Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Haberler

DUYURU: 6 Aralık Güncellemesi - Uçurtmalar, Görünümler, Atlar & Yenilenen Etkinlikler!

ÖNEMLİ NOT: Bu yazı, Goodgame Big Farm moderatörlerince yazılan bir yazının tarafımca İngilizce dilinden Türkçe diline Türk oyuncular için çevrilmiş halidir.  Ben de herhangi bir moderatör/çalışan olmadığımı, normal bir oyuncu olduğumu beyan ederim. Bu yazının moderatör tarafından yazılmış orijinal versiyonuna (İngilizce) buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

IMPORTANT NOTE: This article is written by Goodgame Big Farm moderators. I declare that I am not a moderator / employee and I am a normal player. You can access the original version of this article which is written by the moderator (in English) by clicking here.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Merhaba Big Farm oyuncuları.

Sonraki güncelleme ile ilgili detaylı bilgi işte burada:


İlkbahar Temizliği - Sonbahar Sürümü

Bu güncellemeyle, geçen yılki Oktoberfest'ten kalan ögeleri kaldıracağız ve kaldırılan ögeleri dolar ile telafi edeceğiz. Kalan ögelerle, tarife ve ürünlerdeki değişiklik nedeniyle artık Oktoberfest'in yeni sürümünde kullanılamayan ögeleri kastediyoruz.Uçurtma (yeniden işlendi/tasarlandı)

Yeniden tasarlanan akrobatik uçurtmalar, sonunda oyuna gelecek. Bu konunun uzunca bir süredir var olduğunu ve geçmişte bazı tartışmalara yol açtığını biliyoruz. Ancak, bu konuyu tekrar gözden geçirilmiş versiyonun oyuna geri dönmesiyle kapatmayı umuyoruz. Buradan detaylı açıklamaya (İngilizce) ulaşabilirsiniz.


Bir küçük adam, bir çok sıkıntıya neden olabiliyor..Kupalar ve inciler hakkında

"Wedding Planner" ve "Food Truck Event" de bazı düzenlemeler yaptık, çünkü sadece birkaç oyuncunun yüksek aşamalardan zevk aldığını fark ettik ve bu fırsatı daha fazla oyuncuya vermek istedik. Değişikliklerden sonra etkinlik hakkında geri bildirim almaktan mutluluk duyarız!Biraz çay için su ısıtıcısını çalıştır..

Kırsal İngiliz tavuk kümesini ve konut görünümlerini sevdiniz ve şimdi size bu görünümlerin bir setini sunuyoruz. İnek ahırı, değirmen, atölye ve çok daha fazlası. Tam setini satın alın ve komşularınızı görünümlerdeki enfes güzellikle etkileyin.

Çok güzel değiller mi?


... şu soğuk ve fırtınalı sonbaharda

Ve şimdi size Noel'den kısa bir süre önce yılın bu zamanına uyan, yeni ve taze bir başka görünüm seti sunmak istiyoruz. Yeni sonbahar görünümleri burada ve çok etkileyici! Çiftlik hayvanlarımı, sonbahar yapraklarına dalıyor ve en iyi yaşamlarını yaşıyorlar.


Olanları izleyen tilkileri bulabilir misin?

Her iki görünüm seti de Dünya Şampiyonası Tüccarından alınabilir!Gel ve şu dört nala koşan galeriyi ziyaret et

Yeni at sezonumuzu tanıtmaktan memnuniyet duyarız ve bu sefer her şey sanatla ilgili. Sanat tarihinin farklı dönemlerine doğru atlayın ve kendi sanatçılarımız tarafından yeni yorumlanan en ünlü parçalardan bazılarını yeniden keşfedin. Dehşete kapılmış, çığlık atan bir tavuk, inci küpeli bir ördek ya da parlak kırmızı bıyığı olan bir inek senin "haute" karakterinse, seni kurtardık!Favori tarzın hangisi?

Fur IBeautiful ONot And Cows Can Inspire. "

Kupanı kazan ve bir sanatçı ol!


Bu güzel görünümle daha fazla büyülü tavuk!


Haydi, şu güzel günleri kutlayalım!

Slovakya ve Çek Cumhuriyeti'nde 28 Ekim'de birlik gününü, 1 Aralık'ta da Romanya'nın birliğini kutladığımız için, bu güncellemeden sonraki tekliflerden satın alınabilecek bazı bayrakları oyuna getirdik.


Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve Romanyalı sevgili oyuncularımız için küçük bir şey!Şimdilik bu kadar, millet!

Eğer bu güncelleme ile ilgili soru ve görüşleriniz varsa, bu linke tıklayarak İngilizce foruma gidebilir ve düşüncelerinizi/sorularınızı/görüşlerinizi yazabilirsiniz. (İlgili yorumunuzu İngilizce yazmalısınız.)

Tartışmayı buradan da sürdürmeniz mümkün ancak bu forumda herhangi bir yetkili moderatör olmadığı için sorularınız maalesef cevap alamayacaktır.

Bu arada, bu yazıda bazı çeviri hataları yapmış olabilirim. Bunun için şimdiden özür dilerim. Eğer bir hatam varsa, yazının altında bildirirseniz memnun olurum :). Dediğim gibi, bir moderatör olmasam da sorun yaşadığınız takdirde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

İyi Eğlenceler Dilerim!


Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak