Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Haberler

DUYURU: 23 Kasım Güncellemesi - El Kitapları, Abonelik Paketleri & Tüm Düzeltmeler

şahincan (TR1)şahincan (TR1) TR1 Gönderiler: 17
24.11.2018 düzenlendi kategorisi Goodgame Big Farm - Haberler
ÖNEMLİ NOT: Bu yazı, Goodgame Big Farm moderatörlerince yazılan bir yazının tarafımca İngilizce dilinden Türkçe diline Türk oyuncular için çevrilmiş halidir.  Ben de herhangi bir moderatör/çalışan olmadığımı, normal bir oyuncu olduğumu beyan ederim. Bu yazının moderatör tarafından yazılmış orijinal versiyonuna (İngilizce) buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

IMPORTANT NOTE: This article is written by Goodgame Big Farm moderators. I declare that I am not a moderator / employee and I am a normal player. You can access the original version of this article which is wirtten by the moderator (in English) by clicking here.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Herkese Selam,

Kasım ayının başlaması için bu küçük güncellemeye hoş geldiniz. Burada abonelik paketlerini bazı değişiklikler ve tazminatlarla birlikte sunuyoruz - Başlangıçta 8 Kasım için planlanan güncelleme, şimdi ertelendi, kesin tarih henüz kararlaştırılmadı. - 23 Kasım'a kararlaştırıldı.

                                   


El Kitaplarından Daha Fazla Hasat - 15 Kasım'da Tamamlandı

Güçlendirici sisteminde son zamanlarda bazı değişiklikler yaptık ve bu değişiklikler ile ilgili bazı geri bildirimler topladık. Geri bildirimler, bize henüz hazır olmadığımızı gösterdi. İşte bu yüzden bir anket açtık ve el kitaplarının verdiği miktarın arttırılması için sağlam veriler toplayıp hesaplama yapmak amacıyla sizden "normal" tarla ve inek ahırı verilerinizi istedik. Tutarlarınızı daha öncekilere mümkün olduğunca yakın tutmayı umuyoruz. Güncellemeden sonra hangi değişikliklerin yapıldığı konusunda daha kesin ayrıntılar verilecek, oyuna bir göz atabilirsiniz.

                            Daha fazla (ve daha iyi bir) Oktoberfest! - 15 Kasım'da Tamamlandı

Daha önceden de, Oktoberfest'in yılda bir defadan fazla yapılacağından ve bununla birlikte bazı değişikliklerden de bahsetmiştik. Değişiklikler, etkinlik tohumlarının her üç çiftlik için de kullanılabilinmesi, Oktoberfest puanlarının simgesinin daha benzersiz bir şeye dönüşmesi ve Kral Ludwig Paralarının (Oktoberfest paraları) deponuzda gözükmesi gibi şeyleri kapsıyor . Bildiğiniz gibi, Kral Ludwig Paraları (Oktoberfest paraları) her Oktoberfest'in başlangıcıyla sıfırlanıyor, ancak size Kral Ludwig Paralarınızı kullanma şansı vermek istiyoruz. Onları daha önceden almayı başaramamış olmanız durumunda, son 4 gün veya daha önce gerçekleşen etkinlikler için ögeler alabileceğiniz bir teklif ekleyeceğiz. Lütfen dikkat: Kullanılmayan paralar her yeni Oktoberfest etkinliğinin başlangıcında sıfırlanacaklar.

                         


Big Farm Kulübü - Abonelik Paketleri!

Önceki haftalarda yeni abonelik paketleri hakkında birkaç bilgi vermiştik ve en sonunda oyuna geliyorlar.
Aşağıdaki linkleri kullanarak bu konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin:

Paketler hakkında bazı açıklamalar (İngilizce):  Info Blast! - Subscriptions and what to expect

Sıkça sorulan sorular için bir SSS rehberi:  FAQ - Subscription Packages


                                                 


Son Güncellemeden Sonra Deneyim Puanı (XP) Katlayıcı

Bir önceki güncellemeden sonra aktif bir XP katlayıcıya sahip olan bazı oyuncular katlayıcının artık çalışmadığını fark ettiler. Bu kayıpları telafi etmek için, güncellemeden sonra 1 haftalık bir %100 XP Katlayıcı oyunculara verilecek.


                                   


Köy Panayırı Ödülleri - 15 Kasım'da Tamamlandı

Bu güncellemeyle, Köy Panayırı'nın son turu başladığında oyuncular eksik ödüllerini alacaklar.

[SADECE PL SUNUCUSU İÇİN] Maalesef PL sunucusunda bir veri kaybı yaşandı, bu nedenle bazı kullanıcılar eksik ödüllerini alamayabilirler. Bu kullanıcılar destek ile iletişime geçmelidir.

                                   

[Sadece EN1, RU1 ve ES1 sunucuları için] Shinkei Etkinliğinin Sıfırlanması

29 Kasım Pazartesi günkü sıfırlamadan sonra, alınan Shinkei paralarını oyunculara geri ödeyeceğiz.

                                         

Çözülen Hatalar

  • XP güçlendiricileri çalışmıyor.  15 Kasım'da çözüldü.

  • Üretim tekrarı yetersiz köy dolarıyla başlatılan üretimlerde üretim tekrarı butonunun grileştirilmesi yerine "Yetersiz altın" uyarısı verilecek.

  • Bir Çiftlik Makinesi başlatıldığında, fırın hatalı görünüyor; güçlendiriciler ekranda gözükmüyor ve doğru değer sadece tanecikler toplanırken gözüküyordu.

  • Çiftliğinizin maksimum depolama kapasitesini aşan bir Tanuki (altın hafta şakacısı) hediyesi için “fazlalık diyaloğu” eksikti (bkz. [Daha fazla bilgi için diyaloğun açıklandığı Cadılar Bayramı yazılarını araştırın])

  • “Humus” üzerine basıldığında humuslu kenar bitkileri için yanlış miktar gösteriliyordu.

  • Son kenar bitkileri ekimi yapılırken hasat engelleniyor, hata mesajı gösteriliyordu.

  • Yeni büyük inek ahırı, Dünya Şampiyonası'nda puan kazandırmıyordu.

  • E-posta doğrulama sırasında oyuncu çevrimdışı iken hoş geldin hediyesi alamıyordu.

  • Kral Ludwig Paraları (Oktoberfest paraları) depoda gözükmüyordu.

  • Bir güçlendiricinin süresi dolduğunda, diğer güçlendiriciler ekranda gözükmüyordu.

 

Güncelleme bu kadar.

Eğer bu güncelleme ile ilgili soru ve görüşleriniz varsa, bu linke tıklayarak İngilizce foruma gidebilir ve düşüncelerinizi/sorularınızı/görüşlerinizi yazabilirsiniz. (İlgili yorumunuzu İngilizce yazmalısınız.)

Tartışmayı buradan da sürdürmeniz mümkün ancak bu forumda herhangi bir yetkili moderatör olmadığı için sorularınız maalesef cevap alamayacaktır.

Bu arada, bu yazıda bazı çeviri hataları yapmış olabilirim. Bunun için şimdiden özür dilerim. Eğer bir hatam varsa, yazının altında bildirirseniz memnun olurum :) . Dediğim gibi, bir moderatör olmasam da sorun yaşadığınız takdirde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

İyi Eğlenceler Dilerim!

Post edited by şahincan (TR1) on

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak