Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

İçinden Geçeni Söyle : )

1911»

Yorumlar

• kaçak1 (TR1)kaçak1 (TR1) Gönderiler: 68
    Gereksizler Sahalarda...
  • bizim-tarla (TR1)bizim-tarla (TR1) TR1 Gönderiler: 15,398
    25.04.2018 düzenlendi
    ..
    Post edited by bizim-tarla (TR1) on
    25.04.2018 düzenlendi
    ...
    Post edited by bizim-tarla (TR1) on
    Umutsuzluklarımızın tükendiği, umutlarımızın çoğaldığı günlere gelmek istiyorum. Genç yaşımda çok yaşlı hissediyorum. Ne zaman eğlenip kendime bakacağım ben? :'( 
  • "En sevdiğimiz, en tutunduğumuz gerçek, bir günün sona eriyip başka bir günün başlamasıyla, bir anı olmuyor mu? Anılar da düşlerden büsbütün başka mı sanırsınız? Düşlerimiz bizim gelecekteki anılarımız, anılarımız da geçmişteki düşlerimizdir"
    Big Farm ile 5. yılıma girmek üzereymişim Ömrümden ömür aldı bu oyun nedense :heartbreak:
    16.01.2019 düzenlendi
    Arkadaşlarını iyi seçmenin gerçekten çok ciddi önemi var. Eskiden konuştuğum, görüştüğüm insanlar nasıl olmuşlar öyle. Gözlerime inanamadım. Daha sonra dedim ki aferin kızım! Çok doğru karar vermişsin. Seninle gurur duyuyorum. Böyle devam et hadi bakalım. :D 
    Edit: Oyunu oynamıyorum. Öyle bir bakmaya geldim şimdi gidiyorum gelen giden varsa selametle gardaşlarım.
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    Çook uzun zaman sonra bir bakınayım dedim, selam dostlar :) oyuna girdim ama afalladım, unutmuşum bi çok şeyi Eskiler aklıma geldi, burada geçirdiğim heyecanlı zamanları. Tavuklara yem vermek bile gelmedi içimden :# neyse, bakınan olursa selamlar görüşürüz seyu leyte
  • sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    oyun artık sizi altın almaya zorluyor sıfırdan başlayanlar için durum gerçekten çok zor
  • JUAN CARLOS (TR1)JUAN CARLOS (TR1) TR1 Gönderiler: 24
    26.02.2019 düzenlendi
    Yarışlarda inanılmaz bir haksızlık var...Altını olmayan bir oyuncunun bir yarısta 100 bin yumurta toplayan bir oyuncuyu geçmesi imkansız...ancak elindekını toplayarak 2. olurki buda 1.olan vatandaşa yarardan başka bir şey getirmez..

Şöyle örneklersek 100 bin yumurta toplamış x yarışmacı...diğer 5 rakibi hiç toplamassa alacağı puan 65 bın ıla 80 bın puan arasında olur...Eğer siz arkasından toplarsanız diyelim 20 bin tane...x yarışmacı en az 120 bin alır...sizin alacağınız ise 25 bini geçmez...

O yüzden önerim kişisel güçlendirici açarak ( %40) altın harcamadan biraz daha fazla puan almanızı sağlar...

:) ...
    Post edited by JUAN CARLOS (TR1) on

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak