Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

lütfen dikkatli okuyun

aytekin33aytekin33 Gönderiler: 85
06.08.2015 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
arkadaşlar konu açmak için form başlıkları altında gerekli sayfalarda açarsanız yeni gelen ve yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz. biz yetkili değiliz o yüzden bir çok mesaja cevap veremiyor arkadaşlarımız çünkü gerek görmediğimiz mesajlarla bakmıyoruz. form sayfası çok karışıyor. yardım isteyen arkadaşlar konu açarken başlığın ilk kelimesine yardım yazın ve cevap alamadıysanız kendi konunuza mesaj yazın ara sıra. konu böylelikle güncel kalacaktır. aksi taktirde yeni mesajlar bölümünde bir sürü mesaj oluyor yada oyun ile ilgili sorular kısmına baksakta en son yorum yapılan ları görüyoruz. bu sabeple size yardımcı olamıyoruz. lütfen dikkat edelim arkadaşlar. iyi oyunlar
Post edited by aytekin33 on
«1

Yorumlar

• SystemSystem Gönderiler: 106,969
    18.03.2013 düzenlendi
    evet katılıyorum. iyi bir bilgilendirme olmuş teşekkür ederiz. diğer arkadaşlarda bunlara dikkat ederlerse çok iyi olur. böylece yardım isteyen arkadaşlara çabuk ulaşılıp soruları yanıtlanabilir...
  • rustem1969rustem1969 Gönderiler: 2
    15.04.2013 düzenlendi
    arkadaşlar kooperatif üye sayısını nasıl çoğltıyoruz
    15.04.2013 düzenlendi
    konu burası değil . .
  • WECTORMAN (TR1)WECTORMAN (TR1) Gönderiler: 172
    15.04.2013 düzenlendi
    rustem1969 yazdı: »
    arkadaşlar kooperatif üye sayısını nasıl çoğltıyoruz
    al işte sabaha kadar anlatsan bu mıllete gıder inadına yıne aynı seyi yapar :)
    15.04.2013 düzenlendi
    :D komik ya :D
  • NAZLICAN1178NAZLICAN1178 Gönderiler: 1
    20.07.2013 düzenlendi
    ;););););)
  • tintanton2tintanton2 Gönderiler: 18
    13.08.2013 düzenlendi
    evet ben de katılıyorum.
    21.08.2013 düzenlendi
    WECTORMAN yazdı: »
    al işte sabaha kadar anlatsan bu mıllete gıder inadına yıne aynı seyi yapar :)

evet kardesim aynen:D
  • player eziciplayer ezici Gönderiler: 6
    12.11.2013 düzenlendi
    big farm oynayanlar hile var bende
  • Byn_Loki5Byn_Loki5 Gönderiler: 4,291
    12.11.2013 düzenlendi
    ne hilesiymiş o :D
  • darbeci5 (TR1)darbeci5 (TR1) TR1 Gönderiler: 3,432
    12.11.2013 düzenlendi
    Hile yapmaktan kolay ne var admine yakalanmazsan yaparsın :)
  • Aygun92 (TR1)Aygun92 (TR1) Gönderiler: 3,403
    13.11.2013 düzenlendi
    Byn_Loki5 yazdı: »
    ne hilesiymiş o :D

hilesi buymus kopek yururken fareni uzerine getir hareket edecek tikla gidiklanacak :))))mende dun basqa konuda yazdigini gordum
  • murat (TR1)murat (TR1) Gönderiler: 6
    03.12.2013 düzenlendi
    arkadaşlar konu açmak için form başlıkları altında gerekli sayfalarda açarsanız yeni gelen ve yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz. biz yetkili değiliz o yüzden bir çok mesaja cevap veremiyor arkadaşlarımız çünkü gerek görmediğimiz mesajlarla bakmıyoruz. form sayfası çok karışıyor. yardım isteyen arkadaşlar konu açarken başlığın ilk kelimesine yardım yazın ve cevap alamadıysanız kendi konunuza mesaj yazın ara sıra. konu böylelikle güncel kalacaktır. aksi taktirde yeni mesajlar bölümünde bir sürü mesaj oluyor yada oyun ile ilgili sorular kısmına baksakta en son yorum yapılan ları görüyoruz. bu sabeple size yardımcı olamıyoruz. lütfen dikkat edelim arkadaşlar. iyi oyunlar
  • matako (TR1)matako (TR1) Gönderiler: 139
    11.12.2013 düzenlendi
    big farm oynayanlar hile var bende
    yine başladık
  • poyraz.2poyraz.2 Gönderiler: 9
    05.01.2014 düzenlendi
    slm ...son zamanlarda nedense oyunda bir çok edepsiz türedi...çok ilgilenmeme rağmen msjla edilen küfürler nedense arttı...bana msj atan herkese zaman yettiğince cvp vermeye çalıştım...bilgim olduğu konularda destek istiyenlere karınca kararınca destek oldum...ama artık bardak fazla taştı...bundan sonra gelen küfürlü msjlara gerekli cvbı vereceğimden kimsenin kuşkusu olmasın...edepse edep...edepsizlikse oda olur...77 yaşındaki, annemden çocuklarıma kadar küfür..bu kadar şerefsiz olunurmu yaw...ve neden..??zavallılıklarını bu şekilde örtmeye çalışanlaradır bu sözlerim...oyunda seviyeli olan kardeşlerim lütfen üzerine alınmasınlar...anne baba terbiyesi almadınızmı diye sorduğumda verdikleri cvp şu...annem kerhanede mesaide...babam ona peçete kesiyor...sorarım size bu cvp bir çocuktan gelebillirmi..??...kısacası dostlar...haddini aşana haddini bildirecek kadar yeteneğim vardır...edepsizlere duyurulur...kendilerine sermaye arayan şerrefsizlerde öncelikle evlerine baksınlar...sağlıcakla kalınız...
  • bizim-tarla (TR1)bizim-tarla (TR1) TR1 Gönderiler: 15,398
    05.01.2014 düzenlendi
    poyraz.2 yazdı: »
    slm ...son zamanlarda nedense oyunda bir çok edepsiz türedi...çok ilgilenmeme rağmen msjla edilen küfürler nedense arttı...bana msj atan herkese zaman yettiğince cvp vermeye çalıştım...bilgim olduğu konularda destek istiyenlere karınca kararınca destek oldum...ama artık bardak fazla taştı...bundan sonra gelen küfürlü msjlara gerekli cvbı vereceğimden kimsenin kuşkusu olmasın...edepse edep...edepsizlikse oda olur...77 yaşındaki, annemden çocuklarıma kadar küfür..bu kadar şerefsiz olunurmu yaw...ve neden..??zavallılıklarını bu şekilde örtmeye çalışanlaradır bu sözlerim...oyunda seviyeli olan kardeşlerim lütfen üzerine alınmasınlar...anne baba terbiyesi almadınızmı diye sorduğumda verdikleri cvp şu...annem kerhanede mesaide...babam ona peçete kesiyor...sorarım size bu cvp bir çocuktan gelebillirmi..??...kısacası dostlar...haddini aşana haddini bildirecek kadar yeteneğim vardır...edepsizlere duyurulur...kendilerine sermaye arayan şerrefsizlerde öncelikle evlerine baksınlar...sağlıcakla kalınız...

Arada banada öyle mesajlar geliyor maalesef ne yazıkki bu durumu önleyemedim :)) :D
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    05.01.2014 düzenlendi
    Lütfen oyunda size gelen küfür/hakaret içerikli mesajların birer kopyasını printscreen yöntemiyle bilgisayarınıza kaydedip buradan oyuncu şikayet bölümünden resmi mutlaka ekleyerek ticket atınız. O oyuncular hakkında gereken cezalandırma yapılacaktır. Bunu yapmak yerine siz de o kişilerin yöntemine başvurursanız suçsuzken suçlu duruma düşersiniz, karakterinizden ödün verirsiniz. Lütfen bu kişileri ilgili birimlere bildirin 1 dk nızı almaz bu bildirim.
    Yine forumda şikayetlerinizi aynı şekilde link ya da mesajı kopyalayarak bize iletirseniz gereği yapılacaktır.
  • bizim-tarla (TR1)bizim-tarla (TR1) TR1 Gönderiler: 15,398
    15.01.2014 düzenlendi
    sukranb yazdı: »
    Lütfen oyunda size gelen küfür/hakaret içerikli mesajların birer kopyasını printscreen yöntemiyle bilgisayarınıza kaydedip buradan oyuncu şikayet bölümünden resmi mutlaka ekleyerek ticket atınız. O oyuncular hakkında gereken cezalandırma yapılacaktır. Bunu yapmak yerine siz de o kişilerin yöntemine başvurursanız suçsuzken suçlu duruma düşersiniz, karakterinizden ödün verirsiniz. Lütfen bu kişileri ilgili birimlere bildirin 1 dk nızı almaz bu bildirim.
    Yine forumda şikayetlerinizi aynı şekilde link ya da mesajı kopyalayarak bize iletirseniz gereği yapılacaktır.

oo ablacım süper söyledinde düşük leveller açıpta küfür ediyolar :mad:
    15.01.2014 düzenlendi
    Zaten siz engellediğinizde size mesaj atamıyor o yeni hesap. Her açtığı hesabı da engellediğinizde bıkmıyor yorulmuyor çok boş vakti var hala hesap açıp devam ediyorsa, yine engelleyin. engellemek sizin 1 sn nizi bile almaz ama o kişilerin yeni hesap açmaları daha uzun zaman alır...Fake hesaplar için engelleme yeterli bir yöntem olur bu durumda. Gerçek hesaplar için ise engelleme yetmez, o oyuncunun oyunda o hesapla devam edeceği fikrindeyseniz ve ceza almasını istiyorsanız, mutlaka şikayette bulunun böylece diğer oyunculara da zarar vermesi engellensin. Hem de belli bir seviyeye getirmek için oyuna harcadığı emeğin ettiği küfürle/hakaretle aldığı zararın muhasebesini yapsın kendi içinde..
  • cadı rabiacadı rabia Gönderiler: 1
    15.01.2014 düzenlendi
    evet çok doğru söylüyorsun =)
  • GONCA68GONCA68 Gönderiler: 34
    26.05.2014 düzenlendi
    evet katılıyorum. iyi bir bilgilendirme olmuş teşekkür ederiz. diğer arkadaşlarda bunlara dikkat ederlerse çok iyi olur. böylece yardım isteyen arkadaşlara çabuk ulaşılıp soruları yanıtlanabilir...
    lug4n.gif
  • flora_flower2flora_flower2 Gönderiler: 23
    04.07.2014 düzenlendi
    murat39 yazdı: »

evet bende katılıyorum
  • sunacık (TR1)sunacık (TR1) Gönderiler: 32
    25.09.2014 düzenlendi
    slm benim sorum ben hiçbir kooparatife uye olmasam zararım ne bana faydası ne çünkü koparatiflerde aktif arkadaş az çok emek harcamama rağmen kazanılmıyor buda beni üzüyor emeğimemi yanayım yoksa kazanamadığımızamı lütfen beni bilgilendirirmisiniz ben hiçbir kooparatifte olmak istemiyorum şuan itabariyle emeğime yazık
  • ѕιlєηтѕιlєηт Gönderiler: 2,537
    25.09.2014 düzenlendi
    sunacık yazdı: »
    slm benim sorum ben hiçbir kooparatife uye olmasam zararım ne bana faydası ne çünkü koparatiflerde aktif arkadaş az çok emek harcamama rağmen kazanılmıyor buda beni üzüyor emeğimemi yanayım yoksa kazanamadığımızamı lütfen beni bilgilendirirmisiniz ben hiçbir kooparatifte olmak istemiyorum şuan itabariyle emeğime yazık
    Sattığın bir çok üründen kâr edemezsin.. Mesela kooperatif '' Sağlıklı kiraz çeşitleri (5.seviye)'' adlı araştırmayı yaptıysa kiraz satarken alacağın doları %25 oranında artırır. Kooperatifin bir çok yararı var.. Kooperatifte olmamak saçmalık diye düşünüyorum.. Bir kooperatifte bulunmanın sana pek bi zararı dokunmaz.. çok emek vermenede gerek yok.. sadece isteneni yap.. mesela araştırma olduğu zaman kooperatife belli miktar para yatır.. vs. bunu çok büyük kooplarda istemezler genelde..
    20.10.2014 düzenlendi
    sunacık yazdı: »

Keşke konu başlığına uygun olsaydı mesajınız da görülürlüğü ve cevaplanması da hızlansaydı, Üsteli bu konu tam da bu sorunlara işaret ediyorken, içlerinden bir tane rastgele seçip altına mesaj atmaktansa konuyu dağıtmadan "arama" yaparak doğru konuya mesaj atsak ....
  • sunaaaa3 (TR1)sunaaaa3 (TR1) Gönderiler: 6
    02.07.2015 düzenlendi
    günaydınnnnnnnnnnnn arkadaşlar bugüne kadar big farma kızdım durdum ama öğle bişey yaptıkki tam kendine yakışan,evet bir yazı okumuşum tarlalardan jeton çıkar diye okadar ekip biçmeme rağmen bugüne kadar hiç görmemiştim bir iki gündür evet gerçekten birtanede olsa çıkıyor emeklerimizin hakkını veriyor ben oyunda uzun süre kalan biriyim ve sürekli eker biçerim hakkımı vermeleri çokkkkkkkkkk hoşuma gitti,arkadaşlar big farm farkındaysanız oyunlarda hergeçen gün verdikleri sözleri,yazıklarını oynaylıyolar oyun hergeçengün aha heycanlı oluyor kısaca tşkkkkkkkkkkkkkkk emeğimizin hakkını verdiğin için big farm ailesi
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    02.07.2015 düzenlendi
    Sana jeton çıktığındandır o, atın kaybolsaydı bu cümlelerin tam tersini sarf edeceğinden eminim.
  • sunacık (TR1)sunacık (TR1) Gönderiler: 32
    02.07.2015 düzenlendi
    tam üç atım kayboldu herhalde dedim ben bu oyunu oynamasını bilmiyorum nezaman sorunumu yazsam burdaki arkadaşlar hiç yardımcı olmadı bende her konuyu okumaya başladım atımda kayboldu gün geldi yemlerimde,yılmadım oyunumu oynadım koplarda herkesin bildiği çoğu sorunu yaşadım altın altın alırsanız iyisiniz,tek şey bir iki gündür hiç olmazsa emeğimin birnemzede karşılığını gördüm işte bunun için tşk ettim inş bundan sonra big farm bizlerle dahada ilgilenirde bizlerde oyunumuzu zevkle oynarız çok şey istediğimizi sanmıyorum sadece hakımız olanını
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    02.07.2015 düzenlendi
    bizimde temennimiz o yönde, emma sanmıyorum
  • FreeFatma65FreeFatma65 Gönderiler: 2
    02.07.2015 düzenlendi
    güzel konu yazıp kapıya koyuyosun

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak