Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

Koop Yarışmalarındaki Yazısız Kurallar (Arkadaşın inadı ile gelen süt rekoru 350.000 Süt!)

sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
02.03.2019 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır oynayan ve işin uzmanı olan oyunculara bir kaç sitemim ve tavsiyem olacak.
öncelikle bugün yaşadığım bir olayı paylaşayım,
koop yarışı esnasında (şimdiki güncel yarışma) bir süre bekledikten sonra kimse süt toplamadı diğerleri de rafladı görevi.

sonra ben toplamaya başladım 20bin olduktan sonra bu arkadaş "Guness1" eski üyemizmiş sonradan öğrendim ve daha çok üzüldüm. benle beraber toplamaya başladı 75bin oldum o da 25bindeydi ve kendisine mesaj atarak dedim ki neden saygı duyup raflamıyorsun?
o da mesajıma cevap verdi dedi ki "sen bırak". ben de "yahu arkadaşım fark olmuş 50bin nasıl kapatacaksın?" dedim sonra o da "sen bilirsin" dedi ve onu eze eze yendim.

bu yapılan tamamen saygısızlıktır bana göre başka hiç bir açıklaması yok. benim kooplarla bir sorunum yok kendisi dağlı koopunda bu yaşanan tamamen şahsidir.

arkadaşlar lütfen birbirinize saygı gösterin biri toplamaya başladıysa onu geçecem diye yırtmayın kendinizi.

Post edited by sdstc (TR1) on

Yorumlar

• cyable (TR1)cyable (TR1) TR1 Gönderiler: 20
    Ne yazık ki yüksek levelli kooperatiflerde böyle bir durum var. Süt, yumurta, yem ve çiçek gibi yarışlarda aşırı hırsa yenik düşüp bir de mesaj atıyorlar "bu oyun benim" diye. 

Arkadaş hatırına bıraktığım oyunlar oldu ama fazlası can sıkıyor. Bir süre sonra senin enayi damgası yemen, onlarınsa kurnaz olması hiç etik olmuyor.

Yazıyoruz kimsenin de umurunda değildir eminim :) en azından ne düşündüğümü bilsinler :smiley:
  • JUAN CARLOS (TR1)JUAN CARLOS (TR1) TR1 Gönderiler: 24
    Çok güzel bir konuya değindin...Birde yarışırken tılsım atıyorlar...ben savaşırken düşmanıma asla yardım etmem onu daha ne kadar çok ezebilirimin düşüncesi bende hakimdir...

Eğer bir tanıdığım benden önce örnek 35 bin süt topladıysa asla onu geçmem ondan az toplar ( toplamamın sebebi ona daha çok puan gelsin diyedir ) raflar çıkarım...

ama yarısta bir düşmanım ve bir dostum varsa durum farklı olur...eğer dostum o düşmanımı ezicek güçteyse yine onun ezmesi beni mutlu eder...eğer dostum toplayıp çıktıysa ,düşmanım atağa kalktığında o zaman ben devreye girer onu ezerim...

Kazanamassanız bile karşı tarafı zorlamak ona malzeme harcatmak bir süre sonra daha çok zevk verir hale geliyor...

Selamlar...

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak