Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Oyun ile ilgili sorular Ip ucu ve yardım

Rita ziyarete geliyor: Sizin Tutorialiniz

PinacoladaPinacolada Gönderiler: 558
11.10.2013 düzenlendi kategorisi Ip ucu ve yardım
Burda Tutoriallerinizi paylaşabilirsiniz:)

Eğer tutorialiniz ikinci bir paylaşımda devam ediyorsa lütfen başlıkda bunu belirtin. Teşekkürler

İyi Eğlenceler
Post edited by Pinacolada on

Yorumlar

• muhammetcan (TR1)muhammetcan (TR1) Gönderiler: 22
    10.10.2013 düzenlendi
    SORU;çifliyinizde nasıl para kazanılır?

CEVAP;çifliyinizde en iyi para mutluluk seviyenizin _90 larda olması lazım yoksa kazandığınız paranın çoğu masrafa gidiyo ama mutluk seviyeniz eksilerde olunca kazandığınız paranız kasanızda birikiyo o yüzden en yüksek mutluluk dekorunu alın ve mutluluğunuzu yükseltinki paranız çifliyinizde biriksin....
  • SEBOO82 (TR1)SEBOO82 (TR1) Gönderiler: 41
    11.10.2013 düzenlendi
    SORU : ÇİFTLİK EVİNİ GELİŞTİRMEK NE İŞE YARAR?

CEVAP : Çiftlik evini geliştirmek hem çok pahalı hem de sadece 2 işçi veriyor diye düşünmeyin. Çiftlik evini geliştirdiğinizde; çiftlikte yapacağınız diğer geliştirmelerin süresini kısaltırsınız. Örneğin; ilk geliştirdiğinizde diğer inşaatları %10 daha kısa sürede, çiftlik eviniz en yüksek seviyede olduğunda ise %50 daha kısa sürede diğer geliştirmelerinizi yapabilirsiniz. Tabi ki sadece bu kadar da değil. Çiftlik evi depo kapasitesinide çoğaltır. En yüksek seviyede 500 adet depoya koyacağınız ürün sayısı artar. Veee en güzelini en sona sakladım :) geliştikçe daha güzel bir görüntüye sahip oluyor.
Bu tartışma kapatıldı.