Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Oyun ile ilgili sorular Ip ucu ve yardım

Kooperatif hakkinda sorular ve cevaplari

13»

Yorumlar

• eda3434 (TR1)eda3434 (TR1) TR1 Gönderiler: 2,925
    31.08.2015 düzenlendi
    esma_3033 yazdı: »
    ilgilendiğiniz için teşekkürler çok yardımcı oldunuz :)

ni dimek her zaman.:cool: kolay gelsin...
  • esma_3033esma_3033 Gönderiler: 15
    31.08.2015 düzenlendi
    teşekkürler galiba yeterince rahatsız ettik :D
  • fabia sheen (TR1)fabia sheen (TR1) Gönderiler: 37
    Nizama Adanmış Ruhlar40 dk.  Düzenlendi Sevgili Üyelerimiz;Hasretle Beklediğiniz Haber Sonunda Geldi ve Yayın Tarihimiz Belli

Nizama Adanmış Ruhlar40 dk.  Düzenlendi Sevgili Üyelerimiz;Hasretle Beklediğiniz Haber Sonunda Geldi ve Yayın Tarihimiz Belli

• merhabalar!!! ilerleyebilmem için lütfen kooperatif isteğimi kabul edermisiniz :'(<3
  • türkata (TR1)türkata (TR1) Gönderiler: 10
    oyuna uzun zaman giremedim ve kurduğum kooperatifim silinmiş 
  • Phantom (TR1)Phantom (TR1) Gönderiler: 1
    kooperatif sampiyonasındaki hediyeler bana gelmedi 7. hediyeye kadar aldım gerisi yok neden olabilir bilgi verirseniz sevinirim

• sevilla1907 (TR1)sevilla1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 221
    Kooperatif projesi tamamlanıp ürünleri toplama işi bittikten sonra seviye atlanıyor ve her bir üyeye para ve altın verildiği yazıyor,Lakin hiç bir üye ne altın nede para alabiliyor!Bu soruna bir çare bulunsun lütfen.
  • durusu 10 (TR1)durusu 10 (TR1) Gönderiler: 6
    arkadaşlar ben kooparatif kurdum sonra kooparatifin başkanı başka biri oldu ve beni koopdan attı ne yapmalıyım beni koopa geri alması için her gün giriyorum bir sürü altın bağışladım 2.000 altın bide dolar en çok yardım eden benim koopa ama nedense beni çıkardı bide arkadaşlar beni eğer geri alırsa ben başkan olup onu atıcam kooptan koop başkanı  nasıl olunuyor lütfen bu 2 soruya cevap verin lütfen 
    Merhaba.Sen onu delege yapacağına başkan yapmışsın anlaşılan!.Yada uzun süre oyuna bakmazsan senden sonraki oyuncu otomatikman başkan olur.Şimdi o isterse seni yeniden başkan yapar,başka türlü başkan olamazsın:
    Baktım da "tezcanlarr" kooperatif'indesin ve de başkansın! Durumu düzeltmişsin:)Hadi hayırlı olsun:)
  • eternal (TR1)eternal (TR1) Gönderiler: 1
    İyi günler,
    Bir kooperatifte üye limitini artırmak için neler yapmalı? Yeni açılan bir kooperatife sadece 5 üye alınabiliyor. Bu rakam nasıl artırılabilir? Şimdiden teşekkürler, iyi oyunlar...
  • selen sezen (TR1)selen sezen (TR1) Gönderiler: 2
    Benim açtığım bir kooperatifte başkanlığım alındı nasıl alınıyor biri açılasın lütfen...
    Onlara mesaj atıyorum geri vermeleri için ama onlarda oyuna girmiyorlar !!
  • yakamoz61 (TR1)yakamoz61 (TR1) Gönderiler: 2
    şampiyon tüccarından aldıklarım eşya stoğunda neden yok?
  • sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    temalı binalar sekmesine bak aynı yerden
  • organicfarmer (TR1)organicfarmer (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    36 levelim başka birinin kooperatifinde delegeyim üyelerin birçoğu 7 günden uzun süredir çevrimiçi değiller hatta fazlası vardır. Bu üyeleri kooperatiften atmam mümkün mü?
  • sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    36 levelim başka birinin kooperatifinde delegeyim üyelerin birçoğu 7 günden uzun süredir çevrimiçi değiller hatta fazlası vardır. Bu üyeleri kooperatiften atmam mümkün mü?
    delegelerin oyuncu çıkarma yetkisi yoktur. sadece kabul edebilirler.
  • Scorpion13 (TR1)Scorpion13 (TR1) TR1 Gönderiler: 15
    İneklere Yem Yetiştiremiyorum Hayvan Gibi Yiyorlar :)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak