oyun içinde hile yapmak veya hacklemek mümkün değildir.

Bir oyuncunun otomatik yazılımlar kullandığından şüpheniz varsa, lütfen elinizdeki kanıtlarla destek ekibine bildirin, araştırmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Destek formu butonunu imzamda bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Bugs Bunny
    Moderatör - İngilizce

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak